sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Jak často pijete alkohol?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26636

PostPosted: Mon 18.1.2010 23:25    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Mon 18.1.2010 23:34    Post subject: Reply with quote

Piju jak kdy, někdy 3x za týden několik pivek, někdy třeba 3 týdny nic. Navíc "trpím" takovou zajímavou věcí, že ať se opiju kolik chci, tak nemám kocoviny (vyjímkou toho, kdy namíchám 4-5 a víc druhů alkoholu (bohužel jednou se už stalo :X ) ) Jinak sem tam si dát během týdne mě ani moc nerozhází... vzhledem k "nekocovinovým" stavům a tomu, že po alkoholu potřebuju málo spánku Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Mon 18.1.2010 23:41    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Thu 21.1.2010 9:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28505

PostPosted: Mon 18.1.2010 23:49    Post subject: Reply with quote

tak ja si dam alkohol docela casto a vubec mi nedela problem si dat sama sklenku dve vina, kdyz jsem sama doma, ctu si a tak...ani mi to neprijde nijak divny...
jinak spis piju casteji a primerene nez, ze se jednou za cas opiju do nemoty, vim, jak pak druhej den vypadam, tak se tomu snazim vyhnout, ale holt se nekdy nezadari, kor kdyz mam kolem sebe spoustu "namorniku" Laughing ale stejne tak kdyz proste nemam naladu, tak nepiju a zabavim se stejne dobre, jako s alkoholem...
dat si denne jedno pivo mi taky neprijde nic hroznyho, vzdyt to ma 4-5 procent alkoholu, takze v porovnani s dvojkou vina to vyjde nastejno, ne-li lip...
uz jsem taky dost vytrenovana, takze vydrzim mnohem vic nez driv...
a nekdy se na ty akce s alkoholem vylozene i tesim a myslim, ze bych se nezaradila mezi alkoholiky Smile
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 19.1.2010 0:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Tue 19.1.2010 1:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10263

PostPosted: Tue 19.1.2010 1:06    Post subject: Reply with quote

A ještě dodatek, nepiju kvůli alkoholu, ale protože mi to prostě chutná. běru to asi jako chuť na jídlo, takže proč si to nedopřát..
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11296
Location: všude a nikde

PostPosted: Tue 19.1.2010 9:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Tue 19.1.2010 10:10    Post subject: Reply with quote

greenwood wrote:
a nekdy se na ty akce s alkoholem vylozene i tesim a myslim, ze bych se nezaradila mezi alkoholiky Smile
no to právě málokdo by se zařadil mezi alkoholiky Laughing

já to teda taky beru tak, že mi to chutná, nějaký tvrdý hnusy bych nepila nikdy, ale víno mám ráda... nebo minu, prostě nějakou limču Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Tue 19.1.2010 10:10    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14100

PostPosted: Tue 19.1.2010 11:10    Post subject: Reply with quote

tyjo, já si v poslední době řikám, že bych ráda nepila, ale když mě to hrozně chutná. fakt závidim sestře, že alkohol jí nechutná a nepije.
mám totiž problém, že mi prostě vypíná hlava a mám okna, když toho vypiju moc. což samozřejmě nesnášim. ne, že bych se pak chovala nějak strašně. až na nějaké výjimky se i strašně opilá chovám vcelku slušně, ale když si pak nic nepamatuju, tak je to na prd. a celkově nemám ráda, když nad sebou nemám kontrolu.

takže bych klidně upřednostnila večírky, kde budu pít jenom colu, jenže prostě alkohol fakt mám ráda a chutná mi víc jak cola nebo džus. dřív jsem pila víceméně jenom víno a velmi omezený výběr panáků. jednu dobu jsem tvrdý nepila vůbec, ale právě tak před dvěma rokama se to nějak zlomilo a teď mi chutná skoro všechno.
fakt mám ráda pivo. k nakládanýmu hermelínu je prostě skvělý. nebo guláš a pivo. celkově tyhle hospodký jídla a pivo. Love pivo v létě v horku. to prostě neni nic lepšího, co si dát venku na zahrádce.
víno taky miluju. dřív jsem neměla ráda červený (po pubertálnim období vína s colou), ale dobrý červený teď můžu taky. a právě třeba ta sklenička dvě k večeři a po večeři. Love venku většinou piju spíš střiky, tam většinou neni o co stát. ale dobrý víno sodovkou neprznim.
no, a tvrdý mám bohužel ráda taky. morgana, havanu...samotný i s colou. většinou to nemíchám. koktejly a tyhle blbiny jako ne. becherovka je taky fajn. začala mi chutnat i whisky. zrovna včera mi docela jela. a strašně se těšim, až bude domácí slivovice nebo třešňovice. Love nějak předloni jsem dostala domácí a to jsem si pak dávala panáčka dva navečer. mňam.
nepiju sladký tlamolepy a tyhle srágoroviny. to jako fuj. to jsem taky pila dřív. nebo jako vypiju to. ale to spíš když mám náladu panákovat a nemám na nic chuť a nechci se moc opít. taky mám totiž hrozně ráda ten panákovací rituál, kdy si připiju, hodim to do sebe, trošku se mi protáhne ten ksicht a bouchnu skleničkou o stůl. Love

no, takže teď asi vypadám jak alkoholik. ale kdyby mě ten alkohol neopíjel, tak bych se vůbec nezlobila. i když teda někdy potřebuju upustit plyn a jsem ráda, že se opiju a vyřádim.
a piju vcelku často, protože vcelku často někam chodim. takže v průměru tak dvakrát do týdne určitě, někdy víc. sama doma moc často ne, protože jsem líná ty flašky kupovat. jen když něco doma mám - dostanu. nebo jako často mi to přijde, protože vypiju víc než doporučované denní množství, když někam jdu.
dát si denně jedno pivo, víno nebo i panáka slivovice před spanim mi nepřijde nic děsnýho. prostě jako tu ok denní dávku.

ještě ed. a bohužel teda odhadnout množství, aby mi hlava nevypla, je dost složitý, protože občas to je tak, že jsem v pohodě, v pohodě a pak se ráno probudim. navíc často s jídlem roste chuť, takže když přehoupnu určitou hranici, tak mám prostě hroznou chuť na něco dalšího. a s nej kamarádkou to pak dopadá právě dost průserozně, protože ta to má stejně. no, vůbec v tomto ohledu jsme společně nějaký zakletý většinou.
ráda chodim pařit s annyskem, protože ta se naopak umí hezky kontrolovat a timpádem mi dost koriguje ty moje chutě, takže většinou to s ní dopadá slušně a jsou to hezké večírky. Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18460

PostPosted: Tue 19.1.2010 14:03    Post subject: Reply with quote

nepiju vůbec, nechutná mi, ani víno nebo pivo nebo grog
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Tue 19.1.2010 14:45    Post subject: Reply with quote

Ja ked som bola mladsia,tak od tych 14-18 som pila dost casto.Cez tyzden ani nie,ale vzdy piatok, sobotu sa niekam islo von a flasu tvrdeho sme stiahli dve. Do podnikov sme chodili velmi malo, vzdy sme sedeli niekde po parkoch, na lavickach, aj v zime,aj v lete a bolo nam dobre Twisted Evil
Takisto som prerusila kontakty s partiou,ktora pije denne, aj ked to nemusi byt extremne mnozstvo, ale uz sa na tych ludi pozeram inak,nemaju ziadne ine zaujmy, iba to, ako sa co najrychlejsie opit.
V sucasnosti mam skuskove, takze ani von nechodim Laughing .Ale samozrejme, 1-2x do mesiaca sa opijem tak do dobrej, az velmi dobrej nalady Mr. Green
Vino doma nepijem, ani tvrdy alkohol, obcas si otvorime sampanske a to je vsetko.Pivo som kedysi pila dost, teraz mi uz prestalo chutit.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13385

PostPosted: Tue 19.1.2010 15:33    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14100

PostPosted: Tue 19.1.2010 15:43    Post subject: Reply with quote

Laura wrote:
[pití každý den mi přijde, že už je problém Embarassed jako jsou požitkáři, kteří si dají jen skleničku, ale taky si můžou dát skleničku něčeho nealko že.


čeho? to je jak kafe, prostě nenahraditelný.
to mám právě taky problém, že když někam jdu a nechci pít, tak nevim, co mám pít.
co jako pijete v hospodách nealko?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8931

PostPosted: Tue 19.1.2010 15:51    Post subject: Reply with quote

ja si dam vetsinou caj...
a podle toho, jestli je tam normalni cena, tak obcas i sprite nebo juice, ale to se mi postesti tak jednou za rok. no a vlatne kdyz je nekde tocena kofola, tak tocenou kofolu. tu si dam obcas radsi nez pivo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 3 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms