sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak často jste nemocný?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 3.4.2011 19:59    Post subject: Re: Jak často jste nemocný? Reply with quote

Jak často jste nemocný?-Každý rok přesně ve stejnou dobu (vím to, protože mi to vždycky vychází na Valašské záření Laughing ) jsem strašně nachlazená jak se léto láme na podzim, tzn.uprostřed září. A pak několik viróz v zimě, občas chřipku. ATB taky beru jen v zimě, někdy i víckrát krátce po sobě Rolling Eyes Pak není divu, že nenávidím zimu, protože jakmile se oteplí tak nijak zvlášť nemocná nebývám. Prakticky celý život je mi tak nějak špatně, ale přímo nějaká konkrétní nemoc to není, řekla bych, že je to spíš psychický a ze stresu.
Jak dlouho ta nemoc většinou trvá?-Týden, nanejvýš 2 jako letos nedávno.
A jak často s tím jdete k doktorovi?-Smrkání a kašlání většinou přechodím, ale když je mi už hodně zle tak jdu-jak už jsem psala většinou v zimě.
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Sat 16.4.2011 22:53    Post subject: Reply with quote

Na to, jaký jsem byla chcípáček v mém dětství, kdy jsem si z nemocnice udělala svůj druhý domov, jsem svou imunitu solidně vycvičila a můžu se chlubit naprosto super (ne)nemocností - tj. nemoc s antibiotikama tak jednou za rok (a myslím tím s OPRÁVNĚNÝMA antibiotikama, ne takové to zbytečné předepisování atb. na každý prd, které pak vytváří ty zbytečné rezistence bakterií v populaci...) a viróza několikrát do roka, záleží na konstelaci hvězd Laughing , výskytu bezohledných vironosičů v mé blízkosti (kéž bych mohla jednou všechny takové zmrskat!!! Bože já to tak nesnáším, když pak kvůli takovým kokot_m jsem sama nemocná Mad ), kondici mého organismu...
Jsem ráda, že doktoři, kteří mi říkali, že i přes svůj nevyléčitelný deficit imunity a autoimunitní zánět si na to organismus postupně zvykne a bude to lepší a lepší, nelhali Love
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms