sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Oční krém
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 13.4.2007 6:52    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
[tenhle krém používám na oči já a v pohodě, ty se ale porozhlédni spíš v lékárně - kus značku Avene, cenově je na tom asi jako ten Oriflame, ale má výrobky speciálně na citlivou pleť (a má zvláštní krém-gel na celmi citlivou pleť kolem očí), pálit by neměl ani gel od La Roche Posay Hedraphase, ten je taky pro citlivé oči


Díky Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 13.4.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

Lucrezia wrote:
Koogi wrote:
Lucrez a funguje na ty vrásky? Nebo co tě na něm tak uchvátilo?

tak celkove, po natreni je to ocni okoli krasne jemny, zacaly se mi taky malicko delat mimicke vrasky a uz je tam nemam Smile


Já ty mimické vrásky mám jen ráno (protože prostě v noci tisknu ty víčka k sobě, ach jo, nechci to dělat Rolling Eyes Laughing ) a asi tak do dvou hodin mi zmizí, ale ráno (i po nalíčení) tam jsou a vypadá to docela divně, bojím se, že za pár let to tam takhle budu mít třeba celý den. Tak právě chci nějaký fakt dobrý krém, myslím, že o okolí očí by se mělo hodně dobře starat, protože tam je jemňounká pokožka a vrásky se tam právě objeví jako první. Popřemýšlím o něm. Mám teď tři adepty - Idealist oční, Shiseido a tenhle co radíš Smile
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Fri 13.4.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

koogi - no je tam bambucke maslo a spousta oleju, tak je to hlavne na vyzivu proti dehydrataci, podle me prave na ty zacinajici vrasky.

Ja tohle jeste moc nepotrebuju, spis na otoky a osvezeni oci, takze kdybych byla bohata, koupila bych si tenhle:

Velice svěží gelová oční péče je vytvořená pro okamžité osvěžení unavených a stresovaných očí. Díky obsahu olivové vody a aminokyselin osvěžuje jemnou pleť očního okolí, zmírňuje výskyt tmavých kruhů a otoků. Výrobek je bez vůně, je dermatologicky a opthalmologicky testovaný. Nanášejte jemným poklepáváním ráno a/nebo večer na pleť v okolí očí.
Balení: 15 ml Cena: 695,-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms