sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký souhrnný dotazník - vlasy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 4.8.2011 12:20    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat ) vlnité, veľmi jemné a na to, že sú také jemné tak husté. Polodlhé tak asi do polovice chrbta. Dlhšie mi nikdy nenarastú. Confused
2. Barva vašich vlasů? Pôvodne svetlohnedá teraz medová blond aktuálne.
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? Nechodím.
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? Raz za mesiac cca. Mám rada Loreal a Palette. Teraz používam Loreal Medová blond.
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Schauma na suché vlasy regeneračný s bambuckým máslom a kokosomje naj. a Loreal Vitamino Color bol celkom ok.
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? Ano bez toho by som nemohla byť. Masky teraz aktuálne schaumu regeneračnú - bambucké maslo, kokos, kondicioner a aj maska veľké balenia Loreal Vitamino Color
7. Jak často si myjete vlasy? 1-2 krát za týždeň. Pri mori aj každý deň.
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Fén Philips ale nie pravidelne a žehličku na vlasy Remington. Nežehlím si ich často. Vzhľadom na to, že ich mám vlnité tak si ich moc upravovať nemusím resp. nemôžem keby som si ich rozčesala budú krepatá. Češem ich ešte vlhé tak poriadne a za sucha len troška jemne upravím.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? Nie.
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Nie.
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) Vzhľadom na to, že mi v poslednej dobe padajú kúpila som si apmulky proti padaniu vlasov DIXI a tie si masirujem do vlasov. Raz už mi dávno pomohli. Pri mori mi pomohol aby sa mi uplne vlasy nevysušili olej na vlasy a telo od Oriflame to bol fakt zázrak. Vlasy si moc často nezastrihávam raz-dva krát za rok.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 4.8.2011 23:50    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz ) Jemné, dlouhé, bohužel čím jsou delší tím míň se vlní, ale mají k tomu sklony.
2. Barva vašich vlasů? Blond.
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? Nechodím.
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? Ne, zkoušela jsem to jen párkrát za život (zesvětlení), ale už to nechávám tak.
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Teď mám taky nějakou Schaumu, ale občas značky měním, protože mi přijde, že třeba po půl roce, roce, už nejsou tak umyté.
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? Gliss Kur.
7. Jak často si myjete vlasy? cca 2x
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Nechávám je volně schnout a večer po umytí je pořádně rozčešu.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? Ne.
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Ne.
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) Ne. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4773

PostPosted: Sat 10.9.2011 13:46    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat ) kudrnaté, sušší, po ramena
2. Barva vašich vlasů? tmavší blonďatá
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? 1x za 4 až 5 měsíců. Chodila jsem častěji, ale takhle to úplně stačí.
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? ne
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Fructis na suché vlasy
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? musím, Gliss Kur Asia Beauty kondicionér, Syos regenerační maska
7. Jak často si myjete vlasy? jednou za dva dny
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Když mám čas, nechávám se schnout samovolně, jinak fén s difuzérem, občas žehličkou Remington
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? Používám tužidlo na podporu vlnitých vlasů, nejvíc mi vyhovuje Wella, která i hezky voní. Teď mám novinku od Fructis a ten mi tedy nevoní Laughing
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Biosil, který je zároveň i na nehty (a kvůli kterým jsem ho začala brát)
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) pokaždé používám kondiconér, chodím na zastřihávání konečků, jinak nic víc
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Sat 10.9.2011 13:56    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s
podobnými vlasy inspirovat Razz )
rovné, dlouhé, ani mastné ani suché, špatně drží tvar
2. Barva vašich vlasů?
přírodní světle hnedá, aktuálně tmavá fialová
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
výjimečně, tak 1 x za rok, konečny mi zastřihává mamka; ale je pravda, že bych chtěla zkusit nějaký účes s ofinou, ale zatím jsem nenašla odvahu
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
ano, 1 x za 3 týdny/měsíc, dříve černá, teď se jí zbavuju pomocí tmavé fialové
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
Head&Shoulders
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
Kondicionéry, které jsou součástí barev na vlasy nebo masku od Kérastase, jakoukoliv
7. Jak často si myjete vlasy?
po 3 dnech
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
žádný, nechávám volně uschnout. Většinou rozpuštěné, pěšinka na straně, gel, lak; někdy culík
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
gel - od Baley nebo Loréalu, lak - od Baley, Loréalu, Welly, prostě co zrovna je
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
jinak už nic, kromě toho, že je každé ráno a večer rozčesávám, ale to je snad samozřejmost
_________________
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 10.9.2011 19:10    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? docela jemné, přírodně vlnité, konečky trochu sušší, dlouhé
2. Barva vašich vlasů? tmavě hnědá, přírodní
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? cca 3-4x ročně zatřihnout konce
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? nebarvím
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Vichy - energiser, Avon - pro objem, Loreal - objem
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? kondicionér od Avonu či Loreal, také řada pro objem, masku mam od Avonu, ale sem lenivá používat Confused
7. Jak často si myjete vlasy? většinou obden, případně dle potřeby (rande, ..)
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? fén na vlasy, potom obvykle žehlička na vlasy
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? tužidlo jen když si nechávám vlasy vlnitý, lak na vlasy od Schwarzkopf
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) přemýšlim, ale asi nic Smile dřív sem si občas dělala domácí masky, ale recepty už ani nevím Razz
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Mon 12.9.2011 12:21    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů?
Mám jemné neposedné vlnité vlasy nad ramena, které se mi krepatí a kroutí, nejvíc za vlhka a deště nebo zase naopak za velkého tepla. Mastí se mi u kořínků, ale mám suché konečky. Rostou mi hrozně pomalu, ještě nikdy mi nedorostly až na ramena. Musím si je vždy nechat zastřihnout, protože se mi třepí konečky.
2. Barva vašich vlasů?
Přírodní blond.
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
Tady mám značné mezery, maximálně 3x do roka Embarassed
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
Nebarvím, občas si nechám dát melír, většinou tmavší.
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
Nevím, mám 4 šampóny, které střídám a všechny jsou zhruba stejné. Žádný zázrak jsem ještě neobjevila.
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
Kondicionér mám od Elseve na melíry, vlasy jsou po něm nádherně hebké a jdou krásně rozčesat. Masku si dávám jednou týdně od Avonu z řady Planet Spa s olivami. Dávám dle rady kadeřnice jen na suché konečky.
7. Jak často si myjete vlasy?
Většinou ob den.
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
Fénuji je fénem, když jsou polosuché. Dělám to v předklonu. Ráno je musím foukat přes kartáč, protože mi každý vlas trčí jiným směrem. Někdy místo fénu použiji ráno žehličku.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
Léta používám tužidla a laky Taft. Nejvíc mi vyhovuje černo-růžový. Tužidlo si dávám po každém mytí, lakuju vždy, když jdu z bytu.
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
Beru vápník, hořčík, zinek, což je tuším i na vlasy, ale neberu to primárně kvůli vlasům, ale kvůli cukání svalů a křečích v nohou.
11. Co víc děláte pro své vlasy?
Nic.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Mon 12.9.2011 15:15    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )
MASTNÉ, JEMNÉ, POLODLOUHÉ
2. Barva vašich vlasů?
NYNÍ ZLATÁ, PŮVODNĚ NEJTMAVŠÍ BLOND
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
1-2X ROČNĚ
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
RŮZNÉ BARVY, MÁM RÁDA PŘELIVY CASTING OD LOREAL A PĚNOVÉ BARVY OD SCHWARZKOPF
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
TRESEMME BODY VOLUME A PANTENE AQUA LIGHT
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
OBČAS TY CO JSOU V PÁRU K ŠAMPONU VIZ PŘEDCHOZÍ OTÁZKA
7. Jak často si myjete vlasy?
4-7X TÝDNĚ
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
FÉN REMINGTON ALE TAK MAX 3X MĚSIČNĚ
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
LAK WELLA FULL VOLUME, TUŽIDLO TO SAMÉ, SPREJ TRESEMME NA OBJEM, SPREJ NIVEA NA OBJEM, PUDR ELF HD
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
NE
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
OBČAS SI DÁM ZÁBAL Z HENNY NEBO NĚJAKOU MASKU
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Mon 12.9.2011 15:33    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat )
MASTNÉ, JEMNÉ, DLOUHÉ
2. Barva vašich vlasů?
TMAVE HNEDA
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
2X ROČNĚ
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
POUZIVAM JEN PRELIVY, ODSTIN TMAVA COKOLADA NEBO ESPRESSO
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
PANTENE AQUA LIGHT, ORZENE PIVNI SAMPON
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
BEZOPLACHOVY GLISS KUR
7. Jak často si myjete vlasy?
KAZDY DEN
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
FÉN + ZEHLICKA
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
LAK WELLAFLEX NA OBJEM
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
NE
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
NIC
_________________
* G O O D * V I B E S * O N L Y *


Last edited by cloo on Mon 12.9.2011 18:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 12.9.2011 15:39    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz ) jemne po ramena, malinko zvlnene, dost neposlusne..
2. Barva vašich vlasů? hneda s jemnymi cervenymi odleskami (povodna)
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? raz za 3mesiace cca
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? dva krat do roka, vacsinou tmavy gastan hneda, obcas tmavsia do fialova, do cierna, alebo svetlejsia,ci do cervena..
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? yves rocher stara kolekcia, teraz pouzivam od Avonu, alebo Revalid
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? iba kondicioner
7. Jak často si myjete vlasy? kazdy druhy den ked chodim behat
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? ziadny.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? nic
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? nie,ale chcem na jesen zaradit revalid kuru.
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) asi nic
Back to top
View user's profile Send private message  
Leni.ce
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 11 Jul 2012
Posts: 24268

PostPosted: Fri 24.8.2012 19:34    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz ) husté , hodně vlnité, silné, nepoddajné, spíš sušší, drsné
2. Barva vašich vlasů? hodně tmavě hnědé
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? 2x, maximálně 3x ročně
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? občas nějaký přeliv, trvalým barvám se zatím vyhýbám..ale skoro žádná barva mi nechytne nebo není poznat, jedině černá
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? dost to střídám, teď mám Syoss na suché a poškozené vlasy, snažím se objevit nějaký šampon a kondicioner vyloženě na vlnité/kudrnaté vlasy a nedaří se
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? ano,obojí, střídám to podle toho,co mě zrovna zaujme nebo co je v akci...teď mám zrovna Syoss (opět na suché a poškozené)
7. Jak často si myjete vlasy? denně...zvyk z dob, kdy jsem hrála basket a navíc mi smrdí z práce
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? jen žehličku na vlasy na ofinu, jinak nechávám vlasy volně schnout a snažím se na ně po umytí moc nešahat, aby se mi co nejví zvlnily
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? tužidlo a sprej pro oživení a sjednocení vln, na ofinu narovnávací sprej, občas si půjčím přítelův gel
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) asi nic..někdy na základce jsem si je oplachovala citronem,ale už si nepamatuju,jestli to mělo nějaký efekt

Celkově jsou vlasy jedna z věcí, co mám na sobě nejradši. Strašná spousta lidí mi je chválí a závidí Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Scarlet
off to the races


Joined: 27 Nov 2012
Posts: 712

PostPosted: Wed 30.7.2014 18:50    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat) huste, silne, tvrde, nepoddajne, rovne, ve vlhku se vlnici, suche konce a mastnejsi korinky, trochu lupy, delka momentalne pod ramena
2. Barva vašich vlasů? tmavsi blond do zlata
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? jednou za tri mesice
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? nebarvim
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Kerastase Cristalliste normalne; kdyz me zacne svedet hlava, tak proti lupum nejaky taky od Kerastase
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? kondicioner ne, masku tak jednou tydne Elixir Ultime (taky K.)
7. Jak často si myjete vlasy? jednou za dva az tri dny
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? necham vlasy uschnout v rucniku a polosuche pak dofenuju pres prsty, fen mam nejaky Phillips JetSet uz hrozne dlouho
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? pred fenovanim a dodatecne na suchy konce davam olejicek Elixir Ultime
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) nic me ted nenapada
_________________
Happiness more or less
it's just a change in me
something in my liberty
Back to top
View user's profile Send private message  
Mili
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Jul 2014
Posts: 3

PostPosted: Wed 30.7.2014 21:51    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? jemné, trochu vlnité, po ramena
2. Barva vašich vlasů? blond
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? 4 x ročně
4. Barvíte si vlasy? Jak často?-------
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? nemám konkrétní
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? kondicionér ano, ale také nemám konkrétní oblíbený
7. Jak často si myjete vlasy? denně nebo 1 x za dva dny
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Rowenta, ale často vůbec žádný
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? občas lak Taft zelený
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? někdy zinek
11. Co víc děláte pro své vlasy? oplachuji po umytí studenou vodou
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Thu 31.7.2014 19:00    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )
MASTNÉ, JEMNÉ, POLODLOUHÉ
2. Barva vašich vlasů?
TMAVÁ HNĚDÁ
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
1X ROČNĚ
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
CACA NOIR OD LUSH A NEOXIDAČNÍ PŘELIVY
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
LOREAL EVERICHE
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
LOREAL EVERICHE
7. Jak často si myjete vlasy?
4X TÝDNĚ
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
FÉN PHILIPS A KULMOFEN BABYLISS, SUCHE NATAČKY
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
LAK ELNETT A PĚNOVÉ TUŽIDLO BUMBLE AND BUMBLE, SLANÝ SPREJ BALEA
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
NE
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
OBČAS SI DÁM ZÁBAL ZE ZLOUTKU
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms