sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak ho dostat?

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dejuska
Guest





PostPosted: Sun 8.8.2010 10:00    Post subject: Jak ho dostat? Reply with quote

Ahojky vsem, moc se mi libi kluk z prace...me je 29 mu 28...rozesel se s holkou pred 2 mesici, spise ona s nim, nemel na ni totiz tolik casu, venoval se studiu, delal statnice na Ing. Meli jsme v sobotu firemni akci, kde jsme se spolu bavili, hrali volejbal a vecer kdyz jsem odchazela se svym oddelenim na Stodolni parit, rikla ze tam budou taky...nacoz jsem mu odpovedela, mam vybity tel pochybuju ze me tam najdes. Po dvou hodinach se objevil vedle me a parila jsem s jeho kamarady do 5rana, bylo super. Byl mily. V pondeli vecer jsem mu napsala: Memu kamaradovi se libi tva kamoska, nepujdes to probrat nekdy do kina? Na coz mi v utery brzo rano (mel nocni) odpovedel: Cao, tak kamaradovi se libi moje kamoska Wink Verca? Do kina jit muzeme ale spise az pristi tyden. Jo a dore rano. V patek jsem mu poslala email, at mi posle fotky ze sobotni akce - coz poslal a ze na co a kdy chce jit do toho kina. Odpovedel, ze by rad videl Kajinka a poslal odkaz na foto. Problem je, ze jsem se dovedela od kolegy, ze maji pristi tyden odpoledni i on. Tak nevim, napsal to schvalne ze chce jit do kina poristi tyden a vedel ze ma odpoledni? Proc nenapsal kdy chce jit a jen co chce videt? Co mam ted delat? Cekat az se ozve nebo mu napsat? Cely vikend cekam sms a nic. Jak to mam dotahnout do konce? Nechci se mu vnucovat....ale kdyby chtel jit, tak se taky snazi, ne? NEvim. Poradte....Deni
Back to top
 
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 8.8.2010 10:08    Post subject: Re: Jak ho dostat? Reply with quote

dejuska wrote:
Memu kamaradovi se libi tva kamoska, nepujdes to probrat nekdy do kina?


Laughing to budu používat, geniální Laughing

jinak "rád bych viděl kájínka" mi zní spíš jako "rád bych viděl kájínka, tak zjisti, kdy a kde to dávají a napiš mi možnosti". Kdyby neměl zájem, tak ti nebude psát, co by rád viděl. A ten týden, že má odpolední, si ani nemusel uvědomit.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Sun 8.8.2010 10:09    Post subject: Re: Jak ho dostat? Reply with quote

dejuska wrote:
ale kdyby chtel jit, tak se taky snazi, ne?
přesně tak
přestala bych tlačit a nechala ho, když bude chtít, tak se ozve sám
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
dejuska
Guest





PostPosted: Sun 8.8.2010 10:16    Post subject: Re: Jak ho dostat? Reply with quote

Lenore wrote:
dejuska wrote:
ale kdyby chtel jit, tak se taky snazi, ne?
přesně tak
přestala bych tlačit a nechala ho, když bude chtít, tak se ozve sám


Takze dotahnout to do konce a navrhnout den a cas a nebo ho nechat at se ozve on?
Back to top
 
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Sun 8.8.2010 10:19    Post subject: Reply with quote

tak určitě bych mu odpověděla na ten mail a klidně navrhla nějaký datum, ale pokud z toho zase nic nevyplyne, tak už bych dál netlačila
to asi nikdo nemá rád, když má pocit, že někam "musí"
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37792
Location: Praha

PostPosted: Sun 8.8.2010 10:23    Post subject: Reply with quote

ja bych to teda nechala na nem. chlap, ktery za neco stoji a libis se mu, uz si nejak poradi a prevezme iniciativu. pokud to neudela, tak te zas tak moc nezere. jsem o tom presvedcena cim dal tim vic a smeju se argumentum, ze "potrebuje postrcit, je to plachy hoch" Cool
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 8.8.2010 10:30    Post subject: Reply with quote

Souhlasím se spanish. Já vždycky říkám, že když má chlap zájem, tak to prostě poznáš. Nemusíš o tom přemýšlet, ani ho nějak postrkovat. Když má opravdu zájem, tak si poradí a vždycky je to vidět Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Sun 8.8.2010 11:06    Post subject: Reply with quote

Kde se v zenskejch bere, ze se to ma nechavat na chlapovi a cekat na jeho iniciativu? Pokud to neudela? Tak co? Mozna ceka, ze bude akcni ona. Tohle je trosku takovy prezitek.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
dejuska
Guest





PostPosted: Sun 8.8.2010 11:08    Post subject: Reply with quote

Copak bys udelala na mem miste? Poslala sms uz ted o vikendu nebo poslala email v pondeli? Mam koupit listky...nebo napsat, ze se mi to hodi ve stredu...porad Confused
Back to top
 
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Sun 8.8.2010 11:11    Post subject: Reply with quote

Ja bych to udelala jak pise Lenorka. Navrhla nejaky konkretni cas a datum a bud na to odpovi a nebo ne. Dal bych to asi neresila.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Sun 8.8.2010 11:13    Post subject: Reply with quote

ja bych nerekla, ze az tak jde o iniciativu, jako o to, ze kdyz chlap fakt chce, tak to poznas. a pak ti nevadi, ze treba nabizis kino a vyptavas se, protoze z nej je poznat, ze fakt chce. kdyz jsem si byla tkahle nejista a resila jestli jeste muzu napsat nebo ne, tak to nikdy nedopadlo. ale zase je fakt, ze nemam zadny extra zkusenosti.
ja bych klidne jeste navrhla nejaky presny cas a den s tim, ze jestli se mu to enhodi, at navrhne neco on. poslala bych to az zitra mailem a uvidela bych. pokud nic, tak bych to nechala plavat. nebo bych se o to snazila.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 8.8.2010 11:37    Post subject: Reply with quote

dejuska wrote:
Copak bys udelala na mem miste? Poslala sms uz ted o vikendu nebo poslala email v pondeli? Mam koupit listky...nebo napsat, ze se mi to hodi ve stredu...porad Confused


ja bych sms nepsala, at to nevypada, ze moc tlacis na pilu a muzes se pretrhnout:)
poslala bych v pondeli email, kde bych navrhla tu stredu s konkretni hodinou (a sla bych pred kinem nekam na sklenicku)
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Milísek
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 25 Nov 2007
Posts: 743

PostPosted: Mon 9.8.2010 20:12    Post subject: Reply with quote

Velveta wrote:
Souhlasím se spanish. Já vždycky říkám, že když má chlap zájem, tak to prostě poznáš. Nemusíš o tom přemýšlet, ani ho nějak postrkovat. Když má opravdu zájem, tak si poradí a vždycky je to vidět Wink


Ale nesmis byt uplne slepa, parkrat se mi stalo, ze jsem se az po hodne mesicich dozvedela, ze to, co provozoval (a co ja sjem povazovala za normalni konverzaci a normalni fungovani), povazoval za to, ze mi sdeloval, ze o me stoji Smile Ja sjem pro iniciativu, jen ta se mi oplatila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms