sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
MasterChef
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Mon 8.10.2012 10:08    Post subject: Reply with quote

jo, taky jsem si toho vsimla
vubec nejak mezi nimi neni citit rivalita, aspon teda zatim
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25351

PostPosted: Fri 30.11.2012 21:10    Post subject: Reply with quote

Koukáte ještě někdo?
Já jsem z těch dvou kluků úplně na mrtvici..nesnáším je..jak jsou namistrovaný, jak když oni jediní umí všechno..fandím ženským a nejvíc Míše, to je pro mě jasná vítězka..ale obávám se, že jí ty dva blbci předhoní Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Fri 30.11.2012 21:22    Post subject: Reply with quote

Kiko, ja taky fandim Mise, snad to vyhraje. A s tema dvema mas pravdu.
_________________
* G O O D * V I B E S * O N L Y *
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14093

PostPosted: Fri 30.11.2012 21:22    Post subject: Reply with quote

já jsem koukat začala a taky ty dva nesnášim, i když asi jsou nejlepší, no... jinak taky fandim míše.
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25351

PostPosted: Fri 30.11.2012 21:26    Post subject: Reply with quote

Tady je přesně vidět to, jak jsou chlapi ješitní a nesnesou, když je v takovým oboru předání ženská..je to stejný jako to bylo v Na nože, když je začala dohánět Iveta..a kde jsou dneska všichni? Ani pes po nich neštěkne a ona má kuchařku a viděla jsem jí teď i v tom pořadu Když vaří táta..
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Fri 30.11.2012 21:35    Post subject: Reply with quote

Markovi to hezky zkritizovali, hehe. Mr. Green
_________________
* G O O D * V I B E S * O N L Y *
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25351

PostPosted: Fri 30.11.2012 21:44    Post subject: Reply with quote

Jako já věřím, že jsou šikovný oba..mě prostě jen hrozně štve, jak jsou nepřejícní a přechytralí..

Když byl Petr šéf tý jedný skupiny a měl rozhodnout, kdo půjde do tý výzvy na vyřazení, tak prostě měl vybrat sebe a on řekl někoho jinýho..to se mi prostě nelíbí..jo je to hra, ale jako šéf restaurace by asi ta zodpovědnost byla na něm, on je zodpovědnej za svoje kuchaře..

Jinak si myslím, že tohle rozhodování bude hodně o detailech..a teď se mi líbilo, že i když se to Adrianě moc nepovedlo, tak jim to chutnalo a ona se snažila..
Myslím, že Marek a spálená křepelka je jasná..alespoň teda doufám Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Sat 1.12.2012 10:13    Post subject: Reply with quote

kika wrote:
Tady je přesně vidět to, jak jsou chlapi ješitní a nesnesou, když je v takovým oboru předání ženská..je to stejný jako to bylo v Na nože, když je začala dohánět Iveta..a kde jsou dneska všichni? Ani pes po nich neštěkne a ona má kuchařku a viděla jsem jí teď i v tom pořadu Když vaří táta..


A já si říkala, že jsem jí někde viděla, když jsem koukala na Když vaří táta.
Jinač já Master Chef moc nesledovala, viděla jsem to jen párkrát, takže nemůžu soudit lidi z předchozích dílů, ale včera mi ta Míša přišla namachrovaná stejně, jak ti dva. Já jsem nejlepší, určitě vyhraju, moje jídlo nejlépe chutná, ti ostatní na mě nemaj. A sympatická od pohledu mi není, takže já fandím těm 2 klukům.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koblih
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 982

PostPosted: Mon 3.12.2012 9:02    Post subject: Reply with quote

[quote="indulona"]
kika wrote:
ale včera mi ta Míša přišla namachrovaná stejně, jak ti dva. Já jsem nejlepší, určitě vyhraju, moje jídlo nejlépe chutná, ti ostatní na mě nemaj. A sympatická od pohledu mi není, takže já fandím těm 2 klukům.


Míša naopak radila jak Markovi, tak Petrovi když si při vaření nevěděli rady. A to, že teď se sama vyjadřuje i ona "namachrovaně " tak to je pouze důsledek toho, že ti 2 se začali prosazovat docela tvrdě, vidí v ní velkou konkurenci a bohužel nesnesnou pomyšlení, že by je mohla porazit holka.
Já jí fandím. Ona jediná má pořád v sobě i toho týmového ducha a to je určitě daleko víc hodnotnější ( zvláště v kuchařské profesi , kde se pracuje v kolektivu ) než být individualista, který si prosazuje svoje.

Minimálně ve 2 dílech při týmové práci se Petr vyzdvihoval jak umí nejlepší smažená vajíčka, nejlepší ( už nevím co ) a pak to totálně po*ral a hlavně díky němu muselo pár lidí do eliminace.


Last edited by Koblih on Mon 3.12.2012 12:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25351

PostPosted: Mon 3.12.2012 10:12    Post subject: Reply with quote

Koblih wrote:
Minimálně ve 2 dílech při týmové práci se Petr vyzdvihoval jak umí nejlepší smažená vajíčka, nelepší ( už nevím co ) a pak to totálně po*ral a hlavně díky němu muselo pár lidí do eliminace.


to jsem si právě taky říkala, že on místo, aby šáhnul do svědomí sobě, když byli rozdělení na družstva, tak do tý eliminiace poslal lidi ze svýho týmu..přitom on byl v tu chvíli ten šéf a on za ně zodpovídal..v tomhle to podle mě není až tak o soutěži, ale aby se taky ukázalo, jak je kdo vůdčí a umí rozdělit práci a jak si to umí v tom týmu zorganizovat..a to Petr ani Marek bohužel neumí..nemůžu si pomoct..
Back to top
View user's profile Send private message  
Koblih
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 982

PostPosted: Mon 3.12.2012 12:32    Post subject: Reply with quote

kika wrote:
aby se taky ukázalo, jak je kdo vůdčí a umí rozdělit práci a jak si to umí v tom týmu zorganizovat..a to Petr ani Marek bohužel neumí..nemůžu si pomoct..


U těch dvou hraje prim hlavně touha ukázat že to, co oni vymyslí, je vlastně to nejlepší.
A když už chce někdo prosazovat své nápady, tak by ta jídla měl taky zvládnout na 100% uvařit a dochutit. A s tím mají oba dva hoši docela problém.
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25351

PostPosted: Mon 3.12.2012 13:25    Post subject: Reply with quote

Ona i ta jejich prezentace není zrovna dotažená do konce..

Ale už se těším na pátek..to zase budou nervy Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 5.1.2013 11:34    Post subject: Reply with quote

kika wrote:
a kde jsou dneska všichni? Ani pes po nich neštěkne a ona má kuchařku a viděla jsem jí teď i v tom pořadu Když vaří táta..


obávám se, že to je osud všech vítězů a i ostatních z těhle soutěžích.. a nejen u nás.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms