sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak se pro chlapa udělat vzácnější?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 31.3.2009 7:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Poni
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Mar 2009
Posts: 185

PostPosted: Tue 31.3.2009 13:22    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:


btw. Poni je nejaky novy prirustek?Zatim jsem nemela tu cest Smile


možná...

BadHans : perel? podle některých to tak zrovna nevypadalo Wink

nwm no jako choutky na kliknutí a přispívání by byly....
bohužel vůči některým by zase nebyly Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Tue 31.3.2009 17:21    Post subject: Reply with quote

Poni, tak nikdy se nazavdecis vsem Smile Nevzdavej to, casem pochopis zvyklosti tohohle fora, jak to tu funguje (co psat a co ne Cool ) a zapadnes. Vzdycky tu budou lidi, kteri te radi maji, i ti co ne Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Poni
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Mar 2009
Posts: 185

PostPosted: Wed 1.4.2009 10:10    Post subject: Reply with quote

no jo Confused taky už jsem na to přišel....


Ohledně téma tu - nebudu vymýšlet znovu co tam kde bylo...

Mě konkrétně by mocinky potěšilo kdyby princezna sama řekla pojď jdeme se kouknout někam ven a prostě se projít,někam to zakotvit na kafíčko,pak někam na lavečku a povídat si a prostě já mega moc miluju když je moje princezna "svá" prostě když přirozeně se chová a povídáme si o čemkoliv co není jen takové to hloupé "žvatlání" aby nebylo ticho...

Ticho není vůbec špatné - ostatně už je to dlouho co sem jí to naposled řekl ale vždycky když je ticho čekám pusu. Takovou tu slaďoulinkou z lásky co řekne víc než milion věcí najednou.

Je k pozastavení (pozoruju to na sobě), že s postupujícím věkem nad 20+ je všechno co děláte spíš takové stereotypní (ne proto že by se to dělalo dokola ale proto že Vám to vyhovuje). Ostatně mě už to taky tak přijde ale já ám chuť jako už tehdá kdy jsem se rozhodl koukat svým směrem a plavat proti proudu znovu něco dělat, znovu sem tam vyletět ze zaběhlého rytmu a věnovat se naplno a spontálně všemu co miluju (princezan je samosebou na prvním místě Wink)

neci tu zatím písat zase nějakou moc moc moc perličku - zase by mě namýchlo jednání některých.takže pěkně pomalu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 1.4.2009 11:40    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Tornado_Lou on Wed 8.4.2009 13:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Poni
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Mar 2009
Posts: 185

PostPosted: Wed 1.4.2009 12:05    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Poni, myslim, ze sem fakt nemela tu cest.
Zadny z mych pusickovatych kamaradu totiz neni tak empaticky jako ty...vetsina z nich na sve princezny pekne sere Confused Laughing


Oki pokusím se ti to nějako přiblížit co se tu dělo...

Psal sem zde o tom že určitá forma vzácnosti ve vztahu je už zpočátku.
prostěě že Vzácnost jakožto taková je pořád v určité fázy a jen ji krášlíme ( čti zviditelňujeme ) svými ohleduplnými a láskyplnými skutky pro oba nebo toho druhého...
prostě pro chlapa je podle mě princezna nejvzácnější poklad ( ať už je zaprášený nebo zašpiněný popřípadě zaházený v blátě pořád je to princezna a poklad který září a je nejvzácnější a má nevyčíslitelnou cenu ) .

Psal sem tu taky o tom že co se týká problému kdy z počátku vztahu se chce princezna zviditelnit víc a být vzácnější a někdy mi to šlo lépe a jindy trošku hůř a pak sem zakopl a padl na hubu a přestal psát a promázl to...

řekněme že prostě udělat se svému vysněnému chlapíkovi vzácnější je tak snadné až je to skoro nemožné či nepředstavitelné ak oukáme na všechno kolem jen ne na to co máme před očima Wink

taková smska potěší - jinak co se týká seznamování a z počátku vztahu kdy ještě spolu nejste ale toužíte po tom oba je tak řekněme nejisté...

já se vždycky chovat tak jak je typycké pro princezny - prostě jen lehce nastínit téma rozhovoru a pak jemně upozorňovat že po ní toužím ale ne moc páč když bych to na svou princeznu vybalil hned a ani netušil jak to dopadne tak bych dal všecko na jednu jdinou odpověď a to je pro mě příliž velké riziko - raději bych se dlouhodobě swnažil aby si mě všimla nebo spíš toho že toužím po ní víc než jako po výjmečné kamarádce..

je to jako oťukávání - ty nakousneš a lehce naznačíš a rozhovor jde dál popřípadě dostaneš letmý náznak ve formě dvousmyslu nazpátky ať o tom můžeš přemýšlet....

i takové perly tu byly napsány z mého srdce a to ještě nedávno Wink

Ano asi jsi opravdu "neměla tu čest" i když bych tomu tak velkou váhu nepřidával Wink stejně se tu do mě zase někdo pustí a já to neunesu Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 1.4.2009 12:22    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Tornado_Lou on Wed 8.4.2009 13:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Poni
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Mar 2009
Posts: 185

PostPosted: Wed 1.4.2009 12:27    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms