sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Asexuálové
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Thu 30.8.2007 9:33    Post subject: Reply with quote

Suga wrote:
Mě by spíš zajímalo, zda se dá asexuálům nějak pomoct, nebo jestli prostě ne.


Jak pomoct? Je to jejich rozhodnutí...ty mi připadáš, jako by Ti vadili víc asexuálové než pedofilové. Vzpamatuj se. Ani se nedivím, že asexuálové existují, Sex všude, na netu, venku, všude samí stupidní sex shopy, ze mně se pomalu, a jistě asuxál stává, takže pomáhat ne....je to a jen jejich rozhodnutí....
Back to top
 
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 30.8.2007 11:11    Post subject: Reply with quote

Guest Arrow Nemyslím, že je to rozhodnutí (tak a teď začnu být asexuál), ale že se tak člověk narodí. Nebo ne? Myslik
A proč na Suga tak útočíš, nedivím se, že není happy, když s a. chodí.
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Rebelgloom
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 236

PostPosted: Sat 1.12.2007 15:38    Post subject: Reply with quote

Arrow mozna me ted budete povazovat za blazna ale zkusila bych ete neco jinyho... Zkus "magii" rika se tomu tak ale jde v podstate o cilene vytvorne afrodiziaka... např. Marcela Košanová to popisuje ve svoji knize Čarodějnický slabikář puc si v knihovne precti vykousej za pokus nic nedas Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Sat 1.12.2007 22:36    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Suga wrote:
Mě by spíš zajímalo, zda se dá asexuálům nějak pomoct, nebo jestli prostě ne.


Jak pomoct? Je to jejich rozhodnutí...ty mi připadáš, jako by Ti vadili víc asexuálové než pedofilové. Vzpamatuj se. Ani se nedivím, že asexuálové existují, Sex všude, na netu, venku, všude samí stupidní sex shopy, ze mně se pomalu, a jistě asuxál stává, takže pomáhat ne....je to a jen jejich rozhodnutí....


SEXSHOPY SI DO HUBY NEBRAT!!! DEKUJU!!! STUPIDNI JE TADY LEDA GUEST Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 1.12.2007 22:53    Post subject: Reply with quote

já jsem asi taky stupidní, ale s guestem souhlasím v tom, že je to všude a sexshopy mi pijou krev strašně. v praze mám jeden přímo pod bytem a v mb pro změnu tři vedle sebe Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes už je toho trochu moc.

A kór u nás v mb je to směšný, člověk tu nemá skoro kam jít na kafe, ale sexuální pomůcky sežene jedna dvě.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35480

PostPosted: Sun 2.12.2007 9:28    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 13.2.2008 11:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Mon 3.12.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

Krista! Vzdyt je to vsechno o busiessu a penezich. Tak kdyz si lidi nebudou kupovat eroticky pomucky, tak my zkrachujem a zadny kramy nebudou, ale kseft je kseft. A Suny, byla ses tam nekdy podivat? Vevnitr?Very Happy Nevim jak ostatni sexshopy, ale v EC je to jeste cistsi jak v butiku a to potrvdi i Kika, ktera prohlasila, ze u nas by se dalo jist i ze zeme:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 3.12.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

Ale to já nikde nezpochybňovala čistotu Smile Já jsem vevnitř nikdy nebyla a ani bych tam asi jít nechtěla, nějak jsem v tomhle stydlivá, nepotřebuju, aby prodavačky věděly, co si kupuju Smile Ale jde mi o to, že třeba u nás si člověk nemá dát pomalu kde kafe, ale sexshopů je tu plno. V podstatě ani nechápu, jak se dokážou uživit. No a v Praze to mám přímo pod bytem, tak se nediv, že mi to vadí, když okolo toho pořád chodím Smile

Jinak proti sexshopům nic nemám, ale mohlo by jich být míň.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Mon 3.12.2007 14:06    Post subject: Reply with quote

Suny, ale i kdyz si jdes koupit rohliky, tak ta prodavacka vi, ze si jdes koupit rohliky, co je to za nesmysl? Tak by sis proste koupila neco v sexshopu.

Zas na druhou stranu si vem, ze mate sice v baraku sexshop, ale zas ten sexshop plati nekrestansky najemny, takze tim barak vydelava na udrzbu a podobne Wink

vzdyt je to obchod jako kazdej jinej proboha:D co furt mate:D a troufam si rict, ze mame treba mnohem hezci pradlo, nez kde jaky obchod na to zamereny Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 3.12.2007 14:13    Post subject: Reply with quote

řekla jsem to špatně, nemáme to v domě, ale pod domem Smile
A pro mě je tohle intimní, to že jim rohlíky pro mě intimní není Smile A je to o stydlivosti, o ničem jiném. Na internetu bych si to objednala klidně, ale sem prostě ne, ačkoliv vím, že na tom nic není, ale to mýmu mozku nevysvětlíš Wink Kdybych si nesla vibrátor ke kase, tak budu rudá až na prdeli, ačkoliv mi je jasný, že to ty prodavačky takhle neberou Wink
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Mon 3.12.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

jannie wrote:


vzdyt je to obchod jako kazdej jinej proboha:D co furt mate:D a troufam si rict, ze mame treba mnohem hezci pradlo, nez kde jaky obchod na to zamereny Rolling Eyes


ani mi nepovídej, sháním do zítřka jedno krásné bílé "panenské", v odbchodech jsou bílé samé vystužené kosticové, prostě já chci ale takové jemňoučké panenské.... v sexshopu bych urcitě to jemné nádherné sehnala, asi tam budu muset po pracovní době vyrazit Razz ne vážně, to nejjemnější nejlehčí prádelko koupím akorát v sexschopu......a co se týče pomůcek, taky nemám nic proti, některé jsou velmi hravé a inspirující, člověk přece nemusí být úchyl, když nakupuje v sexshopu Razz
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
anon
Guest





PostPosted: Thu 11.6.2009 19:46    Post subject: Magie Reply with quote

Rebelgloom wrote:
Arrow mozna me ted budete povazovat za blazna ale zkusila bych ete neco jinyho... Zkus "magii" rika se tomu tak ale jde v podstate o cilene vytvorne afrodiziaka... např. Marcela Košanová to popisuje ve svoji knize Čarodějnický slabikář puc si v knihovne precti vykousej za pokus nic nedas Laughing


Naopak, za vyzkouseni muzes dat hodne Wink Tyhle veci maji sklony se vracet jako bumerang, obzvlast v pripade, ze ten druhy nevi, ze neco podobneho delas, nebo to vi a nesouhlasi s tim. Bacha na to, muze se to hodne vymstit.
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms