sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Neschopnost dosáhnout erekce
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30681

PostPosted: Wed 15.10.2008 16:33    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Wed 15.10.2008 17:32    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Jakubíček wrote:
Samozřejmě že vím, že ženu lze uspokojit i jinak, ale popravdě současnou partnerku se mi ještě jinak uspokojit nepodařilo a ikdyž bych to rád zkoušel, tak v tomhletom se mi zdá, že není moc trpělivá nebo dělám něco špatně. Navíc teď mám pocit, že by byla daleko šťastnější, kdybych byl už v pohodě, než se pokoušet o její orgasmus.
To je docela smutny si cely sex a partnerem redukovat na souloz a orgasmus ne?
Sice chapu, ze te ta situace trapi, ale zatim vsechno co delas to jen zhorsuje. Ono to preci muze byt zabavne a hezke i bez erekce a orgasmu (btw. mesic neni zas takova doba...).
Kdybys to tolik neresil, bylo by nejspis po problemu.


Neříkám, že si to redukujeme na soulož a orgasmus. Asi to špatně vyznělo. Jen je to prostě nádherné se milovat, mazlit se, vnímat všechnu tu něhu, být maximálně uvolněný a završit to třeba tím orgasmem a koukat na partnerku, jak si to všechno užívá, jak se usmívá, jak je šťastná. Ne jak nyní s napětím očekávám, jestli se něco bude dít, či ne. No.
Zábavné i hezké to bez erekce může být, ale nerad bych, aby si partnerka myslela, že se mi nelíbí nebo že mě nevzrušuje, když to tak není.
Asi máš pravdu, možná na to tolik nemyslet, tak už mám dávno klid, ale teď si připadám, že i srážka s vlakem by byla příjemnější.
Jinak děkuji za reakci.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 15.10.2008 18:16    Post subject: Reply with quote

tak láska moja má zase hrůzu z toho, že se udělá moc brzo(rozuměj dřív než já uznám za vhodné), nechápu kde to vzal. to asi ta flundra Ex..
No a tak se mu často stane, že se neudělá vůbec, a i to je pro mě řekněme divný.. třeba má hrůzu ze sexu, když si to ten den ještě neudělal sám.
Prostě je to tim, že si jednou selhal(hrozný slovo) a pak si se bál,aby se to nestalo po druhé a jak ses soustředil, tak se to prostě stalo a od tý doby tě ta noční můra pronásleduje.. myslim si, že to ti z hlavy musí dostat partnerka, nebo teda sexuolog.. postě tě společně musí přesvědčit, že svět nestojí a padá s tvou erekcí.. nejsem chlap ani psycholog..ale k problémům s těma vašima pérečkama stačí fakt málo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Wed 15.10.2008 20:48    Post subject: Reply with quote

V úplně jiný souvislosti jsem slyšela historku o jednom slavném tenistovi ve světovém turnaji (neptejte se, kdo to byl a kde...to už nevim), kterej údajně po prohraném zápase, řekl, že ho prohrál právě proto, že si celou dobu před zápasem říkal, že se nesmí stát, že by ho prohrál... Tak si vsugeroval do hlavy tu negativní myšlenku na prohru, že přesně té se mu dostalo...
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30681

PostPosted: Sun 26.10.2008 0:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Sun 26.10.2008 9:56    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Althea wrote:
Jasne ze holky miluji sex, ackoli neznam zadnou, ktera by to chtela delat petkrat denne, vzdyt to musi pak bolet Paranoidnik
Neboli:)

Jen by me zajimalo jak je na tom Jakubíček ted, jak to pokracuje...


Noooo, nic moc. Byl jsem u dermatoložky s těmi pupínky, jelikož se dále rozšířily a ty musely jít seškrábat, takže pohlavní styk zakázán.
Jinak s tou erekcí je to takové všelijaké. Prostě teď nějaká představa nebo pohled na nahou ženu mě teď jen tak nevzruší, chuť na sex teď nějak moc nemám, ale když už k tomu dojde a jde to, tak to je zase o něčem jiném. Prostě když jsem se svou přítelkyní a představím si, jak se s ní miluju, tak se mi najednou rozbuší srdce jak před nějakýma zkouškama a nějaké vzrušení je pryč dříve než se dostaví. Ale při samotném styku, kdy vše vychází, je vše nádherné. No nevím, jak ten blok odstraním. Nějaké spontánní milování si teď vůbec nedokážu představit. Confused
No každopádně teď i kdybych chtěl a šlo to, tak nemůžu.
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Mon 27.10.2008 23:45    Post subject: Reply with quote

Dobře jsi udělal. Docela by mě zajímalo, jestli tomu ta nucená abstinence nakonec nepomůže. Dej vědět. Wink
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
znam_o_to-_-ot_o_manz
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Mar 2012
Posts: 3

PostPosted: Fri 30.3.2012 0:18    Post subject: Erectan nebo něco jiného? Reply with quote

A zkoušel jsi třeba nějaký přípravek na erekci? třeba na zlepšení erekce proti impotenci a tak?
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9769

PostPosted: Fri 30.3.2012 8:17    Post subject: Reply with quote

U příspěvku nahoře bývá datum, pokud je dva a více let staré tak tazatel svůj problém už pravděpodobně vyřešil jinak. (Nebo ho řeší pořád dokola, ale jinde a tvoji odpověď si už nepřečte.)
Back to top
View user's profile Send private message  
Kračalík
kytky 0, meta: 25


Joined: 26 Jul 2012
Posts: 1

PostPosted: Thu 26.7.2012 8:54    Post subject: Reply with quote

Já bych byl celkem rád, kdyby se tady tato diskuze klidně znovu otevřela. Mám podobný problém a zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s různými produkty na erekci, které se dají volně koupit v lékárně. Zkoušel jsem clavin a byl jsem celkem spokojený jen uvažuju, že bych začal brát ten arginmax, ten se bere dlouhodobě a i účinek je pak prý stálý. Neužíváte někdo?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms