sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Proc lide zustavaji ve vztahu, ve kterem nejsou stastni?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 4.3.2007 21:28    Post subject: Reply with quote

Ja nevim, ja jakmile jsem videla, ze ten vztah neklape, nebyla jsem spokojena, tak sem se s nim rozesla.

Ale ted je to enco jineho, sice jsem obcas dost nestastna, ale je tady neco vic nez tam u tech, neco uvnitr, co nedokazu popsat a proste vim, ze ted je krize a pak bude dobre, protoze zadny vztah neni porad perfektni. Proste to citim, ze i kdyz nejsem obcas spokojena, jsem vlastne stastna a to diky nemu. (jen doufam, ze je to tak i u nej...).

Takze treba to ma nekdo podobne jako ja.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Mon 5.3.2007 6:40    Post subject: Reply with quote

kostra Arrow absolutni souhlas
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 5.3.2007 14:59    Post subject: Reply with quote

někdy jde i o zvyk spojený s MÁM HO RÁDA (záměrně používám mám ho ráda a ne miluji ho). Pořád chodíte jako tělo bez duše, říkáte si co jsem proboha udělala špatně že se takhle chová, hrozně to řešíte a pořád doufáte že zase bude takový jako dřív, jenže se to ve většině případů nestane a ty zamilovaný gesta co dělala na začátku se pomalu ale jistě rozplynou v mlze. Jde také o zvyk,je to hrozný. přirovnala bych to jako k cigaretě-víte že je to hnusný, smradlavý, nezdravý a přitom furt musíte kouřit....tak jako že víte že ten vztah je v prdeli ale nemáte to odhodlání to ukončit....
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
No name
Guest





PostPosted: Wed 15.10.2014 19:01    Post subject: Re: Proc lide zustavaji ve vztahu, ve kterem nejsou stastni? Reply with quote

Ahoj, mám takový problém. Je mi 18 let a mám přítelkyni, spolu jsme už rok a 2 měsíce. Nevím ani jak to napsat ale už nejsem ve vztahu šťastný. V životě jsem nebyl ve vztahu takhle dlouho a v životě mě nikdo tak moc nemiloval jako součastná přítelkyně, ona má se mnou plány jako ( děti, společné bydlení, svatba apod..) ale já si myslím že na mě je to všechno brzy. Dále se cítím v tom vztahu jako ve vězení, nemáme vlastní soukromí protože příliš žárlila tak jsme si založili vlastní facebook nemužu chodit s přátely ven protože by si myslela že ji podvádím apod.. Myslím si že jsem vyčerpal všechen potenciál v tom vztahu jenže já ji nechci nijak ublížit ona je velmi citlivá. Ale zároveň si myslím že bych se sní měl rozejít jenže nevím jak to udělat jak ji to říct abych ji neublížil tímhle tím snažil jsem se to řešit všelijakyma metodama dokonce jsem se radil s rodinou i s přátely nakonec mi jedna dobrá kamarádka řekla že už to řeším strašně dlouho a že holka která příliš žárli a dáva to najevo tak nikdy nepřestane žárlit. Prosím dejte mi něakou radu ještě vy jakoukoliv ocením děkuji moc :/ jak by jste se vy rozešli s přítelem/kyní
Back to top
 
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Wed 15.10.2014 20:29    Post subject: Reply with quote

no pokud jste o tom mluvili, pro tebe je tenhle stav neunosnej a nic se nemeni k lepsimu....no co to placam, hlavni je to, ze z tvyho prispevku neni zrejmej zadnej cit, jen unava a soucit. takze pro oba fakt bude lepsi se v tomhle vztahu dal neplacat a kazdej jit po svym, i kdyz to zpocatku bude bolet. hlavne ve vasem pripade je to jeste takovej typ detskyho vztahu s neustalou kontrolou a prehnanou zarlivosti. verim, ze tvoje slecna i v tomhle ohledu dospeje, nebo se alespon nauci to navenek ovladat, ale urcite ne s tebou, chce to uplne novej zacatek, pristup a na zaklade toho najet na jinej vzorec chovani v tom vztahu
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Wed 15.10.2014 22:27    Post subject: Reply with quote

Nejlepsi je byt v téhle situaci upřímný, vysvětlit svoje pocity a počítat s tim, ze rozchody asi nikdy nejsou hezky a příjemný, takze nečekat klid a okamžitě porozumění.

Hlavně jste fakt mladí, teda zůstat v nefunkčním vztahu je škoda v jakémkoliv veku, ale v 18 snad jeste vic.

A po par letech většinou vsechny ty negativni emoce zmizí a člověk uz si ani nevzpomene, proč to tehdy bylo tak těžké. (Ja to takhle mam, po jednom rozchodu jsem brecela snad pul roku a mela pocit, ze konci svět. A on mi tehdy říkal, ze za par let budu rada, ze tohle rozhodnuti udělal.. )
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 16.10.2014 8:20    Post subject: Reply with quote

rozejít se tak, abys druhému neublížil, podle mě ani nejde. Není to příjemný, člověk má špatný svědomí, nutkání to nějak spravit a v té snaze to ještě víc kurví...

já bych se rozešla tak, jak by bylo mě příjemný, aby se někdo se mnou rozešel, tj.

- buď uprřímný, řekni jí co cítíš a buď připravený na to, že bude v šoku a ty se budeš cítit hrozně.
-ona bude samozřejmě vymýšlet, jak se změní a jak to napraví a udělá tě šťastným. Takže klidně, ale důrazně vysvětlit, co tu psala kostra. Že i ona stejně jako ty dospěje, změní se, ale s někým jiným.
- Ubezpečit jí, že je tvoje rozhodnutí definitivní. tj. nedomlouvat se na pauzách nebo zkouškovým období. dát jí najevo, že nepochybuješ, že máš jasno.
- budeš mít špatné svědomí, ale rozhodně to "nespravuj" řečmi, že je nejlepší jakou jsi kdy potkal, že se ti bude taky stýskat, že nikdy nezapomeneš na to hezký co jste spolu prožili...NEŘÍKEJ TO! Budeš za zlého, ale to se nedá nic dělat. Ubezpeč ji, že je to dobře i pro ni - že je fér, aby dostala šanci potkat někoho, kdo ji bude milovat. Že ji máš rád, ale to na vztah nestačí.
- vlastně se to všechno dá shrnout do věty už tě nemiluju. na to asi není co víc říct....
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13691

PostPosted: Thu 16.10.2014 8:42    Post subject: Reply with quote

souhlas s holkama
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26214

PostPosted: Thu 16.10.2014 9:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 16.10.2014 14:41    Post subject: Reply with quote

No Name, to zni hrozne, ze jsi v tom vztahu zapleteny jako v klubicku a dost te to skrti, z toho se proste jenom konzultovanim pratel, znamych, atd, nedostanes a v tomhle ona zni jako dosti stihacka.

Tady nejde ani tak o to 'ji neublizit' v tomhle bode, tady jde spis o to, abys zachranil sam sebe a svoji psychiku a svoji budoucnost. Ona neni jedina, sice chapu ze v tomhle veku to cloveku tak prijde, ale neni jedina, a taky neni jedina, na koho bys mel brat ohledy zcela na ukor sebe. Vztahy jsou o vsech v tom vztahu, kdyz te neco co dela dlouhodobe nici, ven z toho.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms