sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přizpůsobování se partnerovi
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Wed 15.4.2009 20:22    Post subject: Reply with quote

Skye, ale však to nebylo v minulosti, cos psala o tom uklízení, ale nedávno Embarassed Já se taky občas neudržím a napíšu o něčím příteli, že je osel, ale co si má člověk myslet, když tady někdo píše jen negativní věci (třeba deja vu, nikdy tady nenapsala o příteli nic pozitivního a tak si člověk prostě nějaký obrázek udělá). Ale chápu, že to tu někdo třeba bere jako takové vypsání věcí, co ho trápí. Ale rozhodně bych neřekla, že holky na tebe něco vytahujou schválně, prostě si udělaly obrázek z toho, co píšeš.
Jinak s tím přizpůsobováním se mám taky problém, už začínám mít pocit, že jsem tak nepřizpůsobivá a hrozná, že to se mnou nikdo nevydrží. Třeba s R. to teď vypadá na rozchod, jako jsme moc jiní, ale já nevím...Prostě, ty dva nebo tři měsíce co spolu jsme jsme neprožili nic zajímavého. Pořád jsme jen koukali u něj doma na TV. Zajít někam na pivo se mu nechce, protože buď nemá náladu nebo je unavený nebo nemá peníze (ale s klukama jde), na výlety zas byla zima atd. (Ale s klukama do Rakouska na lyže jel, to mě zamrzelo, nejde mi o to, že bych chtěla jet taky, ale prostě o princip). Teď je naštvaný, že jsem se mu dlouho neozvala, ale byla jsem i nemocná (a to věděl!) a navíc jsem věděla, že akorát budem koukat celý víkend na ty jeho capiny v TV Embarassed (To asi fakt zní nepřizpůsobivě, ale jako mně nepřijde normální, že někdo u filmu jako je třeba Spalovač mrtvol brblá jaká je to kravina, ale Kameňák mu přijde vtipný Bojik ). Jako nebylo to tak, že bych se mu neozývala a užívala si mezitím s jinýma, ale nějak jsem ani nevěděla, jestli s ním chci být nebo ne. Pak na mě vytáhl, že já mu ani neuvařím, jenže na to já bych mohla říct, že on mě zase nikam nevezme. Když se ho zeptám co podnikneme, že bysme mohli jet na výlet tak řekne nevím nebo že jede na motorky. Prostě žádná snaha, nanejvýš řekne vymysli něco ty. Já bych toho tolik vymyslela, ok, třeba máme každý jiné zájmy, ale něco by se snad našlo, i takové drobnosti jako zajít na zmrzku, do ZOO, výlet po okolí, cokoli, ale mám pocit, že fakt nezájem. Asi by si měl najít nějakou maminu, co mu navaží a až on se vrátí z motorky tak se společně budou koukat na bednu. Ale nechci být sama, tak se teď samozřejmě zas ponižuju, ale on se chová strašně chladně, vím, že ho zklamalo, že jsem se neozývala a že to se mnou není lehký, ale...já nevím Sad E.
Back to top
 
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Thu 16.4.2009 7:41    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:26; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Fri 17.4.2009 9:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
a na nebi hvězdy svítí
jen aby nakonec přestaly hřát
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Fri 17.4.2009 18:14    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Sat 18.4.2009 11:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Sat 18.4.2009 11:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
a na nebi hvězdy svítí
jen aby nakonec přestaly hřát
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9786

PostPosted: Sat 18.4.2009 12:00    Post subject: Reply with quote

Skye wrote:
Lenore, co znamená nebo obsahuje to ?

IMHO
"to" = "opravdu si mě váží, chová se hezky a můžu se na něj spolehnout"
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Sat 18.4.2009 12:33    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
a na nebi hvězdy svítí
jen aby nakonec přestaly hřát
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Sat 18.4.2009 12:54    Post subject: Reply with quote

Ale poznámka od Max přece nebyl žádný humor, ani nebyla kousavá na tvoji adresu, naopak to přece myslela dobře, že nechtěla, abys byla s někým sobcem.

Pokud je přítel přístupný ke změně, tak je to samozřejmě dobře. Ty jsi ale psala, že se o tom s tebou bavit nebude a že by tě radši vyhodil, tak co jsme si měli myslet. Jestli je to jinak, tak to je fajn.

Ale i z toho co píšeš o tom bývalém vztahu, mi přijde, že si toho necháš hodně líbit (když jsi to nechala dojít do fáze, že tě mlátil). To že se lidi k sobě chovají slušně, nekradou, nefetujou a podobně mi přijde jako základní věc, ne něco navíc, za co bys měla být ráda. Jenom taková úvaha, možná to stojí za zamyšlení. Tím nemyslím, že tvůj přítel je špatný nebo že bys ho neměla mít ráda, ani nic proti tobě a já nevím co ještě by tě mohlo napadnout.

Asi si budu do podpisu muset dát nějaký disclaimer Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Sat 18.4.2009 13:25    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
a na nebi hvězdy svítí
jen aby nakonec přestaly hřát
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Page 10 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms