sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Laska ci zvyk?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bea
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 254

PostPosted: Fri 16.3.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

nas vztah je doslova v pohode, bez sebevacsich problemov, citim sa s priatelom dobre...ale nemozem povedat, ze ma nejak vyrazne naplnuje a robi stastnou, vsetko je (z mojej strany)posledne mesiace v takej neutralnej rovine. mozno sa mi to zda preto ze priatel je ku mne dost (dost!) priputany a ja sa oporti nom citim ako bezcitna "zruda" pretoze nie som na nom tak zavisla Dogeyes
_________________
Nemrač se, že nemáš nic. Máš úsměv, s tím zvládneš víc
Back to top
View user's profile Send private message  
Bea
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 254

PostPosted: Sat 17.3.2007 22:48    Post subject: Reply with quote

aby som to este (oneskorene) doplnila, uvedomila som si,ze problem nie je moj priatel ale JA mam problem Myslik ze tym ako sa stale v tom vrtam , pretoze sa chcem spravne rozhodnut aby som neublizila ani ejdnemu z nas (a v podstate tym vrtanim nenarobim nic dobreho) a tym ze tak stale premyslam mi asi unikaju tie pekne veci.
btw bola by som najradsej keby sa to tema zmazalo
_________________
Nemrač se, že nemáš nic. Máš úsměv, s tím zvládneš víc
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sat 31.3.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

Bea Arrow nevim,jestli nepisu pozde,ale presto..vcera jsme se o tom bavili s jednou holcinou ve skole,ktera pracuje v bufetu a ma manzela..ptala jsem se ji,jaky si mysli,ze je rozdil mezi laskou a zvykem..a ona odpovedela,ze kdyz mate jit spolu na veceri po delsim vztahu(coz rozhodne znamena rok),tak se na ten vecer tesis!Tesis se porad na nej,neberes to tak,ze fajn tak prijde a budeme spolu 2 hodiny,ale tesis se a dokazes byt nervozni.

tot otazka jestli je to tim,ze se v tom talhle vrtas,mozna ne..kdyz to presatnes resit a nebude to fungovat,stejne zkoncis zase u premysleni..musis najit pricinu,proc a jestli je to prekazka natolik vella,ze nad ni musis premyslet,zvazila bych si,co od vztahu opravdu chces a jestli to dokazes prekousnout natolik,ze si na to zvyknes a nebudes to resit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms