sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Poraďte s bydlením v Praze, prosím :)

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Username 1
Guest





PostPosted: Wed 20.2.2019 19:19    Post subject: Poraďte s bydlením v Praze, prosím :) Reply with quote

Ahoj aorto Smile

Byla bych moc vděčná, pokud by mi někdo byl ochoten poradit (klidně i anonymně) ohledně bydlení v Praze (popř. pokud byste měli přímo typ na byt Smile

Prahu absolutně neznám a potřebovala bych se tam přestěhovat (dojíždět budu v 1. fázi hlavně denně na Irkutskou (u Nemocnice Vinohrady), ale nevím, kam mě osud zavane dál)..

1. známý se mi zmiňoval, že bude pronajímat na Zličíně (bohužel zatím nevím bližší info než to, že je v blízkosti park (to je hodně konkrétní, vím Laughing ) a je to hodina cesty do práce (asi mi řeknete, že na Prahu je to pořád ok ? Ale nakolik je to zrovna pro vás snesitelné v praxi? Smile

Bydlím teď na 2. straně republiky, tak je pro mě naprosto vyčerpávající jezdit na prohlídky. Proto musím jet na jistotu. Mít ošéfované, kterou lokalitu ano a které se vyhnout.

Strop ceny nájmu vč. veškerých poplatků mám takových 15 tisíc (vím - nic moc garsonka maximum, co mohu dostat asi : )

Od bytu očekávám, aby byl KLIDNÝ (už fakt nechci poslouchat vibrující mobil a sex sousedů :/ ), slunný, ve slušné čtvrti. Se zelení v docházkové vzdálenosti. Ale zároveň nechci strávit život v mhd a satelitu, to mi už stačilo.

Chci bydlet v malebné čtvrti, kde bych po práci mohla vyběhnout ven jako Janeira a další osazenstvo Mr. Green

Opravdu budu moc a moc vděčná za tipy, kde se Vám dobře bydlí a zároveň, kde se Vám bydlelo špatně.

P.S. Jsem tu jediná, komu nepřirostl k srdci život v Brně? Smile
Žije někdo z vás spokojený v paneláku?
Zabijete mě, když sem vysypu dalších x dotazů?

Děkuji moc! Smile
Back to top
 
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9764

PostPosted: Sun 24.2.2019 11:29    Post subject: Reply with quote

V Praze jsem vyrostl a stejně bych to nedělal o moc jinak než otevřením realitního serveru, koukáním co kde je v mapě (obchody, street view/panorama) a taky na dojezdové časy do práce eventuálně někam do centra. Tohle všechno dokážeš najít online aniž by ses k Praze jen přiblížila.

Lokalit tu jsou mrtě a v každé někdo bydlí. Trendy je samozřejmě Letná, Holešovice a Karlín. Větší část života jsem strávil v paneláku v Řepích. Do práce dojíždím 45 minut a to mi přijde ještě ok, ale ten čas se ti v životě prostě nasčítá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms