sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Kojeni na verejnosti
Goto page 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Milísek
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 25 Nov 2007
Posts: 743

PostPosted: Thu 27.8.2009 20:00    Post subject: Kojeni na verejnosti Reply with quote

Pred casem jsem na FB narazila na petici Hey, FB breastfeeding is not obscene! A v souvislosti s tím na internetovou diskusi o kojeni na verejnosti. Zajimalo by me, co si o tom myslite vy. Protoze od doby, co sjem si to rpecetla se teda dost bojim kojit na verejnosti, aby mi jeste nekdo nevynadal, jak se kasali lidi v te diskusi (http://ona.idnes.cz/kojeni-na-verejnosti-vadi-nebo-nevadi-dwm-/ona_vztahy.asp?c=A090129_091304_ona_vztahy_jup)

Dost lidi si mysli, ze kojeni je nechutne a vubec by melo byt maalem zakazano ( a samozrejme nekterym nevadi) Ja nevim - ani me jaksi nenapadlo, ze je to neco divneho, spis se mi to zda prirozene (samozrejme, ze nemusim chodit s nahym nadrem, ale vzdycky se snazim, aby nic moc videt nebylo) Presto em udivilo, jak byli nekteri lidi vyslovene agresivni, ja pritom znam i horsi veci - treba chlapi, co ocuraji kdejaky roh, poblite chodniky a milion horsich, nez je hlava kojence, zakryvajici prso.


Omlouvam se, jestli jsem zalozila nove tema spatne. Prosim, if ano, tak to nejak zruste nebo cokoli dekuju.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31121

PostPosted: Thu 27.8.2009 20:07    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Christine
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 29 Mar 2007
Posts: 3425

PostPosted: Thu 27.8.2009 20:12    Post subject: Reply with quote

já nad tím dneska taky přemýšlela, kvůli tomu to článku:
Saudkova přítelkyně začala kojit své dítě přímo na tiskové konferenci Very Happy
http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/34059-saudkova-pritelkyne-opet-vyvalila-prsa-na-verejnosti-proboha-proc.html

Myslím si, že je rozdíl veřejnost a veřejnost, vzpomínám, že když jsem chodila do akvabel, tak naše mladá trenárka (měla sebou mimonko) tak si sedla do kouta na tom bazeně a nakojila ho, přišlo mi to správné, nikomu to nevadilo, nic nešlo vidět, podle mě neměla důvod chodit do šatny dámské apod. Ale saudkova přítelkyně nevím no...
Back to top
View user's profile Send private message  
Milísek
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 25 Nov 2007
Posts: 743

PostPosted: Thu 27.8.2009 20:21    Post subject: Reply with quote

No právě, jako kdybych byla mezi kamarádkama a zeptala se, if jim to nevadí, tak to je ok, ale zase právě nemusím kojit treba kdyz jdu do práce na schůzku...jenze prave v te diskuzi treba lidem vadilo i to, kdyz zena kojila na lavicce v parku nebo v zime zasla do nejake pasaze...tak me to praave zaskocilo, nevedela sjem, ze i toto muze lidem tak moc vadit. Bylo mi to pak i docela lito, ze proste muze nekdo byt tak zatvrzely..,. Jako ja rozhodne enchci, aby se lidi posadili an zadek, ze JA jsme porodila, ale doufala sjem, ze teda tim nenapadnym kojenim nikoho neobtezuju...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 27.8.2009 20:38    Post subject: Reply with quote

a v té diskusi to kritizovaly i ženy?
Mě to přijde přirozený.. ditě má hlad, tak dostane najíst a ty lidi co to nechápou, tak je zřejmě nikdo nekojil nebo co..
třeba v práci se mi stalo, že se mě chlap zeptal, jestli by maželka mohla malou nakojit u nás v kabince..Naprosto mě šokovalo, že se vůbec ptá..a taky, že se s tim musí schovávat do kabinky..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14100

PostPosted: Thu 27.8.2009 21:04    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Proste normalka. Nepohorsuje me to, nejak nevim cim by. Jenze me by nepohorsil ani ten chlap mocici na rohu...


tak to mě teda čurající chlapi fakt pohoršujou. hlavně mě na tom pohoršuje fakt, že většinou muži své čurání vykonávají jen v určitých místech a pak to tam strašně smrdí. jako třeba to podloubí na havelskym trhu je fakt peklo. a okolí tesca na národce taky nic moc. jako když jsem ve městě schopná já donést moč někam na záchod, v horších případech do keřů v parku, tak nevim, proč by nemohli chlapi.
je fakt, že blití mi teda dělá hůř, ale zas chápu, že tam člověk nemá moc času na hledání záchodu. a co pak s tim? jako napadá vás nějaký hezký řešení, když se poblijete na ulici plný lidí za bílýho dne?
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43562

PostPosted: Thu 27.8.2009 21:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9559

PostPosted: Thu 27.8.2009 21:36    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17749
Location: VePř

PostPosted: Thu 27.8.2009 21:42    Post subject: Reply with quote

mne to vadi. nejspis proto, ze ja osobne jsem strasne stydliva a kdyz si predstavim, ze bych nekde v restauraci mela vytahnout prsa na stul, tak se o me pokousi mdloby. kojici pani jsou mi strasne neprijemny. nemusim se na ne koukat, ale vim, ze tam jsou :)
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
shanzik
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 990

PostPosted: Thu 27.8.2009 21:58    Post subject: Reply with quote

Nijak mi to neva.. sama bych se teda stydela takhle se trochu obnazovat na verejnosti a snazila se tomu vyhnout, ale samozrejme nekdy to asi jinak nepujde a nekomu to proste ani neprijde divny, ale s tim jsem se setkala ja osobne spis u zenskych. Mozna u chlapu zapatram, co se jim nelibi na kojeni a proc naopak radi curaji na ulici. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 27.8.2009 22:22    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Nefertite on Sat 21.8.2010 13:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Thu 27.8.2009 23:13    Post subject: Reply with quote

taky vadí a dost. je to intimní záležitost a nechápu, proč to tolik žen sdílí s okolím.

ale mně pohoršujou i nahý dětičky u bazénu Confused
_________________
Please help me out
Hell is coming
Could you do it now?
Hell is here
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 28.8.2009 6:04    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Milísek
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 25 Nov 2007
Posts: 743

PostPosted: Fri 28.8.2009 6:32    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
a v té diskusi to kritizovaly i ženy?.
Právě bohužel i ženy...
Back to top
View user's profile Send private message  
Milísek
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 25 Nov 2007
Posts: 743

PostPosted: Fri 28.8.2009 6:36    Post subject: Reply with quote

[quotejako když jsem ve městě schopná já donést moč někam na záchod, v horších případech do keřů v parku, tak nevim, proč by nemohli chlapi.
Quote:

Very Happy to je dobré. No jako mě zase taky nevadí tak, že bych z toho nespala, ale právě si myslím, že by mohli čůrat skrytěji, když po nich zůstává ten smrad, což po kojení nezůstane Smile

je fakt, že blití mi teda dělá hůř, ale zas chápu, že tam člověk nemá moc času na hledání záchodu. a co pak s tim? jako napadá vás nějaký hezký řešení, když se poblijete na ulici plný lidí za bílýho dne?[/quote]

tak to je fakt, s tím málokdo co nadělá Smile to je mi jasný, jen je mi z toho šoufl, brrr
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Next
Page 1 of 22

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms