sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kolej nebo privát?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 3.12.2009 21:44    Post subject: Reply with quote

metti Arrow Jo, jmenuje Shocked Tak to je hustý Laughing Tak to jsem ráda, že ti taky sedla, víš jak, první dojem nemusí být poslední, ale pochybuju, že by se z ní vyklubala nějaká megera, je taková miloučká : )
Ještě větší sranda by byla, kdyby josie znala spolubydlící se kterou máme společnou předsíňku, dnes jsem se s ní seznámila a jsou ze stejného města Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Thu 3.12.2009 22:37    Post subject: Reply with quote

Exi-jo je fakt fajn. Právě rok jsme se neviděli, až teď jsem když jsem začala chodit do Ostravy, tak jsem ji párkrát potkala Smile Ale na angličtinu je fakt machr teda Mr. Green Laughing
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
Martina
Guest





PostPosted: Wed 21.4.2010 6:29    Post subject: Reply with quote

Holky, pomozte mi někdo Crying or Very sad Jsem už zoufalá, bydlim na koleji a spolubydlící je jinak fajn, akorát STRAŠNĚ CHRÁPE, a to fakt celou noc od tý doby co zalehne (půl10), a ráno mě probudí její funění. Fakt se to nedá vydržet. Špunty v uších nemůžu mít, dělá mi to přetlak, kterej mě stejně probudí a hrzně mě od toho bolí vnitřek ucha a pak mi vnich furt zvoní atd. Já už nevim, co stím. Stěhovat se když už bude konec semestra, mi přijde zbytečné. Je etické jí to říct? Jak byste se zachovali vy? Je etický chrápajícího člověka probudit?

já fakt každou noc brečim zoufalstvím, když nemůžu usnout.. Jdu si lehnout v 10 a do 12 fakt posloucham, jak chrápe Rolling Eyes i když se mi chce spát sebevíc, tak v tomhle to nejde ani omylem.. všichni to jistě znáte. Navíc je probém, že mám epilepsii a potřebuju hodně spát Rolling Eyes když se nevyspím, mám větší risk záchvatu.. Co s tím? Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
 
Martina
Guest





PostPosted: Wed 21.4.2010 6:36    Post subject: Reply with quote

Jo a ona tu nebydlela celý rok. Pristěhovala se sem asi čtvrt roku zpátky a zkraje tu moc nebývaa..zato teď je tu furt Embarassed
Back to top
 
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Wed 21.4.2010 8:15    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Sat 9.8.2014 15:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Wed 21.4.2010 10:16    Post subject: Reply with quote

co sluchátka do uší? dají se sehnat i nešpuntový.
dá se na to zvyknout, taky jsem potřebovala k usnutí ticho, ale moje spolubydlící se učí nahlas do jedný do rána, sousedi se do noci koukají na fotbal a já vstávám v půl šestý, takže když nebyla jiná možnost...teď už neusnu bez sluchátek ani doma.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
M
Guest





PostPosted: Wed 21.4.2010 10:29    Post subject: Reply with quote

No právě že dřív bych taky mohla zkusit jít spát, ale 10 je pro mě optimum, předtím moc neusnu, jedině když jsem hodně unavená nebo nevyspalá což bude dneska večer asi. Jako já ji slyšim i přes špunty, a když si je narvu hloub tak to bolí Embarassed takže ani obyčejný sluchátka by mi asi moc nepomohly, jedině takový ty na demolice (nevíte, kde to to dá sehnat?). věřím, že zvyknout se na do dá, ale já jsem strašnej neurotik a jak se soustředim, abych usnula, tak každý to zachrápání mě vytrhne zpátky. halvně ona chrápe i při vydechování i nadechování a navíc strašně nahlas, že se mi ani nechce věřit, že holka o pár let mladší než já by mohla takhle strašně chrápat Embarassed
Back to top
 
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Wed 21.4.2010 11:33    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Sat 9.8.2014 15:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29867

PostPosted: Wed 21.4.2010 11:40    Post subject: Reply with quote

hm, to naprosto chápu, ale nějak na to nemám radu, asi se fakt odstěhovat

protože já mám doma to samý, s tím rozdílem, že je to přítel a nemůžu mu říct sorry, chrápeš, už tě nechci Laughing
ale moc dobře znám probrečený noci v záchvatech zoufalství, kdy jsem "spala" v garsonce na záchodě s prstama v uších
teď to dělám tak, že spim se špuntama vlastní výroby, (vosk z babybelu ve vatě Mr. Green ) jiný jsou úplně naprd a ještě teda v jiný místnosti a stejně to trochu je slyšet, ale dá se u toho usnout
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
atnaf
Guest





PostPosted: Thu 22.4.2010 21:14    Post subject: Reply with quote

Hlavně se neboj jí to říct, neví o tom třeba a když se otočí jinak (na bok, na břicho) tak už je skoro technicky nemožný chrápat -lidi hlavně chrápají na zádech Wink
Se spolubydličem sme domluvený ať na mě zařve a já se buď sám otočim nebo se na chvilku vzbudim otočim a zas to zaříznu..
Back to top
 
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Wed 28.4.2010 9:09    Post subject: Reply with quote

Moje spobydlící, se kterou jsem bydlela minulý rok, taky hrozně chrápala, ale nikdy to teda nebylo celou noc. Občas když to nebylo k nevydržení, tak jsem s ní šla zatřást, ona se otočila na druhý bok a bylo to lepší.
Takže nejlepší je asi se s ní nějak domluvit, že jí probudíš, když bude hodně chrápat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29867

PostPosted: Wed 28.4.2010 9:16    Post subject: Reply with quote

atnaf wrote:
když se otočí jinak (na bok, na břicho) tak už je skoro technicky nemožný chrápat -lidi hlavně chrápají na zádech
kéž by to bylo tak jednoduchý
bohužel to tak vůbec nemusí fungovat, přítel chrápe v libovolný poloze, je to úplně jedno Evil or Very Mad
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Page 19 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms