sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zrada
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 9.7.2008 21:10    Post subject: Reply with quote

Laska je slepa a kazdy si na to musi prijit sam,bohuzel to tak je. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 9.7.2008 22:19    Post subject: Reply with quote

Adelka Arrow To je děsný Shocked Mě se tohle dost dotýká, ptž jsem něco podobného zažila, sice až tak daleko to nedošlo, ale stačilo mi. Jsem ráda, že jsem se s ním nakonec rozešla a šla i na policii, sice s tím nic neudělali, ale pak už jsem měla klid.
Přesně tak, ty holky si na to musí přijít samy, ale je smutné, když se to nechá zajít tak daleko. Já byla taky zaslepená, ale fakt jsem nestála o to, aby mi taky jednou rozmlátil hlavu o topení nebo i něco horšího Rolling Eyes
A pro to dítě by taky nebyl žádný med vyrůstat v rodině, kde otec týrá manželku, aspoň na to by měly myslet když už ne na sebe Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26214

PostPosted: Thu 10.7.2008 5:21    Post subject: Reply with quote

Jak by na mě vztáhnul ruku, nenáviděla bych ho, klesnul by u mě až na dno a nedokázala bych s nim žít. Stačilo mi, aby mě ten můj ponižoval a naznačoval násilí a už mam k němu tak narušenej vztah, že nevim, jak to dopadne. Každopádně vim, že kdybych potkala někoho s velkym N, šla bych. V tuhle chvíli jo.
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Thu 10.7.2008 7:53    Post subject: Reply with quote

Tak ten fakt, že už ji někdy bil jsem nějak "neudržela". Tak takovej člověk možná dospělej nikdy nebude, když ještě nevyspěl z fáze "sereš mě, medvídku, urvu ti hlavu". A ponižování jakéhokoli druhu (ono i to bití je vlastně ponižování na principu "vidíš, jak jsem silnej, a co jsi ty?") je pokyn pro pomyslný kopačky. Já zažila takový to psychický týrání od prvního přítele, o hodně staršího a vzdělanějšího, kterej mi v jednom kuse předváděl, jak jsem mladá a blbá. Je to pomalu deset let a teprve nedávno se mi podařilo si opět jakýs takýs sebevědomí zpátky vybudovat.
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 11.7.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

Lidi se změnit můžou a je to jen na nich, zda se k sobě vrátí. Třeba nebyl na otcovství připravenej. Oni mimčo plánovali? Myslim si, že pokud spolu byli pět let, tak ona musela vědět jakej je a třeba nebyl vždycky takovej. Tohle za ně nikdo nevyřeší. Do vztahu dvou lidí vidí jen oni sami a nikdo jiný.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 11.7.2008 18:54    Post subject: Reply with quote

dded
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms