sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
KAMARÁD :)))) aneb Potřebuji objektivní názor
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 17.4.2009 12:46    Post subject: Reply with quote

já to teda nevidím úplně jako Tornado, ale na tvém místě by mě to asi přestalo bavit. Je pravda, že to z jeho strany nebude možná čistý, ale asi taky sám neví. No ale za 8 měsíců by se měl umět každý sám rozhodnout a hlavně by mu mělo dojít že tě to třeba přestane bavit.

A nesouhlasím že kluk s holkou neumí být kamarádi...jde to.
Co se týče toho líbání. Nedávno jsem se svou asi nejlepší kamarádkou měl takové "nekamarádské" věci a musím říci že pro mě bylo nejdivnější líbání.

jetsli se to táhne 8 měsíců tak bych se začal poohlížet někde jinde...no a ono ho to třeba i možná popíchne a rozhodne se k něčemu a nebo prostě ne a ty půjdeš dál. Ale tohle očividně nemá cenu a ty se budeš jen trápit.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Fri 17.4.2009 12:51    Post subject: Reply with quote

jj, mozna je dobre vyvolat zarlivost.
ale mane, holka a kluk se vzdycky budou navzajem pritahovat!
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Fri 17.4.2009 12:55    Post subject: Reply with quote

angie.hill wrote:
jj, mozna je dobre vyvolat zarlivost.


S tímhle bych to zkoušela opatrně. Protože když to zkouší někdo, koho miluju nebo ho mám "jen" moc ráda, tak žárlím a je to účinný. Ale když to zkouší někdo, koho beru spíš jen jako kamaráda, tak to podle mě naopak spíš naštve...aspoň u mě, taky se ted nějakou dobu scházím s jedním kamarádem, je to takový neurčitý mezi náma, ale kdykoliv se snažil vyvolat něco, abych žárlila, akorát mě naštval, protože mi to přijde jako druh nátlaku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 17.4.2009 13:08    Post subject: Reply with quote

angie.hill wrote:
jj, mozna je dobre vyvolat zarlivost.
ale mane, holka a kluk se vzdycky budou navzajem pritahovat!


nemyslel jsme schválně vyvolávat...prostě jít dál a on ten druhý začne třeba přemýšlet...a pak je na vás jestli budete s tím novým a nebo to zkusíte s tím co se třeba rozmyslí...

já ale myslím že mám docela dost kamarádek a je to v pohodě. loni jsme byl ve španělsku a bydlel se 4 holkama na pokoji a bylo to úplně ok.
a nedávno jsme byl u kamarádek taky ve španělsku a bydlel u nich v bytě a taky to bylo čistě kamarádský...
jako vím že mám kolem sebe kamarádky, které by se mi líbí, ale zase je beru jako kamarádky a tohle neřeším, prostě neřeším a nikdy jim to třeba neřeknu
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Thu 23.4.2009 22:50    Post subject: Reply with quote

tak od te osudne stredy, kdy se to mezi nama zvrtlo tak nejak nejvic jsme se videli jen jednou na obede, kdy jsem teda videla jako pokrok, ze mji dal pusu-na pusu. driv mi rekl jen "cau".

od te doby nee, mel praci a nejel sem...

ale ted mi napsal na FB, vzdycky jsem ho videla online a byla jsem silena, ze mi nenapise a ja sama jsem mu porad nehctela psat prvni (pripada mi to hrozne detinsky, ze tady resim tohle Laughing Embarassed )...noo a ted mi napsal, tak jsem byla pro zmenu v soku Very Happy

uvidime se snad pristi tyden! Wink
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms