sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Prison break
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:23    Post subject: Reply with quote

Já se bojím na to začít koukat, že bych měla další závislost, nebo by mě to zklamalo, když to všichni tak vynášejí... Zatím odolávám.
Ale asi mi zvědavost nedá, pořád mi totiž nejde do hlavy, co může být tak zábavného na seriálu, který se odehrává ve vězení Myslik
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Wed 4.4.2007 13:32    Post subject: Reply with quote

Lenore - presne tohle jsem si taky rikala co na tom serialu muze byt tak zabavnyho kdyz je to z prostredi vezeni a taky neverila, ze by se mi to mohlo libit. ale nedokazu si predstavit, ze prison break nekoho zklame. spis nadchne Very Happy
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 4.4.2007 13:35    Post subject: Reply with quote

přesně, já si to říkala taky Laughing s tím seriálem "přišel" přítel a že jsou z toho všichni hotoví. Já mu říkala, že nechápu, co na tom může být tak zázračnýho, když je to celý ve vězení (to jsem ještě nevěděla o druhé řadě) a nechtěla jsem se na to koukat. Jenže pak jsme si pustili první díl a pak druhý...a už jsme jeli Laughing

shuki, já si umím představit, že někoho zklame...nějakýho šťourala, který bude pořád říkat "haha, tak tohle by se fakt nemohlo stát" ... takovej šťoural jsem trošku i já, ale tady u toho seriálu mě něco prostě dostalo a takhle nad tím nepřemýšlím (že by Michael? Twisted Evil ) .. ne vážně, je to fakt super Lenore
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Wed 4.4.2007 14:31    Post subject: Reply with quote

Vzhledem k tomu, že koukám na Lost a Heroes, tak jsem se naučila nešťourat Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Wed 4.4.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

A kdybyste věděli, jak dopadne poslední díl 2.série... Smile Fakt překvápko.
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Wed 4.4.2007 14:36    Post subject: Reply with quote

tak Sona je za mnou, nashle v srpnu :)

Quote:
na p-b.cz jsem si precetla, ze ma druha serie koncit v nejnapinavejsim momentu, no to teda nevim, "Run" bylo mnohem hezci :)
Taky jsem čekala, že Sona bude něo jiného...já nevím, zní to jak jméno pro bombu treba.
K. :( (pokud opravdu)



kdyz jsem navrhovala kamaradce nejake serialy, na ktere by se mohla kouknout, tak mi rekla "teply bratry z vezeni nee... neco min ... z vezeni" :) (ale uz taky kouka)
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 4.4.2007 14:42    Post subject: Reply with quote

nám chybí dokoukat 18-22 z druhé série, už aby teda byl srpen (doufám, že v srpnu to fakt bude), ale já se bojím, že už to nebude "takový"

flam, měla jsem teda hodně velký nutkání si ten spoiler vysvítit, ale ne, vydržím to Razz
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 4.4.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

Já koukám na 02x11 a snažím se to šetřit. Protože srpen je fakt daleko Confused Viděli jste trailer na třetí sérii? Moc tam toho neřekli. A poslední díl končí prej fakt divně, lidi se dohadujou, jestli Michaela zavřeli do vězení, nebo z vězení zase uprchl.

Doufám, že teď už nikdo neumře Confused Mrtvých tam bylo víc než dost Confused

Lenore, myslím, že PB tě chytne. Mě taky chytnul. Nikdy bych nevěřila, že se tak moc budu chtít dívat na seriál o vězních Laughing Ani přítel tomu nevěřil, proto mi ten seriál ani nenabízel, musela jsem si to sama vyžádat Mr. Green Ale já jsem na tohle náchylná, podobnou závislost jsem měla na Lostech. Líbí se mi, že je to v originálu a že si to můžu dávkovat, jak se mi zlíbí Nevinnik

O čem je Heroes?
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Wed 4.4.2007 16:33    Post subject: Reply with quote

Trailer na 3.serii? Já teda viděla jen nějakou upoutávku a tam byl pouze sestřih scén z druhé serie...:-/
Dohadujou? Jsem si myslela, že je to jasné...pokud mi něco neuniklo. Když teď nad tím tak přemýšlím vlastně...hmm. :)

ad heroes, jsem se rozhoupala a založila téma
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 4.4.2007 17:10    Post subject: Reply with quote

Flam, četla jsem to na tom diskusním fóru o Wentovi, jak jsem sem na něj dávala odkaz. Spekulace o tom, jestli vešel do světla nebo do deště jenom zvyšují mou zvědavost Laughing

A tím trailerem jsem myslela tohle Smile http://www.youtube.com/watch?v=pub_ZkG4Sq0
Už k tomu mají i obrázky. To aby nás až do srpna mohli natahovat Laughing
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Wed 4.4.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

ad trailer > jj, to jsem myslela...je tam jen to, co už jsme viděli

ad konec (a teď asi skutečně spoilery):

Quote:
Jo takhle, tak to já z toho posledního záběru nabyla dojmu, že M. jde na dvůr, kde prší a je prostě osvícen reflektory. (I když chudák, Fox River luxus.)
Spíš jsem zauvažovala jestli to, kam se dostal je skutečně vězení. I když asi ano, proč by tam jinak byli ti vězni :) ... a B. (kterého jsem mmch napoprvé nepoznala).
Nechala jsem se asi trochu moc unést konspirační teorií ala Xfiles.
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 4.4.2007 17:37    Post subject: Reply with quote

No tak my se na to úplně bojíme koukat, zažíváme u toho děsný nervy Laughing dycky když to skončí nebo když se tam děje něco co se nám nezamlouvá tak řikáme že už na to koukat nebudem Laughing
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 4.4.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

Flam, tak to radši ani číst nebudu, jsem sice zvědavice zvědavá, ale zkusím ještě nějakou chvíli vydržet Laughing

Suga, já v poslední době přerušuju i vprostřed dílu, nejsem schopná snést to napětí Embarassed
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 4.4.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

Fajn, koukali jsme teď na dva díly.... ten druhej už jsme prostě museli popohnat v jednom místě.
Je to takový trapný místy.... zase sčítání... zase je v prdeli někde a další a další překážky Cool
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 4.4.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Flam, tak to radši ani číst nebudu, jsem sice zvědavice zvědavá, ale zkusím ještě nějakou chvíli vydržet Laughing

Já jsem taky zvědavec. Laughing Ale tys mi, drahá, dnes sice dodala 13. a 14. díl, ale z druhé série Laughing . Takže už Michael a Linc utekli z transportu do vězení, Sucre skočil z letadla, atd.,atd. ale furt nevím, jak unikli z vězení! Laughing Laughing Laughing
mexxie wrote:

Suga, já v poslední době přerušuju i vprostřed dílu, nejsem schopná snést to napětí Embarassed


Já taky! Laughing A klikám v těch momentech po boardu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Next
Page 6 of 16

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms