sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
odmítnutí
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Thu 10.7.2008 8:48    Post subject: Reply with quote

Fly: Ten kluk to nemá v hlavě v pořádku a potřebuje psychiatra a ne tebe. Tomu, co dělá, se říká psychický vydírání. Ty mu nemůžeš ublížit, on si to dělá sám. To, že se tomu vydírání nepodvolíš, mu může jedině pomoct, protože se podobným způsobem z různých důvodů asi chová k různým lidem, a pokud všichni reagují podobně jako ty, nikdy z toho bludnýho kruhu nevystoupí a nakonec ho to vážně může i zabít. Tím, že někdo zareaguje jinak než očekává, ho můžeš "probudit". Btw. se divím, že už se neléčí dávno, když už skončil i na JIPu.
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
fly_by
Guest





PostPosted: Thu 10.7.2008 18:52    Post subject: Reply with quote

ssyissyi wrote:
Fly: Ten kluk to nemá v hlavě v pořádku a potřebuje psychiatra a ne tebe. Tomu, co dělá, se říká psychický vydírání. Ty mu nemůžeš ublížit, on si to dělá sám. To, že se tomu vydírání nepodvolíš, mu může jedině pomoct, protože se podobným způsobem z různých důvodů asi chová k různým lidem, a pokud všichni reagují podobně jako ty, nikdy z toho bludnýho kruhu nevystoupí a nakonec ho to vážně může i zabít. Tím, že někdo zareaguje jinak než očekává, ho můžeš "probudit". Btw. se divím, že už se neléčí dávno, když už skončil i na JIPu.


Ja vim Sad
Ja se ho ptala, proc s tim nic nedela, proc nechce pomoc, ze ja sama mu pomoct nedokazu... ale ze pry nic nema smysl, tak proc se snazit, to je jedine, co dokaze rict...

On zije jen s mamou, ktera je 6 ze 7 dni v tydnu pryc, nema nad sebou zadny dozor, nikdo ho nehlida... (jo, je mu sice 22, ale chovani ma nekdy jak dite) a proto mu proslo, kdyz tohle udelal minule leto, ale ted ho nasla mama, a byl z toho trosku pruser, tak se snad na chvilku zklidni.

Ja opravdu nevim, co vic udelat, a jestli vubec cosi zmuzu.
Ignorovat ho? Snazit se pomoct? Nevim... samotnou me to strasne psychicky vycerpava, mam svuj vztah...

Asi jsem se jen potrebovala "vypsat", nevim...
Back to top
 
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 11.7.2008 17:28    Post subject: Reply with quote

A jak odpálkovat takový, co očividně otravujou a chcete je slušně poslat do pryč, ale víte, že když vyrukujete s přítelem, tak řeknou, že přece o nic nejde, že si chce jen pokecat, že mu o nic víc vlastně ani nejde a udělá z vás přecitlivělou nánu. Jak se jich zbavit, ale tak aby před známými neříkali, že jsem onaká a maková.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Fri 11.7.2008 18:35    Post subject: Reply with quote

když se vyskytne nějaká přísavka, tak řeknu, že mám přítele. Jinak normálně. Promiň, ale nic by z toho nebylo.
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Tue 15.7.2008 10:28    Post subject: Reply with quote

Fly: Fakt si myslím, že s tím nic nezmůžeš. Jen ničí i tebe. Já tomu říkám patologicky podebraný ego a nic jinýho než "průser" si dle mýho nezaslouží. Pokud nejde o člověka, který fakt za svý chování z nějakýho důvodu odpovídat nemůže, tak vůči podobnýmu chování ztrácím veškerou svou pověstnou toleranci.
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms