sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Známky na VŠ
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  

Je pro tebe důležité, jakou známku ze zkoušky získáš?
Ano, snažím se mít co nejlepší známky. Když dostanu špatnou známku, jsem hodně zklamaná/ zklamaný.
22%
 22%  [ 13 ]
Mám radost, když získám dobrou známku, ale nijak zvlášť si na tom nezakládám.
63%
 63%  [ 36 ]
Na známkách mi vůbec nezáleží.
14%
 14%  [ 8 ]
Total Votes : 57

Author Message
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Mon 8.1.2007 21:38    Post subject: Známky na VŠ Reply with quote

Jak jsou pro vás na výšce důležité známky? Snažíte se o to, mít co nejlepší průměr? Nebo je vám jedno, jakou známku dostanete a nejdůležitější je, že jste u zkoušky uspěli? Děláte si ambice na červený diplom?

Pro mě je to teď dost nezvyk- na gymplu jsem byla zvyklá, že jsem mezi nejlepšími ve třídě, dvojku jsem brala jako špatnou známku. Teď jsem ze dvou zkoušek dostala za D a docela špatně se s tím srovnávám. Embarassed Přitom nemám pocit, že by naše škola byla moc náročná, aspoň teď v tom prvním semestru určitě ne. Asi jde o to, že jsem se během semestru skoro nemusela učit a teď se k tomu nemůžu vůbec přinutit. A taky jsem byla na SŠ zvyklá, že jsem to vždycky maximálně na tu dvojku, vyjímečně trojku nějak zmákla, aniž bych se na daný test nebo zkoušení učila nějakolik dnů (jako se učím na zkoušku na VŠ- nebo bych alespoň měla Embarassed ). Jak to máte vy? Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Mon 8.1.2007 21:49    Post subject: Reply with quote

beriem to tak, ze zbieram podpisy v indexe, nie znamky:)) na filatelistiku som mala casu dost Laughing
uz aj nasi rezignovali a su radi,ze tie skusky robim..pochopili,ze su to veci pri ktorych mozme byt vdacni za 3 a tesit sa ze tu skusku mame spravenu..
Back to top
View user's profile Send private message  
Furbina
usměj se :-)


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 311

PostPosted: Mon 8.1.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

Ja se spatně srovnávám s Ceckem Embarassed
a to asi proto, že jsem se na tu zkoušku fakt ucila Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28419

PostPosted: Mon 8.1.2007 21:52    Post subject: Reply with quote

no tak,ja zatim zadnou znamku nedostala (ze prikryle,uz si to taky mohl opravit),ale kazdopadne vzhledem ke dvema skolam na nejaky cerveny diplom zvysoka kaslu...jo,je to sice pekny,segra ho ma(taky dela dve skoly Rolling Eyes ),ale jak rika maminka-cerveny diplom je ti uplne k nicemu,ja ho mam a co z toho,plat mi to nezvysi

jako je fakt,ze trojky se mi budou trosku hur rozdejchavat,protoze sice jsem je na gymplu mela,ale...maturovala jsem se samyma jednickama,takze to me navnadilo....ale havlicek me stopro zase vrati zpet na zem,az me vyrazi Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 8.1.2007 22:04    Post subject: Reply with quote

jsou zkoušky, u kterých se snažím o hezkou známku už z toho důvodu¨, že mě předmět baví a pak jsou ty, které prostě udělat musím a je mi jedno jak Wink No naši už si za ty roky zvykli že nenosím jenom Ačka, ale i na střední jsem mívala na vysvědčení občas trojku takže jsem za hvězdu moc nebyla
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Mon 8.1.2007 22:11    Post subject: Reply with quote

mně je to fuk, hlavně když mám zkoušku z krku :), nicméně jako kecku mě potěší hezká známka u předmětu, který mě baví se učit

ale já vlastně i na střední neměla nějak extrémně skvělé známky
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Mon 8.1.2007 22:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 22.4.2008 11:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 8.1.2007 23:18    Post subject: Reply with quote

Ja sa vzdy tak bojim ze to nespravim, ze sa TAK ucim, ze mam vacsinou dobru znamku. Ale odkedy som o chlp minula stipko, iba z toho zurim Bicovnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19564

PostPosted: Mon 8.1.2007 23:47    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Znamky jsou mi ukradene, bud mam predmet ukoncen nebo ne. Samo, ze se snazím udelat zk co nejlip, ale par trojek mam a nehroutim se z toho.


Tak přesně takhle to mám já. Ale většina lidí si myslí opak - že když dostanu za tři, tak se z toho složím.

A taky, pro mě jsou zkoušky a zkoušky. Ne všechny jsou stejně těžké a ne na všechny se mě baví učit. Když mě ten předmět fakt chytne a chci tomu co nejvíc porozumět, tak mi dobrá známka udělá opravdu radost. Když se ale učím z donucení a chci to mít co nejdřív z krku - je mi to jedno.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 9.1.2007 9:48    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
Ale většina lidí si myslí opak - že když dostanu za tři, tak se z toho složím.


Presne toto si myslia niektorí ľudia aj o mne, pritom neviem, kde na to chodia. Som rada, keď skúšku spravím hoci aj za 3, podstatné je, že ju mám za sebou a hotovo. Školu robím len diaľkovo, takže štipko u mňa nehrozí a na červený diplom nemám ani len pomyslenie...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 9.1.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

červený diplom, když jsme měli promoci po bakalářkách tak jedna slečna červený diplom měla...a musím říct, že ta modrá je mnohem hezčí Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 9.1.2007 10:48    Post subject: Reply with quote

Znamky mi nejsou jedno ve chvili, kdy zavetrim, ze jsem na dobry ceste ke stipku. Coz ted jsem. Ale kdyz se nad tim zamyslim, asi bych se ve finale prece jen na opravy pripadnych trojek vyprdla a uprednostnila volny cas. Tezko rict.
Cervenej diplom mi byl ukradenej. Nakonec mi unikl o fous kvuli trojce z jednoho predmetu - nemela jsem ji v podstate dostat, mela to byt dvojka, ale on to popletl a zapsal mi to blbe. Neresila jsem to. Jenomze jsem to bohuzel nedomyslela a kvuli tomu mi uniklo stipko i cervenej. Ten cervenej by me ani tak nemrzel, kdyby se za to nevyplacely penize. No jo, moje blbost.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
chewing_cow
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2155
Location: ano

PostPosted: Tue 9.1.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

Mně jsou známky ukradený. Co já bych teď dala za jakejkoliv zápis v indexu... Laughing
_________________
No moc nekoukejte. Chci zpátky olymp.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Tue 9.1.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

Známky neřeším, před každou zkouškou se skoro modlím, abych ji vůbec udělala. Trojku teda z ničeho zatím nemám, ale to je fakt náhoda. Nadvakrát jsem dělala jeden zápočet, jednu zkoušku a jedno kolokvium. Teď mě čeká zkouška ze světové literatury, tam bych byla vděčná i za tu trojku. Totéž u postupek Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:10    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
Ja sa vzdy tak bojim ze to nespravim, ze sa TAK ucim, ze mam vacsinou dobru znamku. Ale odkedy som o chlp minula stipko, iba z toho zurim Bicovnik

tak to jsme na tom stejne. Spousta lidi mi rika at se tolik neucim, ze mi prece muze stacit trojka, jenze kdybych vedela, co staci na trojku, ze...
a stipko me utece vzdycky, vetsinou mi to zkazi informatika, statistika nebo dalsi ryze farmaceuticky predmet Rolling Eyes Laughing

me spatny znamky mrzi u zkousek, ktery maji nalepku "jednoduchy, davacky"
kdyz bych dostala nejakou blbou znamku z nejaky hnusny zkousky, tak bych si asi rekla, ze jsem rada, ze to vubec mam.

Na znamkach mi zalezi, ale jsou zkousky, u kterych ne a jdu tam s tim, ze to chci hlavne mit za sebou.
A jednou jsem blbou znamku dostala kvuli tomu, ze jsem zkousejici nebyla sympaticka, to si proste clovek nevybere.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms