sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Co s bloklým krkem?? :-(
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13155

PostPosted: Sat 10.3.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

mě se to stalo párkrát, ale nebylo to nijak dramatický, stalo se mi to vždy při vstávání, když sem ještě byla ztuhlá,...jednou za ticha v 6 ráno spadl z hrozným řachotem odšťavnovač (no, spadl, asi sem mu předtím trochu pomohla Embarassed )..já sem rychle trhla hlavou směrem k hluku a pak už sem nemohla den krkem otočit na prostější stranu..ale za dva dny to samo zmizlo, nic sem s tím nedelala....podruhé sem si ráno oblíkala nový džíny a chtěla se podívat jak v nich ypadá muj zadek v zrcadle Embarassed Laughing a už sem s tím krkem taky ten den nepohla..
sluníčko Arrow počkej do zítřka, třeba to nic nebude=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11171
Location: všude a nikde

PostPosted: Sat 10.3.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

Stalo se mi to jednou a bolest to byla šílená, nemohla jsme se pohnout ani o milimetr. Šla jsem na pohotovost, napíchnuli mi do krku něco na uvolnění svalstva (obrovskou jehlou Sad ), dali prášky, nosila jsem fixační límec a do týdne to bylo OK,ale musela jsem být hodně opatrná.
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Sat 10.3.2007 19:37    Post subject: Reply with quote

mne sa presne toto raz stalo asi pred 2 rokmi, len som sa natiahla a ruplo mi v krku a strasne to bolelo Confused ale nic som s tym nerobila a same sa to spravilo Smile uz na druhy den to bolo ovela lepsie. snad ti to prejde Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 11.3.2007 8:30    Post subject: Reply with quote

Takže jsem včera večer nakonec s přítelem šla na pohotovost... Tam mi dali 2 injekce na uvolnění svalstva,za dvě hodiny jsem cítila znatelný zlepšení Very Happy Asi jak se mi to uvolnilo tak se to samo srovnalo... V noci jsem spala v pohodě..Dneska hlavou můžu hejbat o moc víc,akorát to v těch krajních mezích ještě pobolívá.Tak se to snad už dalo dohromady Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Thu 15.3.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

Hm tak se mi to teda stalo dneska taky. Poprvé.
Vnoci jsem sundávala psa z postele, asi moc silně škubla hlavou a od te doby s ni nemuzu pohnout na jednu stranu, jinak bych se asi bolestí po*****.
Mám jít k doktorce nebo si myslíte, že to odejde samo? v sobotu mám docela důležitou akci a nerada bych byla indisponovaná Laughing díky
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

JÁjenJÁ wrote:
Hm tak se mi to teda stalo dneska taky. Poprvé.
Vnoci jsem sundávala psa z postele, asi moc silně škubla hlavou a od te doby s ni nemuzu pohnout na jednu stranu, jinak bych se asi bolestí po*****.
Mám jít k doktorce nebo si myslíte, že to odejde samo? v sobotu mám docela důležitou akci a nerada bych byla indisponovaná Laughing díky


U mě už je to celkem v pohodě...Trošku to pobolívá při nějakym většim otočení hlavy,ale říkám si,že už s tim nic neni,jinak bych přece s tou hlavou nehla vůbec...
Kdyžtak si zajdi k doktorce na tu injekci.Nevěřila sem tomu,ale fakt to zabírá.Přítel mi to popsal tak,že v momentě,kdy si ten krk blokneš,ti zatuhnou svaly okolo a drží ti to v křeči.A právě tahle injekce na uvolnění svalstva to povolí,takže i kdybys tam měla třeba mírně vychýlenej obratel,vrátí se ti to do normálu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Potvurka
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 165
Location: Brno

PostPosted: Fri 16.3.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

tohle se mi taky jednou stalo, z niceho nic. doktorka mi dala takovej ten limec, ale myslim, ze kdyz s tim proste nebudes hybat, tak to vyjde nastejno. hlavne se to NESNAZ rozhybavat. Mne to ustoupilo tak po 5 dnech. No ale hruza, ze zacatku jsem se strasne bala, pac jsem nevedela, co to je Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms