sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Seškrábnutá piha..
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 2.11.2007 18:08    Post subject: Reply with quote

me jednou dokonce nechali 8 stehu. ze do dvou tejdnu vypadnou. za mesic jsem si je radsi vyndal sam Smile ale v tomhle se asi splest muze kazdej, hlavne proto ze mi to sili na pohotovosti a potom jsem s tim prisel k normalnimu chirurgovi, takze asi nevedel o co presne jde.

jeden kamos mel autonehodu, a ten doktor mu na cele nechal stehy dost daleko od sebe, on mu rikal ze to asi pak bude videt a ten doktor mu rek ze je kluk a ze to nevadi, ze se to holkam libi Smile

strejdu zase pokousal pes a tu ranu - a dost velkou - mu zasil veterinar bez umrtveni. siti neni urcite zadna veda. ale ve skole mi to moc neslo no Smile hodne doktorum evidentne ale taky ne.. Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 2.11.2007 18:11    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
Já mám pihu na bradavce - už roky! Bohužel předchozí gynekolog mi řekl, že je to bradavička, takže to nevadí. Až ted mi gynekoložka řekla, že to může být znamínko a může to vadit při kojení. Hned jsem šla na kožní a příští pátek to jdu vyříznout. Paní primářka říkala, že to bude na jeden steh, ale stejně se bojím - ne jizvy (to je mi celkem jedno, prsa stejně nikdy ukazovat nebudu) ale bolesti Sad

Byzzy a jakou to ma barvu?
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Fri 2.11.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

Tery - tělovou, takovou trošku do červena. Mám to už roky (pamatuju se, že jsem se na to ptala i dětského lékaře, když Brende z BH našli tu bulku v prsu).
Back to top
View user's profile Send private message  
Filip013
kytky 0, meta: 25


Joined: 25 Mar 2010
Posts: 1

PostPosted: Thu 25.3.2010 21:38    Post subject: Reply with quote

ja bych se chtel zeptat na tothle - ze dne na den se mi na ukazovacku objevilo nejaka malinka tmavsi skvrna(ani mm velka) ktera trosku vystupovala a me si ji den na to podarilo omylem seskrabnout...trochu to stipalo a nevim co to mohlo byt..jestli treba nejaka piha a co by to mohlo mit za nasledky??? po sesktrabnuti tam nebylo nic jenom jakoze trosku rozrtzena kuze(jako kdyz se pichene necim ostrejsim)...mozna to byl jenom nejaky maly strup ale pro jistotu jsem se radeji zeptal:-)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms