sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Anketka o oblékání
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 26.3.2008 17:48    Post subject: Reply with quote

No ono to hned po porodu nebylo, po porodu byla situace velmi kriticka Confused Ale ja mela nejdriv radost, jak si ted koupim vsechno novy, jenze me to brzy preslo. Ona to vubec neni sranda. Par dni behani po nakupnich centrech me odrovnalo, i kdyz jsem teda neco koupila, neco malo ebay a online obchody, ale porad bida s nouzi Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18424

PostPosted: Wed 26.3.2008 17:50    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
No ono to hned po porodu nebylo, po porodu byla situace velmi kriticka Confused Ale ja mela nejdriv radost, jak si ted koupim vsechno novy, jenze me to brzy preslo. Ona to vubec neni sranda. Par dni behani po nakupnich centrech me odrovnalo, i kdyz jsem teda neco koupila, neco malo ebay a online obchody, ale porad bida s nouzi Confused

a ty jsi držela nějakou dietu, nebo jsi zhubla sama o sobě? Co jsem naposled viděla tvoji postavu na fotce, tak to bylo
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 26.3.2008 17:58    Post subject: Reply with quote

Nejlepsi dieta je Christian, to je pohyb 24/7 Very Happy Ne vazne, nic extra, pohyb a nepreziram se (i kdyz ted uz obcas jo) plus prvni 4 mesice kojeni, to to slo samo. Ted pracuju na manzelovi, od ledna ma 7 kg dole Mr. Green

pardon vsem za OT Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18424

PostPosted: Wed 26.3.2008 17:58    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
Nejlepsi dieta je Christian, to je pohyb 24/7 Very Happy Ne vazne, nic extra, pohyb a nepreziram se (i kdyz ted uz obcas jo) plus prvni 4 mesice kojeni, to to slo samo. Ted pracuju na manzelovi, od ledna ma 7 kg dole Mr. Green

svěřila jsi Christiana tatínkovi? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 26.3.2008 18:02    Post subject: Reply with quote

jj, kdyz ja jdu do posilky Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 10.4.2008 10:00    Post subject: Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) mám troje rifle a ty střídám, v létě nosím jedny letní kalhoty nebo střídám tři minisukně

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot : jedny balerínky, jedny podzimní/jarní boty na podpatku, dvoje žabky na normální nošení, jedny žabky na pláž, jedny letní pantofle na podpatku, jedny tenisky, jedny zimní a dvoje společenský lodičky

3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom každej den mám na sobě něco jinýho (myslím nahoře - tričko, svetřík atd k tomu rifle nebo sukně podle toho, co se k tomu víc hodí)

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš? ani jedno, vezmu si to, co se k sobě hodí a to se mně tak líbí

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá? když si něco kupuju, tak rozhodně přemýšlím, jestli to mám k čemu nosit. Ale většinou to, co se mně líbí vždycky nějak zkombinuju

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo? nechápu otázku. Jako jestli si oblíkám spodní prádlo tak, aby ladilo ke zbytku? Jenom kalhotky a to vždycky! Podprsenku nosím podle toho, co mám za tričko, každá mně sedí trochu jinak. A ponožky vlastně skoro nenosím a když jo, tak sou vždycky bílý.

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení? jednu rohovou skříň

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe? každej víkend si peru trička a svetříky v ruce (ty který sou špinavý samozřejmě) + v prače to ostatní

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? na léto jedno sako, na jaro jednu tenkou bundičku, na podzim bundu s kožíškem, na zimu bundu a kabát

10. jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník. Hodně barev, svetříky, krajkový prádlo, velký výstřihy, hodně topů, různý pásky a hodně kabelek.

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Za nejlepší považuju šedej top s velkým výstřihem, protože mně krásně sedí a dělá hezký prsa, myslim, že to byla dobrá koupě. Nejhorší jsou rifle, který mají moc vysokej pas, blbou barvu a sou moc dlouhý, ty sem si kupovat neměla.

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš? tak 12 (doplňky sem nepočítala)

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá. nedochází k tomu
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Thu 10.4.2008 19:47    Post subject: Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni? (myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) stridam 3 + 1 na leto, ve skrini mam 5 (jedny z nich jsou polospolecensky, spis do divadla atd.)

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot: dvoje kecky, jedny sandale, troje zabky, dvoje spolecensky boty, jedny zimni, dvoje baleriny.. to by mohlo byt vse


3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom ..mam na tyden vetsinou dvoje kalhoty a treba tri tricka roznoseny, stridam potom jejich kombinace podle nalady

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
to zalezi, ktery kalhoty presne. u rifli si vezmu nahoru cokoli, k sedym kalhotum mam spis min moznosti, predem vymyslenych..

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?
tohle je hrozne ruzny, zalezi, co zrovna potrebuju, jestli me neco zaujme samo za sebe (pak neresim, jestli to mam k cemu vzit), nebo jestli jsem si toho v posl. dobe koupila uz hodne, pak spis premyslim, jestli vubec mam k cemu to vzit...

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
jo, nekdy, kdyz mi hrabe Laughing na Lenuly otazku, jesli existuje nekdo, kdo to dela, rikam, ze ja Laughing

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
3 policky ve skrini, satni prostor pro raminka a dve suplata

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
spis po vetsich Embarassed nedokopu se k tomu driv, nez nemam co na sebe, vetsinou Laughing

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
zimni bunda, podzimni bunda, letni lehka sustakova bunda, fleecova bunda na jaro, vesta.. v lete nosim spis jen mikiny samotny

10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.
jednoduchy, barevny, sportovni, hodne aktualizovany

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš
nejlepsi - jedny z rifli, saty z Afriky, zluty tilko
nejhorsi - asi ani nemam, vsechny nejhorsi veci po intervalech vyhazuju


12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?
nepocitaje spodni pradlo tak osmero

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.
casto, relativne... zhruba po 2-3 mesicich, protoze bud nemam misto, nebo se rozhodnu, ze nektere veci je uz nacase vyhodit, ze uz je stejne nikdy nevezmu na sebe...
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Dreamgirl
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 14 Feb 2008
Posts: 2411
Location: In my dream :))

PostPosted: Fri 24.10.2008 23:41    Post subject: Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Winkběhem týdne vystřídám asi 3 kalhoty, ve skříni jich mám 7

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :

na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/

a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..)
na léto - 3 páry bot + 3 žabky
na sport - dvoje tenisky - adidas a nike
k sukni - většinou nosim baleríny, 2 páry
mráz a sníh - sněhule + boty na zimu
zima - semišový kozačky + si chci letos koupit nový
podzim a jaro - jedny boty na podpadku + tenisky nike
společenské události - 2 páry bot


3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
kalhoty střídám celkem často - na týden vytáhnu většinou troje, pak je střídám ob den.. co se týče triček tak na týden vytáhnu např. 4 a pak je střídám
4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
většinou mám vymyšlené nakombinované sety, ale někdy chňapnu po něčem, co se k sobě hodí..
5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?to je hodně individuální, někdy mám náladu koupit si něco novýho nebo mě něco hodně zaujme a musim to mít, v tom případě ani moc nepřemýšlim nad tim, jestli mám doma něco, co se mi k tomu bude hodit. Ale většinou nad tím přemýšlím.. chci aby se mi věci stylem i barvami hodily Wink

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?ne, vlastně nad tím nijak nepřemýšlím

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení? jedna skříň s raminkama, půlka botníku a 4 poličky složených věcí

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?v menších dávkách společně s mamkou, málokdy se mi stane, že nemám co na sebe..

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
léto - kabátek, stačí mi, protože v létě moc svršky nenosim..
podzim - hnědý kabát, vesta, 2 sportovní bundy
zima - 2 kabáty, jeden flaušový druhý s kožíškem, krátká bundička, sportovní bunda na lyže


10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.Docela rozmanitý - ráda se oblíkám jak sportovné, tak elegantně.

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink.Tak teď si nevzpomenu.. pro mě jsou všechny věci nejlepší Very Happy . Nejhorší - trička po doma.. některý jsou dost sepraný.. Laughing

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?tak 12

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.asi po půl roce.. nenakupuju průběžně, ale většinou se během půl roku vypravim do Prahy, kde udělám radikálnější nákupy..většinou během léta a pak před zimou..
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Sat 25.10.2008 10:26    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink sedmery (z toho jsou čtvery rifle, jedny černé kalhoty, jedny béžové na léto a jedny zkrácené, ty nosím v létě k balerínkám a v zimě do kozaček) a vlastně nesmím zapomenout na kalhoty na aerobik a do posilky, ty mám na sobě taky často Laughing ty mám dvoje a pak ještě jedny černé společenské a 3/4 na léto, v těch jsem strávila léto na brigádě

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot : 22 Shocked

na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/

a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..)
tam kde nepíšu značku, ak ty jsou z obyč. bezejmenného obchodu u nás ve městě (ale ne Vietnamci:-))
sandále k sukni Deichmann
sandále na klínku
sportovní sandále Scholl
staré sportovní sandále, ty už mám pět let, barva už vybledla, ale jinak se drží
dvoje žabky
společenské otevřené černé boty
troje tenisky-polobotky- černo-bílé Humanic, růžovo-bílé, červeno-bílé
podzimní (jarní) černé boty na podpatku
šedé balerínky
béžovo-růžové balerínky Deichmann
kozačky na platformě
vysoké teplé zimní boty červené a zdobené nahoře jakoby norským vzorem s falešným šněrováním, ale jsou na zip
hnědé polovysoké zimní boty do špičky a na vysokém podpatku
dvoje pantofle (jedny doma a jedny na kolej)
botasky Wilson
sálovky na aerobik
staré botasky "na horší"
boty na snowboard
boty na běžky
uf, snad je to vše Laughing

3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
tak kalhoty vystřídám tak dvoje za týden, ale když jsem ještě nebyla na koleji, nosila jsem klidně i každý den jiné kalhoty (sukni), trička tak 2-4 za týden

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
v obchodě když vybírám tak přemýšlím, jestli to k něčemu co mám doma půjde, ale abych měla vše přesně určené co k čemu to ne. snažím se aby mi šlo oblečení kombinovat s co nejvíce věcma a ne jen s jedním svetrem Laughing

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?
nějak moc to neřeším, když se mi něco fakt líbí, tak si to koupím a dolaďuju potom co k tomu, třeba dokoupím nějaké doplňky apod.

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
většinou ne, v případě ponožek se mi často stává, že můžu být vůbec ráda, když nějaké najdu

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
1,5 skříně

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
pere mi mamča Laughing ale trička a podprsenky si většinou přepírám v ruce tak po dvou po třech

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
jaro (podzim): riflová bunda, sáčko, trenčkot, slabá bílá bundička, nebo mikiny a svetry
zima: černá zimní bunda, teplý péřový kabát, sportovní bunda na prkno a lyže a jedna slabší bunda, když nejsou tak velké mrazy, ta je spíš na přechodné období
léto- většinou nic Laughing


10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.

sportovní elegance a různorodost, když chci obleču se elegantně (svetřík, korále a boty na podpatku) a jindy sportovně (džíny a klokan s kapucí), mám spoustu triček, mám ráda vrstvení, výrazně nepřevládá žádná barva, snad možná častěji nosím růžovou, zelenou a černou, nemám nic žlutého (pokud nepočítám nápis na zeleném tričku Laughing ) mám hodně kabelek a pásků a hlavně náušnic!

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink

oblíbených věcí mám několik, ale co je nejlepší? Možná společenské šaty, které mám šité na míru a nejhorší asi stará riflová bunda ještě ze základky

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?
sedmery kalhotky a ponožky Smile , 2-3 kalhoty, 3 trička, 2-3 mikiny (svetry)

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.
nedělám radikální změny, jednou za čas si skříň proberu a vyřadím co už určitě nikdy nebudu nosit
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26083

PostPosted: Fri 13.3.2015 12:17    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18424

PostPosted: Sat 14.3.2015 22:06    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink
černé džíny
modré džíny
šedé džíny
černé legíny
pro zvláštní příležitosti - černé kalhoty s puky
na léto černé šortky

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :
béžové sandále
černé balerínky na podpatku
černé oxfordky
černé "kovbojské" boty
zimní boty
černé lodičky


3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
podle nálady a počasí
4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
prakticky všechno se mi hodí ke všemu, takže podle nálady
5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?
Mám předem napsané, co potřebuji, nekupuji nic mimo svůj seznam.
6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
No ponožky mám jen černé, takže technicky ladí ke všemu Very Happy
7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
Skříň a tři police.
8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
Tak 3x týdně, ale neperu jen sobě.
9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
Na zimu mám buřtkabát z Teska, pak lehčí bundu Reserved a nakonec tenčkot po mámě.
10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.
Chudý student Mr. Green
11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink
Nejhorší - nevím, já špatný věci vyhazuju. A nejlepší? Měkký šedý svetr, mám ho ráda.
12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?
Vůbec nevím, moc ne.
13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.
Radikální proměny nebývaj Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Mapl
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 30 Jun 2014
Posts: 282
Location: Praha

PostPosted: Sat 14.3.2015 22:40    Post subject: Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink
Pro běžné nošení střírám tak 2-3 kalhoty. Ve skříni jich je tak do 12 kusů.

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :
na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/
a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..)
Na léto: 2 x balerínky, 4 x žabky normální, 2 x žabky i přes patu, 2 x slipony, 1 x lodičky, 2 x tenisky
Na sport: 2 x tenisky, 1 x takový boty na kolo na sucháče, ale ty moc nenosím.
K sukni: přes zimu klidně kozačky nebo nějaký nadkotníkový boty, na jaro a léto baleríny nebo žabky.
Do mrazu a sněhu: 2 x kozačky, 2 x tenisky. Toho mám méně.
Na mezidobí: 2 x baleríny, nějaký kec,y conversky a podobně.

3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
Kalhoty tak po 4 dnech, trička obden, sukni a letní věci i častěji, hlavně když je hic. No a boty tak obden, ikdyž často emu stejný typ akorát jinej kus - v zimě třeba jiný kozačky místo jinejch kozaček, v létě žabky apod.

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
Ani spíš ne.

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?
Spíš nakupuju, abych ten daný kus oblečení k čemu unosila. Takže si nekoupím kanady, když k tomu nemám zbytek apod.

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
Tohle neřeším. Akorát ladím to, abych do krátkých kalhot a třeba tenisek neměla vysoké ponožky, to je hnus. Jinak je moc nenosím a v zimě většinou spíš řeším punčocháče a přes léto naboso.

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
1 a půl skříň; nic mega.

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
Po velkých dávkách, až když je pračka plná. Málokdy se stane, že bych měla málo věcí.

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
Jéé tak to nevim, ale tak po 3 kusech? Asi...

10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.
Docela bordel, hodně věcí a hodně barev.

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink
Nejhorší jsou starý otrhaný tepláky na zahradu (děs!) nebo čtyřbarevný vysoký ponožky.
Nejlepší pak asi jedny šaty červený.


12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?
Jak kdy.

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.
Nevím, neřeším. Kupuju si věci, když to má cenu a potřebuju je.

Takže asi tolik. Wink Wink Cool Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8807

PostPosted: Sun 15.3.2015 10:04    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink ery
ja kalhoty v podstate nenosim, mam asi patery a za posledni pul rok jsem mela na sobe jedny


2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :
volnocasovy mam vinovy marteny, kozeny sandale a leopardi tenisky
do prace mam kozacky f a f, lodicky salamander, pak takovy ty kopytka na obrim klinu a asi ctvery ruzny paskovy


3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
kazdy den neco jinyho

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
mam par oblibenejch kombinaci, ale jinak jsem spis spontanni

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?
tak obecne kupuju jen par barev obleceni, hlavne tmavsi a tlumeny, vetsinou jednobarevny nebos jednoduchym vzorem, pak si ujizdim na zvirecich vzorech a divnejch materialech (semis, plys, trpytivy, kozeny, pak takovej ten strecovej lesklej polyester..)

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
ponozky skoro nenosim, ale neladim

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
strasne moc, manzel me furt nut[b]i neco vyrazovat

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
pereme v podstate furt, hlavne o vikenu. blby bylo v zime, ze nam to tu skoro neschlo
9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat?
[/b]na zimu mam jeden kabat, jednu sportovni bundu, kterou nosim jen na sport nebo celodenni venceni, pak teplounkou aljasku, pak mam leopardiho krivaka plysovyho, pak mam manzestrovou teplou bundu, pak mam chlupatou vestu, pak lehkou prouzkatou bundu hlavne na venceni, pak asi tri saka
10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.
[b]mam rada sat
y[/b]

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink
to fakt nevim

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?
do prace treba troje saty,dve sukne s vrskem, tri svetry, dva satky..apak neco volnocasovyho, kdyz nekam jdu

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.[/quote]

zasadni obmeny moc ne, mam tu treba osm let stary skvely kousky
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Page 12 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms