sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když nesnesete přítelovu kamarádku...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Tue 13.2.2007 11:26    Post subject: Reply with quote

velvet, vim, jak se citis.. taky jsem mela takovehle pocity a mam, kdykoliv se Vojta zmini o Sandre- jeho byvale..
ale ona je fajn, kdyz si s ni pisu, neni videt, ze by ho chtela, ma sveho pritele a je s nim statna..
dneska mi napsala, at jsem v klidu, ze tamto po tom msn byla zase jedna z vojtovych nalad, ze on takovy nekdy je.. ze ona si na to tenkrat blbe zvykala taky.. takze me uklidnila..
fakt je to o duvere, nezbyde nam nic jineho, nez tem nasim klukum verit..
jinak to fakt nebude mit cenu..
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Tue 13.2.2007 18:33    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
znám tolik chlapů, co nepoznají, že po nich ženská jede, oni to prostě asi neřeší


To je pravda, to je třeba ten můj Laughing Rolling Eyes Vadí mi, když se baví s holkama, co po něm vyloženě jedou, ale on se s nima baví jen jako s kamarádkama a pak se ještě diví a tvrdí, že ho nebalí Laughing Je hodně kamarádskej, s nikým nemá problémy a vyjde se všema, taky to nemam nejlehčí no Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 13.2.2007 19:32    Post subject: Reply with quote

Velvet, přiznávám, že jsem reagovala neuvážlivě - resp. jsem nad tím, co píšu, neuvažovala. Tímto se Ti chci omluvit za Tvé pocity blbce a hysterky

(ne, nepíšu to proto,že jsem nezapadla do tohoto tématu,ale že jsem nad tím zpětně přemýšlela ....~)
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 13.2.2007 19:49    Post subject: Reply with quote

honey Arrow Však už jsem ti včera napsala že se nic neděje Wink Já už napsala mnohem horší věci kterých jsem zpětně litovala. Neřeš to už Wink

Byzzy Arrow Jo, to mě právě štve že do ní byl zamilovaný a vzniklo to už v té době, když jsme spolu ještě chodili. Nemám jí ráda z toho že mi ho vlastně "ukradla". Snažila se mu zalíbit, psala mu, volala a on se nechal zlákat. Asi za to vlastně nemohl že se zamiloval, ale mě tajil že u něj spala, že s ní byl častěji než se mnou, že city k ní přebily city ke mě. Taky mě znepokojuje fakt, že kdyby ho ona bývala chtěla, tak by teď byl s ní. Jo, to je fakt. Chlapi jsou vážně někdy úplně tupí k tomu poznat jestli je holka balí. Mates taky říká že ho nikdy nebalila Laughing A my holky jsme to viděly na vlastní oči. Pak jsem byla ještě nařčena že jsem šílená žárlivka, přitom holky nemohly pochopit jaktože nedám tu žárlivost najevo a něco s tím neudělám. Teď už jsem jiná. Jedeme o víkendu na chalupu k Matesovi. Bude tam nejspíš i ona (i když to není úplně jistý) a jestli uvidim nějaký flirtíčky s Matesem, tak si jí ve vhodnou chvíli vezmu stranou a vysvětlim jí, že by bylo velmi vhodný, aby zachovávala určitý meze když se baví se zadaným klukem.
Jinak za ten postoj mě neobdivuj, to já si tohle pořád vsugerovávám Smile Ale je fakt že mě to co jsem si prožila asi posílilo. Ale co já vím. Stejně si myslím že kdyby zas byly problémy, že budu hysterčit. Minimálně uvnitř jo. Ale snažím se mu teď nedávat žádnou jistotu. Snažím se aby se pořád cítil že nejsem "ulovená", ale aby měl pocit že se musí pořád snažit.
Jinak kamarádit s ní nemůžu. Prostě to nejde. Je mi tak protivná, že to prostě neskousnu. Možná bych byla ochotná to zkusit jen kdyby ona sama za mnou přišla.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 9.3.2007 14:57    Post subject: Reply with quote

Velvet tohle přesně je můj případ, táhne se to už půl roku. on má kamarádku se kterou nejdřív něco měl a chtěl jí, ale teď jsou prý jenom kamarádi. ona ho nechce, to vim. ale prostě on mně kvůli ní lže a celkově mi zatajuje to že se s ní baví, i když jsem se ho ptala co je mezi nima tak mi pokaždé říkal že nic že se spolu nebaví a pak stejně zjistim že spolu kecaj....

a když už si mladej ode mně půjčil auto jako že chce spát (byl u mně) a nechce se mu tramvají domů a tajně jel v noci MÝM AUTEM za ní, tak už jsem fakt byla vytočená....
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Fri 9.3.2007 14:59    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:


a když už si mladej ode mně půjčil auto jako že chce spát (byl u mně) a nechce se mu tramvají domů a tajně jel v noci MÝM AUTEM za ní, tak už jsem fakt byla vytočená....

tak tohle bych asi nevydejchala Evil or Very Mad
Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 9.3.2007 15:06    Post subject: Reply with quote

Lucrezia wrote:
LadyCroft wrote:


a když už si mladej ode mně půjčil auto jako že chce spát (byl u mně) a nechce se mu tramvají domů a tajně jel v noci MÝM AUTEM za ní, tak už jsem fakt byla vytočená....

tak tohle bych asi nevydejchala Evil or Very Mad
Sad


no a druhej den mi ho vrátil a chybělo tam čtvrt nádrže,nic neřekl a ani se nezmínil že někde byl. pak jsem zjistila že hned jak vypálil ode mně mu psala ona a kámoši tak on jel pro ní, odvezl jí za kámošema, tam spolu byli a pak oni dva jeli někam pryč, asi jí jel odvézt (a nejspíš to vzal oklikou.... Sad) proto chci vědět definici kamarádky přítele Sad

a když jsem mu to poté co jsem se dozvěděla kde byl (kámoš ho tam potkal a psáknul mi ho) tak jsem mu volala a když jsem mu říkala "jak by se ti to líbilo kdyby si půjčila tvý auto s tím že jdu spát a ve finále bych objížděla bary s nějakým borcem" tak mi řekl akorát "víš co, jdi do prdele" a položil mi to. přitom se chová jako by mu fakt na mně záleželo, dělá toho pro mně moc, ale lže mi ohledně ní a zapírá jí
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 9.3.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

Lady Arrow No, to mu na tobě strašně záleží, když ti udělá takovou sviňárnu a pak tě ještě pošle do prdele když mu to vyčteš. A co čtu, tak takhle sprostě se k tobě chová často, viď? Neříkám, že má i světlý chvilky, to nevím, ale myslím, že si od něj necháš až moc líbit a jeho otřesné chování omlouváš tím, že jinak pro tebe dělá strašně moc. Myslím, že bys byla mnohem šťastnější kdyby sis konečně našla někoho kdo se k tobě bude chvoat hezky a uctivě, ale obávám, že u tebe, je to stejně jako např.u Laly a Furbiny, které taky sleduju, jak mluvit do dubu Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Fri 9.3.2007 20:04    Post subject: Reply with quote

Ladycroft Arrow musim souhlasit s Exilii. To si te ten tvuj pritel asi moc nevazi, kdyz mu opravnene vyctes jeho chovani a on te posle do prdele. Nevim no, ale s takovym clovekem bych nemohla byt stastna.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 10.3.2007 11:51    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 10.3.2007 15:59    Post subject: Reply with quote

Vždycky sem slýchávala že v takovým případě je nejlepší řešení se s tou holkou skamarádit nebo aspoň pořádně seznámit. A zjistila sem že je to pravda.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms