sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jsem na hlavu já nebo on???
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Thu 29.3.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

nic si z toho nedelej kecko, ty to proste umis vyjadrit nejlip Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 29.3.2007 20:43    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Thu 29.3.2007 21:17    Post subject: Reply with quote

Matylda Arrow abych se priznala,ja jsem to same a pritel toho mel taky plne zuby..sedela jsem nekde s kamaradem a byli jsme domluveni s pritelem ze se sejdeme v nejakou hodinu..on mi napsal chvili predtim jak jsem na tom a ja jsem mu neodepsala a napsala jsem mu az v hodinu,co jsme se meli sejit,ze se opozdim..zuril taky dlouho..Ale ja to beru tak,ze kdyz se skvele bavim s kamarady a nechodim s nimi nijak casto,tak pritel jde v tu chvili stranou..mozna to zni hnusne,ale je to tak..nic se prece nestane,kdyz mu napise jeste nejak pred srazem a on vi,kde jsem..tobe napsal,ze byl s kamaradem,asi neco resili,bavili se a v tu chvili nemyslel na to,jak to ty beres.JA bych to zase tak vazne neresila.JA verim,ze te to stve,z duvodu tveho ex,ale vskutku preci nic neudelal,jen se uplne neozval..ale ja kdyz to vidim u rodicu,nepocitej moc s tim,ze se ti bude takhle hodne ozyvat a hlasit kazdy krok,tak to nefunguje a jestli jo,tak ne porad..

k tem hadkam Arrow doporucuju ti si koupit nove Cosmo.Zrovna tohle se tam resi a ja jim musim dat za pravdu.Zatimco my zeny resime a pitvame problemy,chlapi se chteji co nejdrive usmirit,neradi se hadaji.Mozna na tom neco bude..nezlob se na me,ale mne prijde,ze se zase tolik nestalo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 29.3.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
Maty pročetla jsem celý téma. Vím, že se už vdávat chceš a chceš děti a jsi rozumná holka. To všechno sice jo a je to pro život ve dvou důležitý, ale ještě počkej. Mám z toho pocit, žes mu kývla, že si ho vezmeš a on má od té doby pocit, že tě má v hrsti. Nechová se k tobě jak k rovnocenné partnerce: já nevim, možná mu křivdím, ptž ho neznám a tebe mám ráda, ale píšeš tu o nejakym problému každou chvíli a to neni dobry takhle brzo. Promin

S tímhle úplně souhlasím. Přeju ti vztah a krásnou svatbu, ale mít hned ze začátku podobné problémy (a hlavně to jeho divné chování když chceš jít někam sama ty!) to není v pohodě. Chápu, že máš pocit, že už máš věk na to se vdát a pořídit se miminko, ale přece se nechceš vdát za prvního kdo tě požádá o ruku. Co když to není ten pravý a časem se projeví ještě hůř? Pak bys mohla litovat do konce života. Neříkám, ať se s ním rozejdeš, zkuste to vyřešit, ale neber si ho tak strašně brzo jak plánuješ. Takhle brzo nemůžeš do hloubky poznat nikoho!
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 30.3.2007 0:19    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
A přesto s ním jsem, ptž vím, že tu špatnou situaci mezi ním a našima mám z velké části na svědomí já. Když jsme se rozcházeli, brečela jsem a se vším se jim svěřovala a oni si teď myslí, že je to spratek a hajzl a jelikož to o něm říkají, nemá rád ani on je. Klasika Rolling Eyes Sad

Tohle udělala jednou i holka od jednoho mojeho kamoše, akorát její otec byl mnohem šílenější a šel si to s ním vyříkat... Akorát kámoš zrovna nebyl doma, tak seřval alespon jeho mamku, že je to pěkná ku*** že chrape kde s kým, že od ni utekl i manžel alkoholik a vychovala takoveho spratka... Shocked Rolling Eyes Kamoš přišel domu a mati uplně zničena... některe chovani rodiču važně nepochopim a tyhlety osobni věci bych jim rozhodně neřikal, na to jsou kamaradi...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 30.3.2007 7:20    Post subject: Reply with quote

kecka Arrow napsalas to moc hezky Smile Děkuju

Mo, kubinka, ExiArrow jo, možná jsem se upnula na budoucnost a začala tomu moc věřit.. Ještě se neberem, ještě je to dobrý Razz Embarassed

Crazy girl Arrow díky za jinej úhel pohledu.. Ono to vypadalo, že mu to vůbec nedošlo, možná jsem reagovala moc tvrdě, nevim..

Včera jsme to vyřešili po sms, co jsme byli oba v práci. Pak už to bylo tak nějak dobrý, ale moc jsem na něj neměla náladu.. Šla jsem domů s tim, že je akce s lidma z práce (neplánovaná), kam neměla jít moje kolegyně, tak jsem na ní taky neměla jít. Tak jsem o tom ani nemluvila. Hlavně mi volala bejvalá bytná, že je tam nedoplatek 6700 Kč Shocked Tak jsem přišla domů, ani se s nim moc nebavila a začala počítat, po kom kolik budu chtít (pankáč, kámoš, co frčí, lezba, někteří víte Rolling Eyes ). Měla jsem toho plnou hlavu a je pravda, že jsem se mu mohla aspon trošku věnovat. No a vtom mi zavolala kolegyně, že čekaj v autě před barákem a že jedem na tu akci. On, jestli někam jdu, já, že jo, tak mi vynadal, že myslel, že se budem dneska usmiřovat, že mu to přijde logický a já na nás seru a jdu pryč. No ale já jsem nemohla říct ne, když tam čekal ředitel a spol. .. Křičel na mě, at mu zmizim z očí, tak jsem se slzama v očích šla.. Večer jsem přišla úplně KO, jak jsem ještě nedoléčená, tak mě to strašně skolilo a šla jsem si za chvíli lehnout a myslela jsem, že to proberem v ložnici (potřebovala jsem aspon ležet) a aniž bych něco stačila říct, tak mi vynadal, že na to úplně seru a jdu spát Confused No síla. Ráno jsme se konečně usmířili, ale za ty 2 dny toho mam nad hlavu Confused Ale nechce se mi to zahazovat Crying or Very sad
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 30.3.2007 7:33    Post subject: Reply with quote

Zahazovat to nemusíš, každý má někdy krize a také se nám stalo, že se to táhlo pár dní. Nejhorší je, když si dva nepromluví a není čas nebo chuť to vyřešit. Sice si řekneš, ok, usmířili jsme se, ale pořád to v tobě je a člověk je pak náchylný k dalším hádkám. Chce to pořádně probrat, až budete mít čas oba, jinak tě to bude pořád štvát.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 30.3.2007 8:13    Post subject: Reply with quote

mucka Arrow ráno jsme to probrali, už se ke mně chová zase hezky a on udělal první krok pro usmíření.. Snad to bude dobrý..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 30.3.2007 8:55    Post subject: Reply with quote

Tak to je super, hlavně že začal on Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 1.4.2007 16:45    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Grapefruita wrote:
A přesto s ním jsem, ptž vím, že tu špatnou situaci mezi ním a našima mám z velké části na svědomí já. Když jsme se rozcházeli, brečela jsem a se vším se jim svěřovala a oni si teď myslí, že je to spratek a hajzl a jelikož to o něm říkají, nemá rád ani on je. Klasika Rolling Eyes Sad

Tohle udělala jednou i holka od jednoho mojeho kamoše, akorát její otec byl mnohem šílenější a šel si to s ním vyříkat... Akorát kámoš zrovna nebyl doma, tak seřval alespon jeho mamku, že je to pěkná ku*** že chrape kde s kým, že od ni utekl i manžel alkoholik a vychovala takoveho spratka... Shocked Rolling Eyes Kamoš přišel domu a mati uplně zničena... některe chovani rodiču važně nepochopim a tyhlety osobni věci bych jim rozhodně neřikal, na to jsou kamaradi...


Nocturmas Arrow njn, ale už je to venku a zpět to nevezmu Sad Já se zas naopak nerada svěřuju kamarádům, mám pocit, že jim do toho nic není...a hlavně nemám ráda, když ho pak začnou nesnášet a po jednom/dvou mých stěžováních tvrdit, že není pro mě a že bych si zasloužila někoho lepšího... Rolling Eyes Bože můj, JÁ jsem snad ten člověk, co se zná nejlíp a nejlíp posoudí, co je pro mě dobré a kdo se ke mně hodí... tohleto vměšování do cizích životů nemám ráda. S kamarádama řeším jen problémy ohledně školy, své osoby atd. ... a jejich problémy taky jen ty, co mi řeknou. Asi říkat to rodičům ale taky není nejlepší nápad, jak jsem už zjistila Crying or Very sad Zbývá board Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 2.4.2007 9:18    Post subject: Reply with quote

Vyříkali jsme si to a měli krásnej víkend, lepšího chlapa bych stejně nenašla Love
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms