sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Masážní přístroje
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dagmar
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 10:25    Post subject: Reply with quote

A jaké máte zkušenosti s kosmetikou od health and beauty?
Back to top
 
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17706
Location: VePř

PostPosted: Wed 10.10.2012 10:27    Post subject: Reply with quote

a pomahaji ty pristroje pri potizich s nastydlym krkem? jako ze mi nastydl zvenci. a jak mam prilis tezkou hlavu, tak mi ji ted svaly na krku neudrzi vzprimene a uz me nebavi koukat se na svet zespoda, vetsina lidi ma tak 3 brady.
zkousela jsem vsechno, prasky, oleje, masaze od lidi, elektricke decky, ale nic nepomaha :/
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 10.10.2012 10:41    Post subject: Reply with quote

Mery, ja myslim, ze bys mela zkusit od Health & Beauty Bahno na telo. Je to ciste prirodni zdravi a krasa z Mrtveho more. Muzes se tim takto namazat, vcetne prave toho krku. Podivej se na obrazek nize. Muzes si na to dat i plavky!

_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 10.10.2012 13:24    Post subject: Reply with quote

Lukas wrote:
Opravdu prodávají nějaké peřiny? Ještě jsem o nich neslyšel mám i www stránky společnosti health and beauty ale peřiny v nabídce nikde nemají. A opravdu se mi nechce věřit že by Casada byli podvodníci, má zkušenost je opravdu jen pozitivní ano není to nejlevnější, ale slouží mi to přesně jak chci... a k té peřině víte její prodejní název? Opravdu bych se o ní chtěl dozvědět více.
Opravdu, ale je mozne, ze to vyrabi nekdo jiny exkluzivne pro Casadu. Tohle se bezne praktikuje. Mozna to spada pod specialni zbozi, ktere u nas neni k dispozici (vyuzila jsem klubovou kartu kamaradky, ktera zije v Nemecku - pres tuto kartu je v nabidce i vetsi sortiment a lepsi ceny).
Ale jestli, jak pise che, uz vysla Hitachi Magic Wand, tak to je 100% koupe, na tohle cekam uz od jejiho ohlaseni na lonskym PSA veletrhu. Japonci jsou v tomhle mistri.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 10.10.2012 14:38    Post subject: Reply with quote

Já jsem na firmu Casada nazlobená! Šla jsem s babičkou po náměstí a oslovil nás tam moc milý pán s tím, že je z firmy Casada a můžeme u něj vyhrát masážní polštář nebo křeslo, protože nás vylosoval jako výherce do 2. kola. Měly jsme velikou radost, babička byla celá bez sebe. Tenkrát nám ani nebylo divné, kde nás ten pán mohl vylosovat, když nás předtím nikdy neviděl, viděl nás poprvé u té kašny na náměstí. Dnes už mi to divné je, kde nás vylosoval, ale to už je pozdě. Nechci být podezíravá, možná to losování proběhlo nějak tajně a kontakty byly ze Zlatých stránek, kde je babička vedená. No takže ten pán nám řekl, že jsme postoupily a že bude losovat druhé kolo. Šátral rukou v klobouku a pak vytáhl číslo 5 a řekl, že máme velké štěstí, že to jsme my dvě a že si můžeme koupit ten masážní polštář za polovinu ceny, to je 6 tisíc korun. Tolik jsme u sebe neměly, ale byla to výhra a to bylo super, tak jsme šly k bankomatu a koupily si ho. Bohužel doma polštář nefungoval, tak jsme šly zpět a toho pána hledaly, ale už nikde nebyl. Babička na tom polštáři tedy spala i bez masírování, ale bohužel po necelých 3 měsících užívání se z polštáře začala sypat vnitřní výplň, něco jako piliny, ale jiné. Jsem velmi zklamaná z přístupu firmy a je mi líto, že když jsme výherkyně, nechová se k nám nikdo z nich o trochu lépe!

A co to je Hitachi Magic Wand? Jestli je to nějaká elektrická hole, tak bych jí koupila babičce na chození, ale to by musela být od té druhé firmy, o které se bavíte, od Casady asi ne, to se už bojím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 10.10.2012 14:46    Post subject: Reply with quote

prodava Casada take masazni pristroje pro zeny? Ja jsem o necem takovem cetla, ale do sexshopu se stydim jit a s internetem moc neumim, nechci naletet nejakym podvodnikum.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 10.10.2012 14:55    Post subject: Reply with quote

Tak to nevím, ale možná ti poradí některá jiná dívka z této diskuse, která má více pozitivních zkušeností, než já. Třeba Tamara, Lenička, Katka, Iva, Darina, Dagmar nebo Che. I když Che je vlastně ta slečna, co jí peřina vzplála, tak nevím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 10.10.2012 15:00    Post subject: Reply with quote

Kdovi jestli Che nevzplala ta perina z jineho duvodu, nez priznala. Ja mam totiz tuseni, ze prave nejaky ten masazni pristroj pro zeny tady kdysi zminovala a mozna se ji prave prehral pod tou perinou od Casady. Myslim, ze to psala kdysi v Nakupech v Krase, ze si nejaky poridila spolu se sestrou. Nebo pritelem. Uz nevim.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9764

PostPosted: Wed 10.10.2012 15:09    Post subject: Reply with quote

Vzplál mi polštář, když jsem na něm v poklidu seděla, a používala jsem ho zcela podle návodu. Myslíte že to bylo tím že nebyl pro ženy? Dovolala jsem se na linku Hell, ale tam mi o tom neřekli nic, a že peníze prý nevrátí. Zajímalo by mě co by říkali, kdyby taky měli popáleniny na 65% zadku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 10.10.2012 15:31    Post subject: Reply with quote

No polstar nebo perina, ono je to ve finale jedno, znas se. Myslim, ze muze dojit ke zkratu, pokud sedis na tom polstari a pritom pouzivas ten masazni pristroj. I kdyz je to oboje od Casady. Nebo mozna prave proto.

Ja jsem take jednou volala na tu jejich zakaznickou linku, potrebovala jsem poradit s darkem pro manzela. A na me naopak byli opravdu mili, to je mi lito, ze mas spatnou zkusenost. To od nich neni pekne Sad
Budes to nejak resit dal? Asi bys mela napsat nejakou oficialni stiznost.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26450

PostPosted: Wed 10.10.2012 15:34    Post subject: Reply with quote

che, taky záleží, jak dlouho jsi na polštářku seděla. Podle firmy Casada by se měl polštář používat jen 15-30 min denně.
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 10.10.2012 19:24    Post subject: Reply with quote

tak to je blby, 15-30 minut mi nestaci Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms