sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ZPOVĚDNICE 2
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 617, 618, 619  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:06    Post subject: Reply with quote

Mucka - ano posledni dobou ano. Jsem hrozně podrážděná a chovám se jako semetrika. Hrozně mu to vadí, tolikrát mi to vytýkal, ale já nevím co se to se mnou děje - vždycky tak vyjedu. Hned na každého křičím - včera to začlo tím, že jsem nebyla zrovna 2x příjemná na paní na sociálce a už to jelo.
Pořád mu slibuju, že se změním - teda že se to pokusím eliminovat, něco s tím dělat, protože mě samotnou to hrozně štve a hned vzápětí mě mrzí jak se chovám a stydím se sama za sebe. Ale prostě nevím - asi se opravdu dost nesnažím, asi má pravdu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:08    Post subject: Reply with quote

byzzy a kvůli tomu jste se už jednou rozešli, nebo to bylo něco jiného?
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:11    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
byzzy a kvůli tomu jste se už jednou rozešli, nebo to bylo něco jiného?


Jo máš pravdu, já jsem prostě nepoučitelná. Ale tehdy toho bylo víc. Prostě já jsem hysterická a on se pak rychle vytočí Sad
Nevím co s tím dělat, nechci se smířit s tím, že jsem semetrika!
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:23    Post subject: Reply with quote

Byzzy Arrow a nechceš s tim zajít k nějakýmu psychologovi? Pokud máš takovýhle výbuchy, který neovládáš, tak by to možná chtělo odborníka.

Asi bych se ho neptala na rovinu, jak to myslel. Ale šla bych za nim, dala mu pusu a řekla bych mu, že se omlouvám za ten včerejší večer a pak by to převedla jinam, třeba, co kdyby jsme si večer pustili nějakej pěknej film, nebo že večer uděláš výbornou večeři. Tím dáš najevo, že zůstáváš a pochybuju, že by Ti řekl, že žádná večeře, žádnej film, koukej se sbalit a běž.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:24    Post subject: Reply with quote

Hope Arrow to s tou dovolenou mě to mrzí. A co kdyby jste jeli v září? Nebo nemohli byste si udělat alespoň prodlouženej víken, jak jsou v červenci náký ty dny volna?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

Tak jsem to nevydržela a nenápadně nadhodila, že bych dneska jela domů a řekla tatkovi, aby mi pak dodávkou zavezl k němu kolo, protože jsme tak byli domluveni - že si k němu dám kolo a brusle. A on v klidu řekl, že je to dobrý nápad - z čeho soudím, že se asi pakovat nemám, když si dotáhnu i kolo. Bože můj, mám takovou radost.

Johanko a k psychologovi si hned dneska zavolám, buď mě vezme ona, nebo at mi někoho doporučí! Už jsem to chtěla stejně dneska nebo zítra udělat.

Johanko - takhle to právě u nás nejde. Protože to by mohl být průser, musím ho ted nechat v klidu. Má práci, takže ať si pracuje.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Hope Arrow to s tou dovolenou mě to mrzí. A co kdyby jste jeli v září? Nebo nemohli byste si udělat alespoň prodlouženej víken, jak jsou v červenci náký ty dny volna?


no asi takhle.. oba děláme volno nevolno, víkend nevíkend.. v červnu mám zkouškový a v září jedu do tý itálie na soustředění..a už tak přijdu o začátek školy..
sere mě to neskutečně.. a ještě mi řekl, že se se mnou nebude jezdit koupat, protože je tlustej..asi si najdu nějakou bokovku, jen tak aby mi dělal společnost, žádný sex.. prostě takovýho kamaráda...
vůbec mám takový divný pocity z léta..
nejdřív jedu na soustředění, kde budu týden s ex..tak nějak nevim, jestli mám chtít, aby si sebou vzal tu jeho..nebo líp snesu když tam bude sám..pak jedu s mámou a s prakticky jejíma kamarádkama, ale přibližně v mým věku někam do krkonoš..což nepřežiju.. to jejich štěbetání.. a koukej jak jsem tlustá (přitom jsou jí vidět kyčle přes džíny).. a furt řešej chlapy..ale takový píčoviny Rolling Eyes chápu že každej to nebere tak jako já.. ale čeho je moc..
No aspon, že tam bude i brácha (jestli nezmění práci), my si vystačíme..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

Byzzy tak to je super! S tím podrážděním to znám, taky na přítele někdy vyjedu kvůli kravině, jsem hrozný vztekloun Rolling Eyes S tím psychologem je to dobrý nápad, určitě ti poradí, jak se takovým situacím vyhnout.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 17.5.2007 10:06    Post subject: Reply with quote

Byzzy Arrow Tak ať to dobře dopadne. V afektu lidi kolikrát řeknou věci, kterejch pak litujou.

Hope Arrow No jo, když vy to máte hrozně složitý. Tak si snad najdete alespoň jeden víkend, ne? A co se třeba hodit marod? To by asi mohl být problém, co? Přijde mi to celý zvláštní. A Ty příští rok končíš, viď?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Thu 17.5.2007 10:13    Post subject: Reply with quote

Byzzy - já bych hlavně asi, aspoň časem, chtěla bydlet v "neutrálním" bytě. Měla bych strach, že pokaždý, když se nějak víc pohádáme, tak mi vmete do očí, že se klidně můžu spakovat...
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 17.5.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Byzzy Arrow Tak ať to dobře dopadne. V afektu lidi kolikrát řeknou věci, kterejch pak litujou.

Hope Arrow No jo, když vy to máte hrozně složitý. Tak si snad najdete alespoň jeden víkend, ne? A co se třeba hodit marod? To by asi mohl být problém, co? Přijde mi to celý zvláštní. A Ty příští rok končíš, viď?


no on tu práci hrozně žere..jako jo, jde to, že se dohodne s klukama a třeba jak má dva dny odpolední a pak 2 dny volna, tak by na tu odpolední nešel a měl by 4 dny.. no ale zase to chce aby to vyšlo na čtvrtek páteksobotu a neděli..protože já nemužu 4 dny nepřijít na bazén..
Snažíme se dělat maximum jeden pro druhýho..Minule si taky zařídil 3 dny volna..když jeho rodiče odjížděli na víkend na chalupu a ještě mi rychle volal abych si to zařídila taky..složitej proces..jenže ono zase proč si brát volno, když nemužeme být sami..že jo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:08    Post subject: Reply with quote

Zenoo - no my právě uvažujem o baráčku (už máme vybráno) Tohle o tom, že se mám sbalit mi teda řekl za dlouhou dobu poprvé a je fakt, že jsem do něj zbytečně šila - fakt jak pitomá! Jsem v tomhle hrozně zlá a hloupá!
Psycholožce jsem volala a nebere to - ani pevnou ani mobil, asi tam dneska není. Ještě zkusím spolužáka, který dělá v nějakém krizovém centru - to by možná taky šlo.

(k tomu baráčku, já vím, že ono se to nabízí, ale já asi zrovna dneska nechci slyšet, že když se tak hádáme, tak bysme měli společně investovat - já už jsem na to myslela)

A Hope s dovolenou to znám taky. My jsme tedy spolu daleko víc než vy dva, to je pravda, ale na "dovolené" jsme byli snad před čtyřma rokama na prodloužený víkend na Malé Morávce a pak až minulé prázdniny s kamarády na tři noci v Roháčích. Nikdy jindy to prostě nevyšlo, protože nebyl čas, peníze, nebo jiné potíže. Už jsem si na to zvykla a po dovolené ani tak netoužím, ale chápu, že to na.... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

Byzzy - to se omlouvam, ja vim, ze to neni to pravy, co bys zrovna chtela slyset, jenom me to proste napadlo k tematu, a ostatni povzbudivy reci byly napsany nize, tak jsem to uz nechtela papouskovat....
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Byzzy - to se omlouvam, ja vim, ze to neni to pravy, co bys zrovna chtela slyset, jenom me to proste napadlo k tematu, a ostatni povzbudivy reci byly napsany nize, tak jsem to uz nechtela papouskovat....


Ježiš já jsem trubka - tak to nebylo mysleno. Mělo tam být "tak bysme NEměli investovat" - jako že nechci zrovna dneska slyšet rýpavé řeči, že investice jsou jen pro stabilní vtah.

Já vím, že neutrální půda by byla lepší, ale my si vyskakovat nemůžema a teď bydlím(e) ve svém.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Byzzy Arrow Třeba je mu blbý že ti to řekl a mrzí ho to a celou dobu jen doufá že už se o tom nebudete bavit a normálně to přejdete.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 617, 618, 619  Next
Page 3 of 619

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms