sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Placení na schůzce
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 8.4.2007 14:16    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
S pritelem ziju, takze veskere vydaje jdou ze spolecneho uctu. Prvni rande zatahl on, to si pamatuju. Popravde receno, kdyby to tak nebylo, asi by nebylo zadne druhe. Laughing Na tomhle mi zalezi, jsem myslim, co se penez tyka dost velkorysa, ale vyzaduju to i od chlapu, nesnasim lamkomce a takove ty, co moc pocitaji, kolik uz dali a kolik teda mate dat vy ... pripada mi to vrcholne trapne, nedovedu si predstavit, ze bychom treba v restauraci zaplatili kazdy za svoje.


....


Last edited by Dellores on Tue 9.2.2010 21:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 8.4.2007 17:10    Post subject: Reply with quote

my tohle neresime, nekdy plati pritel a nekdy ja, kdo je zrovna pri penezich. Very Happy

kdyz pri penezich nejsme ani jeden, vetsinou si platime kazdy svoje Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 8.4.2007 20:27    Post subject: Reply with quote

Známá chodila s děsným škrtem, musela mu zaplatit i korunu za rohlík a korunu padesát, když si ho chtěla namazat JEHO máslem Shocked Cvoknik Jako jo, chápu, chudí studenti, ale co je moc, to je moc Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 8.4.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

Ochu wrote:
Známá chodila s děsným škrtem, musela mu zaplatit i korunu za rohlík a korunu padesát, když si ho chtěla namazat JEHO máslem Shocked Cvoknik Jako jo, chápu, chudí studenti, ale co je moc, to je moc Rolling Eyes


Shocked tak to je fakt příšerný

My platíme tak různě na střídačku, víc ale asi přítel. Nikdy jsme to nijak neřešili. Když jdeme třeba večer na nějakou party, prostě pít a tak, tak si dáme většinou peníze do společný peněženky a pak si z toho podle potřeby bereme.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26574

PostPosted: Mon 9.4.2007 14:52    Post subject: Reply with quote

Mně zas tak nevadí, když za mně platí kluk(respektive přítel). Ted mám na mysli takový ty drobnosti - juice, párek v rohlíku, vstupenku na hrad Laughing Wink Naopak mi to dělá docela dobře Embarassed Ale když by za mě měl platit něco dražšího, to už bych se bouřila, i po kině mám divnej pocit Smile
U nás platí jednou on, jednou já (ne přesně na střídačku Laughing ). Nebo zaplatí za oba jeden a druhej mu pak strčí třeba stovku Smile Ale je pravda, že otázku penez jsme ještě moc neřešili, bude na to muset brzo dojít Cool

Ale čas od času bych byla ráda na něco zvaná Cool Smile
Stejně by mi největší radost dělalo, kdyby mi třeba jen tak přines čokoládu, lízátko, nějkaou blbinu s tím, že si na mě prostě vzpomněl Love Hmmm, ale toho se asi nedočkám Laughing

S tím, že by mě pozval někdo cizí zkušenosti nemám.

Hele Ochu ted to neber jako rýpání, ale necítíš se blbě, že přítel ti platí třeba tu dovču? Smile Já jsem nad tím přemýšlela, a asi bych si to nenechala zaplatit, tak mě zajímá, jak to bereš ty Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Mon 9.4.2007 15:03    Post subject: Reply with quote

terinas wrote:
Hele Ochu ted to neber jako rýpání, ale necítíš se blbě, že přítel ti platí třeba tu dovču? Smile Já jsem nad tím přemýšlela, a asi bych si to nenechala zaplatit, tak mě zajímá, jak to bereš ty Smile


To víš, že jo Sad Ale zas na druhou stranu - on tam chtěl jet už předtím (na festival filmové hudby) a prostě mě tam chce mít sebou. Tudíž mi to zaplatit musí, jinak bych nemohla jet.. Confused Pro mě je to nepředstavitelná suma, pro něj tři týdny práce, tak to prostě holt je, no..
To, co děláme spolu, platí on, ale nenechala bych si od něj něco kupovat, tím myslím něco jenom pro mě, třeba brýlky a tak Smile
Nequot.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 9.4.2007 16:45    Post subject: Reply with quote

mne to teda docela vyhovuje, ze si kazdy platime za seba, aj ked sme spolu uz rok, akoze take veci ako pivo a podobne to mi bezne zatiahne ale poslednu dobu by mi stale nieco kupoval..nieco sa mi paci a on ze tak ja ti to kupim...ale je to tak nechcem. trebars dnes som si pozerala gel na celeulitidu a to johnsons mlieko holiday skin co by dokopy spolu stalo okolo 500 korun a ja ze na to nemam a on ze mi to kupi ale ja taketo veci od neho proste nechcem...je mi to blbe
trebars aj s dovolenkou, vravim mu nech nepozera taky luxus, ze mne staci dovca za 7000, co si realne za 2 mesiace zarobim a on ze mi zvysok doplati... Rolling Eyes mozno to vezmem ale s tym, ze mu to potom vratim...
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 9.4.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

Ja vždycky počitam s tim, že to zaplatim ja, ale kdyby si to zaplatit chtěla, tak bych se s ni nehadal a nechal ji... co by mi ale určitě vadilo by bylo, kdybych to s ni nemel nejak ujasnene... V tom pripade automaticky pocitam s tim, ze platim ja, tudiž když se vrchni zepta jestli zvlast, nebo dohromady, odpovidam dohromady a pak by mi bylo asi hodně nepřijemne, kdyby to zacala menit... to už mi prijde jako prehnane gesto, ktere ma asi toho chlapa totalně ztrapnit, nebo nevim... kdyby mi to nějaka holka udelala před vrchnim, tak muze byt jaka chce, ale u me by tim absolutne zkoncila... navic bych to stejne zaplatil za oba, protoze moje hrdost ma vetsi cenu nez 4 sklenky vina a dve matonky...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Mon 9.4.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

u nas to nie je tak, ze by extra vyzadoval aby vsetko platil...tak ale ked je nejake vstupne, tak ho nechavam platit (ako teraz na zabave)... rada sa necham pozvat, ale ani mi nevadi, ked musim platit sama...nevadilo by mi, ani keby ho ja niekam pozvem... proste ja to mam take volne, tristvrte roka som si vsetko platila sama, tak preco by som to mala odrazu menit?
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Mon 9.4.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

Když jsem někde byla s přítelem, většinou platil on, maximálně jsem někdy něco namítla, ale bylo to stejně zbytečné. Když jsem někde s kamarádem, tak se taky někdy stane, že to zaplatí, když jsem třeba na záchodě nebo tak. Pak ho buď pozvu na pivo zase já nebo se nějak dohodnem. Je to milé a mám to ráda, ale nezneužívám toho. Nenechala bych za sebe platit neustále třeba každou schůzku.
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Mon 9.4.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

sl.megi- presne tak, je to mile, ze mu zato stojim, aby na mna obetoval nejaku tu korunku...ale stale by mi to vadilo
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Mon 9.4.2007 20:25    Post subject: Reply with quote

Mně bylo vždycky trapně, když za mě kluk platil. Je mi to nepříjemné- když vím, že na to mám, tak proč by měl platit on? Když byla možnost, tak jsem bývalému občas něco zaplatila, ale to mi dovolil jen výjimečně.

Nechápu kamarádku, která svého přítele vyloženě vysává. Nikdy si nezaplatí nic sama, natož aby ho jednou pozvala. Bere jako samozřejmost, že on to vždycky zatáhne. A to jí platí nejen jídlo, ale kupuje jí i oblečení, zaplatil celou jejich společnou dovolenou apod.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 9.4.2007 21:42    Post subject: Reply with quote

My vacsinou platime napoly, obcas len on, velmi zriedka len ja. Vzdy mi to takto prislo uplne ok. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 11.4.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

My platíme taky na střídačku. Oba jsme studenti, on bude studovat ještě dlooouho Confused Cool , nemůže si ani nic vydělat bokem, neboť studium medicíny v jeho NErodném jazyce mu sežere veškerý čas. Já sice pořád uvažuju o brigádě, ale ještě jsem se k tomu nedokopala. Kapesné mám docela slušné, na vyskakování to není, ale na slušný život stačí Embarassed , když ovšem jdeme dvakrát za měsíc do multiplexu a na večeři, hned se rozkutálí. V poslední době mám pocit, že platím spíš já...on dostává sice asi jako já, ale z toho si platí kolej, telefon a všechno (to já mám zvlášť). Občas jsem mu i půjčila, když byla nouze nejvyšší.
Někdy si připadám jako hrozný lakomec, ale není přece špatné, že chci ty peníze taky pro sebe. Už nevím, co s tím, je to v našem vztahu jeden z hlavních problémů...opravdu si už musím najít tu práci a nebýt tak líná, jinak to nejde Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Wed 11.4.2007 16:41    Post subject: Reply with quote

Platí za mě většinou přítel, občas ho překecám a nechá zaplatit mě, ale vždycky prohlásí, že mu to je blbý.
Dříve jsem si připadala trapně, když jsem platila v restauraci já, teď už mi to nevadí.

Ale před několika lety jsem měla rande s klukem, dali jsme si čaj Laughing a pak jsem pádila domů, zaplatil to on a já, že mu tu dvacku dám, jak mu jí tak podávám, tak po ní tak chňapnul, že jsem se nestačila divit.
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms