sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
edit

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 18.9.2009 15:32    Post subject: edit Reply with quote

....


Last edited by Alshwarya on Wed 3.2.2010 18:25; edited 4 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Fri 18.9.2009 15:48    Post subject: Re: Nakupování oblečení a vše o něm Reply with quote

Alshwarya wrote:
Pokud někoho nezajímá, ignorujte ho.

tohle mě pobavilo, ačkoliv uznávám, že tady je opravdu nutné na tohle upozorňovat.

Kde rádi nakupujete? Do jakých obchodů chodíte rádi? Proč?

sekáč na wilsonově nádraží - saka za 30 kč a pěkný Wink
vše za 35 - to oblečení je kvalitnější než F and F nebo Terranova. fakt.
aukro - občas tam koupím kalhoty nebo tak něco, málokdy jsem zklamaná
ze značek mám ráda C and A, Kenvelo a Cherokee. Nejvíc asi Cherokee - levný a vydrží.



Je pro vás důležitější kvalita nebo kvantita, koupíte si radši 5 levných triček nebo jedno dražší?
pokud jde o boty, tak kvalita. oblečení nakupuju spíš na náladu, takže levnější.

Jak moc je pro vás důležitá značka? Dáváte rádi na odiv, že ´na to máte´ nebo si klidně koupíte i neznačkovou věc, pokud se vám líbí?
tak ideální je najít v sekáči tričko Fishbone nebo Dorothy Perkins a svetr HM, což se mi stává ...většinou.

Kolik jste ochotni utratit za jednotlivé kousky oblečení? můžete vypsat libovolné kousky a částku, kterou jste ochotni za ně dát
tričko: 30-150, ale radši do stovky
košile: 50-100
kalhoty: 20 (Holešovická tržnice a džíny NEXT Wink ) - 500
šaty: 30-200
svetr: 30-200
punčochy: 70-200 (divný)


Myslíte, že máte hodně oblečení, akorát nebo málo?
myslím, že ho mám spoustu, ale docela ho cykluju. vždycky se mi líbí jenom tak třetina mého šatníku, pár měsíců ji nosím a pak se přeorientuju na něco úplně jiného...a tak to jde dokola. takže to vypadá, že mám pořád nové a nové oblečení, protože nikdo si ty hadry moc nepamatuje.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 18.9.2009 16:45    Post subject: edit Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Wed 3.2.2010 14:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 18.9.2009 18:46    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
shanzik
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 990

PostPosted: Fri 18.9.2009 20:23    Post subject: Re: Nakupování oblečení a vše o něm Reply with quote

1) Kde rádi nakupujete? Do jakých obchodů chodíte rádi? Proč? Letňany, je to tam velký, takže menší koncentrace lidí, většina oblíbených obchodů najednou.
2) Do jakých zřídkakdy nebo vůbec? Proč? Kenvelo, Terranova-nelíbí a zdá se mi nekvalitní
3) Kde vám přijdou věci kvalitní a kde nekvalitní?Viz předchozí otázka, žádné extra kvality jsem si ještě nevšimla Sad
4) Je pro vás důležitější kvalita nebo kvantita, koupíte si radši 5 levných triček nebo jedno dražší? Záleží jen co se mi líbí.
5) Jak moc je pro vás důležitá značka? Dáváte rádi na odiv, že ´na to máte´ nebo si klidně koupíte i neznačkovou věc, pokud se vám líbí? Klidně i neznačkovou.
6) Kolik jste ochotni utratit za jednotlivé kousky oblečení? můžete vypsat libovolné kousky a částku, kterou jste ochotni za ně dát: boty a kalhoty do 2tis., tričko do 500
7) Nakupujete pouze když něco potřebujete nebo i jen tak, pro radost, za odměnu atd..? Obvykle prošmejdím celý Letňany 2x ročně (slevy) a mimo to jen málo kdy (no, zrovna včera jsem si koupila 3 trička a mikinu, protože mi přišel leták a už to jelo..)
Cool Myslíte, že máte hodně oblečení, akorát nebo málo? Hodně, ale nosím hodně to samý, protože to neumím kombinovat a nosit a hodně věcí se mi prostě hrozně libilo, koupila jsem a uz nenosím (male, nepohodlne, odvazne atd.)
9) Na jaké kousky oblečení máte ´úchylku´, nakupujete je rádi a často a které části kousky naopak neradi a až v případě, že je to nutné? Nikde mi nesedí kalhoty, grrr. Miluju tílka a svetříky.
10) Co děláte s oblečením, které už z jakéhokoli důvodu nechcete? Dáváte na charitu, prodáváte, vyhazujete....? Prodám na aukru (málokdy), dám kámošce, příp. příbuzným pro mladší děti, případně do sběrného kontejneru.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms