sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Samotar vs. 1162
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:41    Post subject: Reply with quote

kopiruju sem, mazu tam odsud. je jedna vec si informace overovat a jina vec nabouravat druhym soukromi... ja mam alu rada (opravdu, ne jen virtualne) a celkem uprimne me desi, ze o tomhle jsem nemela ani tuseni... protoze tohle podle me proste neni normalni. na jednu stranu tu rikas, jak je hrozne nesamostatna a na druhou stranu za ni o vsem rozhodujes, jak kdyby byla nesvepravna... ale jak rikam, neni to moje vec.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:47    Post subject: Reply with quote

Leňula wrote:
kopiruju sem, mazu tam odsud. je jedna vec si informace overovat a jina vec nabouravat druhym soukromi... ja mam alu rada (opravdu, ne jen virtualne) a celkem uprimne me desi, ze o tomhle jsem nemela ani tuseni... protoze tohle podle me proste neni normalni. na jednu stranu tu rikas, jak je hrozne nesamostatna a na druhou stranu za ni o vsem rozhodujes, jak kdyby byla nesvepravna... ale jak rikam, neni to moje vec.


Nerozhoduji za ní! Jen dodržuji co si na chatě předsevzala a sama sobě podepsala. Já ji napsal a slíbil, že budu dělat cokoli aby to zvládla i kdyby jí to mělo být nepříjemný. Snad už pochopíte že to nebyl muj psychopaticky napad.
Jen delam co sama chtela. Az mi rekne prestan, kaslu na to, prestanu i ja a zmizim. Takze kdyz tu odsuzujete me a me chovani, odsuzujete i to, pro co se Alu rozhodla a o co me sama pozadala....
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:51    Post subject: Reply with quote

dobra tedy... ja to prestavam resit... ale kazdopadne se zastavam samotare a z toho, co mi alu o nem rikala, rozhodne nevypadal jako to, co tady z nej delas ty... tak se mi nemuzes divit, ze mam pocit, ze nas trochu vodis za nos.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Thu 8.7.2010 16:01    Post subject: Reply with quote

Ja porad nechapu, co jako mel Samotar udelat tak strasnyho? Shocked Embarassed Jsem asi dement, cetla jsem to cely, ale nechapu cely ten humbuk. O Aluncine historii snad vime a neprijde mi, ze by tohle rozebirani veci bylo k jejimu prospechu, kdyz uz se tady 1162 ohani tim, jak chce pro ni to nejlepsi Myslik
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Thu 8.7.2010 16:02    Post subject: Reply with quote

z toho co jsem pochopila, tak se trochu opili a pak ji snad polibil... (to jsou teda moje dohady z toho, co se tu psalo) ale zadny velky halo to nebylo... az 1162 z nej pak tady udelal chlipnyho hajzla, co sem chodi oblbovat holcicky a laka je k sobe...

ale jak rikas, tohle alu neprospeje... takze ja koncim.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 16:13    Post subject: Reply with quote

Mějte se tu krásně, my se jdem koukat na film, alespon máte co řešit Very Happy

svět je jedna velká iluze...a nic nemusí být tak jak se na první pohled zdá...
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Thu 8.7.2010 16:18    Post subject: Reply with quote

1162 wrote:
Kdyby pan dokonalý neměl potřebu si večer psát a telefonovat, byl by klid....tak snad teď už dá pokoj.
aha, tady je videt, jak ses mimo a nemas vubec sajna o tom, co se stalo. sorry ale Laughing

a jestlize ti alunka rekla vsechno, jak to skutecne je, nemel bys placat tyhle nesmysly. odkud mas svuj zdroj informaci? zrejme by ses mel poohlednout po jinem.
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 16:32    Post subject: Reply with quote

kenzucha wrote:
1162 wrote:
Kdyby pan dokonalý neměl potřebu si večer psát a telefonovat, byl by klid....tak snad teď už dá pokoj.
aha, tady je videt, jak ses mimo a nemas vubec sajna o tom, co se stalo. sorry ale Laughing

a jestlize ti alunka rekla vsechno, jak to skutecne je, nemel bys placat tyhle nesmysly. odkud mas svuj zdroj informaci? zrejme by ses mel poohlednout po jinem.


Petro...ty myslis ze nevim ze to jsi byla ty kdo Michalovi rekl ze muze Alene zavolat? Vazne si myslis ze v tom mas lepsi prehled nez ja? Nebo ze toho vic vic nez ja?

Nemusis se bat, vim vse co potrebuji. Muj zdroj informaci se jmenuje sestra Alunka Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Thu 8.7.2010 16:34    Post subject: Reply with quote

ok, v tom pripade tve sestre Alence vyrid, ze ja uz ji v nicem nebudu "pomahat" a nebudu se uz v tomhle angazovat... a mejte se spolu slunickove.
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 16:34    Post subject: Re: To all Reply with quote

gigli wrote:
1162 wrote:
Nejsem správný člověk, nejsem morální člověk, dělám chyby a mám jich mnoho.


nejsi, no.
jsi pěknej kokot retardovanej.
za prvý to zní jak "příběh ze života" z časáku za pět pade pro vymytý dámy středního věku.
za druhý absolutně nechápu, že když jí máš tak strašně rád, tak tyhle výblitky začneš psát na veřejný fórum. tohle je soukromá věc a ty se takhle neřešej. jako co si tim chtěl docílit? fakt mi to vrtá hlavou.


Díky za zprávu slečno Kateřino H.
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Thu 8.7.2010 18:31    Post subject: Reply with quote

Ok, myslím si, že bychom to mohli ukončit. Ano, jsem blb, vše jsem asi špatně pochopil. Jak ten sraz, tak ten včerejší telefon. Holt jsem zase o nějaký ten kousek chytřejší a snad nebudu příště taková naivka.
Pokud Honza dovolí, vykašleme se na to a necháme to plavat. Stejně k tomu už vlastně nemám ani co říct. Pokud chceš pokračovat, tak prosím. Ono se tady stejně už probírají věci, které s pondělkem nemají nic společného. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Thu 8.7.2010 19:48    Post subject: Reply with quote

nikdo není blb a nikdo se tu neztrapnil, kromě lidí co k tomu vůbec neměli co říct a třeba i někoho takhle z vedlejší silnice nazývali vulgaritama, ale každý má svůj styl jak se vypořádat se svým ubohým sebevědomím....
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 9.7.2010 11:22    Post subject: Reply with quote

Doufám, že neodejde ani Samotář ani Alunka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms