sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod po 4 letech....
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:34    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Velveta on Sat 18.10.2008 10:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:40    Post subject: Reply with quote

Já vím, jenže prostě ještě ten minulý víkend byl úžasný, na místě kde jsme se seznámili mi říkal, že mě nikdy nechce ztratit a že mě miluju, a pak se to tak změní i kvůli tý nehodě....těšili jsme se jak si užijem ten další víkend Crying or Very sad Proto pořád doufám, že mi dá šanci mu dokázat že to teď bude dobrý, když mi ještě nedávno říkal takový věci Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 10.9.2008 12:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
C-a-c-o-r-k-a
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 100

PostPosted: Wed 10.9.2008 18:18    Post subject: Reply with quote

Shar-já jsme s přítelem před pár měsíci oslavila naše 4. výročí..a musím se svěřit s tím,že jsme měli svoji první velkou krizi...hádali jsme se..řekla jsme mu věci,které mu hodně snížili ego a sebevědomí..nejradši bych si za to nafackovala..a tak jsme se nemohla divit tomu..když si začal psát s jednou holkou....dokonce mi o tom sám řekl...všechno šlo do háje...párkrát se sešli na kafe..a on si uvědomil,že je a něj moc hodná..a já jsme na něj ted byla jak pes..a že už to asi mezi námi nemá cenu...hodně jsme mu asi těma řečma ublížila...no..jen tě chci povzbudit tím,že prostě on nám dal druhou šanci..ale jako je to i má zásluha..vzalo mě to hodně....(je to můj první kluk se vším všudy)...a ted lituje toho,že kdy s tou holkou navázal kontakt,pže se z ní vykloubala trapná hysterka...a náš vztah je ted úplně jiný...nevěřila jsem,že to půjde..ale je to ted moc fajn...nechci to tady rozepisovat do všech detailů, aby jste mě pochopili, jen jsme chtěla nastínit situaci..a že né všechno musí dopadnout špatně..dokonce bych řekla..že nám to hodně prospělo...cítím se jak na začátku nového vztahu....(poznámka-samozřejmě,že s tou slečnou jen kecal a viděli se tak 5 krát..jiný případ by byl..kdyby došlo i na něco jiného..to se pak ten vztah už těžko asi slepuje..no..)
Back to top
View user's profile Send private message  
C-a-c-o-r-k-a
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 100

PostPosted: Wed 10.9.2008 18:30    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
On se s ní asi v tu sobotu nebo neděli hned vyspal Crying or Very sad A ona mu hned píše, jak ho má ráda, a on jí taky....jak je to možný, potom, co se viděli dvakrát???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


a jak víš, že se spolu vyspali?
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 17.9.2008 19:08    Post subject: Reply with quote

Exi Arrow no momentálně jsem už v takový fázi, že nevím, jestli ho víc miluju, nebo nenávidím Laughing Laughing Laughing Evil or Very Mad

C-a-c-o-r-k-a Arrow Tak to se máš, že vám to vyšlo...no nějak jsme na to narazili, protože ji šel v noci doprovodit domů a tak, a když sem se ho na to zeptala jestli spolu spali, tak říkal že o tom nechce mluvit Laughing Laughing Takže asi jo, jinak by řekl ne, si myslím Laughing Laughing

Nevím, je to naprostej idiot, teď dělá jak mě strašně miloval, píše, že chce být nejlepší kamarád, že si nechá vytetovat první písmeno mýho jména....a že neví, že mě má pořád rád, ale takhle mu to vyhovuje...má vlastně mě, starou přítelkyni kterou zná a se kterou mu je dobře, a novou se kterou všechno znovu objevuje, a přitom to je nezávazný, takže si může dělat co chce a ani jedna z nás po něm nemůže nic chtít Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Zvracik Vždycky sem myslela, že je to fajn kluk, ale po tohle se mi fakt zhnusil...ještě mi napsal, že by mu asi nevadilo mít dva vztahy najednou, když sem prý mluvila o trojce nebo tak... Shocked Shocked Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms