sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Čím vás potěšili/naštvali příbuzní
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 3.5.2007 5:54    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Velveta on Tue 21.10.2008 18:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Thu 3.5.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by smouki on Thu 6.9.2007 13:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 3.5.2007 13:54    Post subject: Reply with quote

beatrix - já mám ke svým příbuzným podobné vztahy jako ty, akorát tedy že z jedné strany se nebavíme skoro vůbec (příbuzní z otcovy strany nesnáší matku, takže je to celé takové na hlavu - a já si stojím za tím, že ti lidé jsou divní a občas se stydím za to, že mám v sobě jejich geny a nosím jejich příjmení - proto už bych se občas chtěla vdát) Rolling Eyes , nic příjemného se od nich nedozvím, když tam jednou za 2 měsíce přijdu, začne se mi babička akorát vysmívat, že nám to stejně s přítelem nevydrží, popř. mi začne mluvit o sestřenici z pátého kolena, která prý ve třeťáku dělá zkoušky z páťáku a je z "vyšší společnosti" Rolling Eyes Laughing

...a příbuzní z mamčiny strany jsou zase (na to, že má mamka jenom jednoho bratra) - docela početní - tři bratranci a jedna sestřenice, ale normál je, že se vidíme třeba jednou za 1,5-2 roky a to většinou jen když musíme něco řešit a není zbytí (např. kdo se postará o nemocnou babičku apod.), a i když jsem teď v Praze, kde oni bydlí, tak se vídáme pořád stejně málo jako předtím a teď už mě to nemrzí, ptž se stejně nemáme moc o čem bavit, oni právě zas všichni hodně paří, chodí do hospod a jsou takoví "rádobydrsní", necítím se s nimi dobře Embarassed (i když k tomu mám hodně daleko, právě s nimi se cítím jako ta nudná šprtka - a přitom na disko chodím, piju s Mírou a ráda se bavím, ale oni jsou fakt extrém)...
a když občas sestřenici zavolám (tak jednou za 3 měsíce), tak se mnou mluví, jako bych ji obtěžovala, pak řekne, že se ozve zpátky a někam zajdem, a stejně se neozve Rolling Eyes

Takže takové vztahy se širším příbuzenstvem jsou v normě, řekla bych Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 3.5.2007 19:55    Post subject: Reply with quote

Zklamala a hodně mě naštvala babička... jako prvni jsem ji řekl o Radi a holkach a ona na to, že jestli jsem normalni, přivest si do rodiny "spratky" Shocked No ja jsem na ni hleděl jako opařeny... tohle jsem važně nečekal Rolling Eyes... radši jsem na to ani nereagoval, ale už vubec nemam chut k ni chodit... a to jeste o tech dětech nevi rodiče... jestli budou mit podobne kecy, tak muzou jit všichni do.... Evil or Very Mad
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Thu 3.5.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

fotr...neskutecne Evil or Very Mad co tady delal za sceny....to byla hruza!!!!!!!!!
mamina kdyz jsem si pridavala veceri-obvykle reci o me tloustce
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Thu 3.5.2007 20:27    Post subject: Reply with quote

Potěšil mě taťka, že mi složil oslavnou básničku na zápočet z matiky Laughing A vůbec všichni, že zavolali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

Mam to podobne ako beatrix+ najviac ma vytaca stara mama recami o kostole a podobne, sice som veriaca, ale stepovat v kostole si odpustim, ona to vie a stale sa snazi ma dostat na spravnu cestu...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Christine
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 29 Mar 2007
Posts: 3425

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

mamka mě naštvala tím, že do soutěží vyplnuje moji adresu a jmeno Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 3.5.2007 22:12    Post subject: Reply with quote

Nepotěšil mě budoucí švagr ( Laughing ) tím, že zase přítele vyhodil od PC a ani jsme si nemohli pořádně napsat. To mu dělá úplně často, já nechápu, že si to přítel nechá líbit, když je o 3 roky starší než jeho brácha! Evil or Very Mad Naštěstí se na konci května stěhuje (naštěstí ve více ohledech, zasvěcení ví...)
NEQUOT.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 4.5.2007 5:57    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Zklamala a hodně mě naštvala babička... jako prvni jsem ji řekl o Radi a holkach a ona na to, že jestli jsem normalni, přivest si do rodiny "spratky" Shocked No ja jsem na ni hleděl jako opařeny... tohle jsem važně nečekal Rolling Eyes... radši jsem na to ani nereagoval, ale už vubec nemam chut k ni chodit... a to jeste o tech dětech nevi rodiče... jestli budou mit podobne kecy, tak muzou jit všichni do.... Evil or Very Mad


Tak to je drsný, ale to víš, stará škola, musíš to brát s rezervou Confused

Mě překvapil táta. Tomáš se včera na oslavě jeho padesátin (tátovejch, že Very Happy ) hrozně ožral Rolling Eyes , já z toho byla dost rozčarovaná a táta to na mě viděl. Tak mi psal a volal, když už jsme byli doma, at mu to nevyčítám a tak. Řekla jsem mu totiž, že se bojim, že budu mít dalšího Kamila (ex - notor), protože jeho brácha byl (je?) alkoholik a sám Tomáš má alkohol rád, i když spíš jen na chut, trochu. Prostě se bojim. Tak mi táta slíbil, že na něj příště dá pozor Smile A ráno mi volal, jestli je Tomáš v pořádku a že se asi dneska staví. Má ho rád..
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Fri 4.5.2007 7:15    Post subject: Reply with quote

Nocturmasi, nic si z toho nedelej. Rekla bych, ze vetsina babicek by takhle reagovala. Je to fakt jina skola. Moje babicka by rekla urcite to same, i kdyz ja sama byla "spratek".
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 4.5.2007 14:21    Post subject: Reply with quote

To byl taky jediny duvod, proč jsme to neokomentoval... řict mi to někdo mladši, tak bych mu něco řekl Rolling Eyes ... jinak jak čtu Matyldu, tak jsem važně zvědavy jak představim Radi svoji rodinu... nejraději bych ji představil jen mamě a na ostatni se vybodl... tatik začal zase pit a bracha neni o nic lepši ... fakt se za ně stydim, zvlaště když vim jakou super rodinu ma Rada, neustale nějak sportuji s jejim otcem jsem hral už i tenis, i když neuspěšně Mr. Green , navzajem se podporuji a pomahaji ji s holkama, za to je strašně obdivuju... u nas jede každy sam za sebe Rolling Eyes Už ted vim, že vice styku budu udržovat s jeji rodinou, nechci ji k nam moc vodit...
Akorat je mi lito mamy, že až se odstěhuju, tak bude na všechno sama... bracha a tatik jsou věčně bez peněz a ona bude muset tahnout celou domacnost vpodstatě sama a už ted pracuje vice než je zdravo Sad Ja už ji ale asi nebudu moci davat tolik jako do ted... Sad
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26214

PostPosted: Tue 21.10.2008 13:36    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Tue 21.10.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

Potěšili mě prarodiče pozváním na diamantovou svatbu Very Happy
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms