sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vztah-láska,zamilovanost,city vs. to ostatní
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:36    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Thu 15.3.2007 22:03    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 15.3.2007 22:15    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Thu 15.3.2007 22:54    Post subject: Reply with quote

Slunicko Arrow Na tvojom mieste by som tomu celemu dala cas. Motyliky nie su podmienkou a zarukou stastia vo vztahu, o tom svedcia aj svedectva v duchu "pokazde kdyz jsem byla zamilovana..." Laughing U nas s mojim drahym najprv motyliky neboli, ani som nevedela ci s nim chcem chodit, potom naklonnost, potom mat rad, potom par motylikov, potom mat este radsej a napokon lubit, velmi lubit a potom prezivat pocit oddanosti, istoty a lasky. Smile Takze to nevzdavaj, kazdy lasku preziva inak - u niekoho pride ako stado motylikov, u niekoho vyrastie pomaly ako kvietok Cool Podla mna sa netreba znepokojovat. Laska nie je len vecou osudu, ale aj vecou volby.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Fri 16.3.2007 13:57    Post subject: Reply with quote

melly- presne tak, vo veciach lasky sa netreba riadit, nejakymi sablonami typu, takto by to malo byt, inak to nie je laska
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Fri 16.3.2007 14:03    Post subject: Reply with quote

Hm, tak nevim ale nestává se mi, že bych se rozplívala při očekávání na polibek (možná na ten první v 16) anebo se mi nějak třásla kolena, tlouklo srdce, ani u současnýho přítele ani u kohokoliv jinýho.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Fri 16.3.2007 14:17    Post subject: Reply with quote

Jste spolu relativně krátce na to, aby motýlci nepřiletli Razz . Já jsem ze začátku vůbec nevěděla, jestli s ním chci být, dokonce jsem se s ním chtěla rozejít, protože mi vadilo jeho chování (jenže on nepřijal mou nabídku Cool ) Asi až po těch dvou, třech měsících mi na něm skutečně záleželo, nebylo to jen něco ve smyslu "něco mě k němu táhne". A teď? po roce a půl se mi stává, že jsem z něj nervózní.
Ale neboj, lepší je, aby byl na Tebe hodnej a měl Tě rád, než aby babočky ve Tvém břichu měly diskotéku, ale jinak by stál za starou bačkoru.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Fri 16.3.2007 19:35    Post subject: Reply with quote

Ja se vetsinou opravdu zamiluju az po nekolika mesicich chozeni..potrebuju toho kluka dele znat a teprve potom ve mne preskoci ta zamilovanost a jsem jako mala holcina,klepu se,srdce silene bije a motylky mam taky..

Treba trpis taky tim problemem,ze se nezamilujes hned po kratke chvili.U me vzdy prijde jeden okamzik,kdy se ve mne neco zlomi a koukam uz na toho cloveka trosku jinak.
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Fri 16.3.2007 20:42    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
Ale neboj, lepší je, aby byl na Tebe hodnej a měl Tě rád, než aby babočky ve Tvém břichu měly diskotéku, ale jinak by stál za starou bačkoru.


Vidíš, honey, a to já se radši trápím pro někoho, kdo za to třebas nestojí, ale ten pocit je nezaměnitelný.. Embarassed Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 16.3.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

holky já jsem asi divná,já to se současným přítelem mám do ted.. motýlky..někdy se mi třesou kolena...ztráta vědomí Laughing ne vážně.. nikdy dřív jsem to nepoznala, je to divný.. nevim čim to je.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28440

PostPosted: Fri 16.3.2007 22:04    Post subject: Reply with quote

to ja je mam taky doted...ne vzdycky,tak ve vlnach se objevi...a to v tech nejobycejnejsich chvilkach, kdyz treba na nej koukam,jak si cte,nebo jak spi... Love
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Axioma
coin-operated girl


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6904

PostPosted: Fri 16.3.2007 22:13    Post subject: Reply with quote

Přesně, souhlas s greenwood. Jsou dny, kdy na sebe štěkáme a říkám si, proč s ním jsem, a pak dny, kdy na něj jenom koukám a uvědomuju si, co všechno pro mě znamená Smile Tyhle chvíle mě vždycky hrozně nakopnou.
_________________
Not all those who wander are lost.
There is so much love in me.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 17.3.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

Axioma wrote:
Přesně, souhlas s greenwood. Jsou dny, kdy na sebe štěkáme a říkám si, proč s ním jsem, a pak dny, kdy na něj jenom koukám a uvědomuju si, co všechno pro mě znamená Smile Tyhle chvíle mě vždycky hrozně nakopnou.


No tak to ma podla mna vela ludi, inak by spolu neboli. Cool Niekedy si uplne uvedomim ako moc ho lubim a ze by to bez neho stalo za staru backoru, ale to neznamena, ze musim citit stado motylov. Ale musim sa pochvalit, ze po veeelmi dlhom case zase motyliky nedavno na chvilku prileteli ked sme sa celkom necakane bozkavali na lavicke v parku Shocked Embarassed Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms