sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sodastream - domácí výrobník sodovky
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26535

PostPosted: Sat 7.4.2012 9:29    Post subject: Reply with quote

Jaky pouzivate sirupy? My si ted koupili ten "vzornik" original sirupu a stejne nam nejvic chutna redberries, ktery uz mame Very Happy nektery chutnaji uplne jak levna limonada za 4 kc a ne jak sirup za 150 Very Happy

Lolito, s jakyma prichutema si to delate? Ja to zkusila jednou s tresni a vubec mi to nechutnalo Confused mozna jsem neodhadla to mnozstvi, nevim....
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Sat 7.4.2012 10:23    Post subject: Reply with quote

já zatím měla akorát dva, první byl k sodastreamu - to byl citron a nic moc, ale já obecně věci s citronem nemám moc ráda

a teď


a ten mi dost chutná

Ráda si nechám nějakou příchuť doporučit:)

lákalo by mě kiwi/hruška nebo mango/jablko
chtěla jsem i třešeň, ale teď teda nevímSmile
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26535

PostPosted: Sat 7.4.2012 10:35    Post subject: Reply with quote

Nef, ja zkousela tresen YO, Lolit psala, ze je pouzivaji Smile Tresen sodastream jsem mela a celkem mi chutnala, priteli to prislo dost chemicky, ale me to chutnalo podobne jako ostatni tresnovy sirupy Smile
Zkuste ty vzorecky, nam to usetrilo dost zklamani. Nektery prichute jsme chteli koupit a pak jsme je ochutnali v tom vzorku a jsou fakt hnus Mr. Green

Mango a jabko je taky moc dobry, jestli myslis tu radu Clear Smile Ten tvuj kiwi jahoda mame jeste vzorecek, na ten jsem zvedava, ale radsi bych kdyby to bylo spis ovocny nez zelenocajovy? Smile
Ja citronovy veci nemam taky moc rada, chutnala jsem Lemon Lime a celkem to slo, ale porad je to citron no Smile (ale na citronovy pomery je to fakt dobry Laughing ).

Za me urcite Redberries, Jabko Mango, celkem dobrej je Pink Grep, ale neda se udelat jen takova lehce ochucena stava jak u tech dvou mi prijde....ze aby to bylo dobry, je potreba tam dat vic a mit to sladsi...
Cola chutnala jako nejaka Kolaloka za petikacku (ale maji vic druhu, tak treba ostatni jsou lepsi...jako chutnalo to kolove, ale to uz si radsi koupim jednou za cas colu nebo kofolu nez celej ten sirup Confused ). Pomeranc taky obyc levna limca....Jahoda usla, ale hodne chemicka, ty redberries jsou urcite lepsi Smile
Tonic pry chutnal fakt jak tonic, ale ja ho nepiju, takze jsem nezkousela Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms