sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Ploché nohy a zdravotní obuv

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mrzout
kytky 0, meta: 25


Joined: 24 Jul 2017
Posts: 4

PostPosted: Mon 24.7.2017 7:39    Post subject: Ploché nohy a zdravotní obuv Reply with quote

Dlohé roky mě trápí ploché nohy, popravdě řečeno, trochu jsme problém ehm přecházel. Ale poslední roky je to prostě nepříjemné, zejména na dovolené, kdsž s holkou jedeme třeba do Říma, tak mi stačí chodit den dva po měste a mám toho po třech hodinách dost. Na radu doktorky zkouším od jara chodit bosky (chodím po parku, po trávě, kde se dá, každý den pár set metrů, jak to prostě jde). Přítelkyně mi poradila zdravotní boty sama si koupila zdravotní obuv https://www.pp-servis.eu/zdravotni-obuv/ když jsme byli ve španělsku Primavery anemůže si ty Primavery vynachválit https://www.pp-servis.eu/obuv-primavera-luver/. Nevíte, zda se prodavíjaí podobné boty, co bych si mohl vzít na dovolenou a nevypadal bych v nich blbě? Prostě abych nenosil takové ty zdravotnické pantofle, na to mám snad ještě čas Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Tue 25.7.2017 22:21    Post subject: Reply with quote

Reklamu si můžete zaplatit přes Google AdWords nebo Sklik a myslím že tu najdete i pár konzultantek co poradí jak na sociální média aby to nepůsobilo jako pěst na oko.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Tue 25.7.2017 22:28    Post subject: Reply with quote

Tchýně si na ploché nohy po neférové reklamní masáži koupila boty Primavera zdravotní obuv okamžitě uklouzla zlomila stehenní kost obuv od pp-servis.eu (2P SERVIS s.r.o.) způsobila závažné otlaky a krvácení reklamace neuznána zaměstnanec sprostě nadával velmi špatná zkušenost u pp-servis.eu už nikdy nenakoupím zdravotní boty Primavera dorazily v ušmudlané krabici se stopami spermatu nedoporučuji
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms