sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
posunuti/zrychleni menstruace
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10050

PostPosted: Tue 15.5.2007 16:24    Post subject: Reply with quote

Prohlídku ti neudělá.

Stačí to začít brát první den menstruace a ona zase oejde do doby než to brát přestaneš.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 15.5.2007 16:29    Post subject: Reply with quote

Nicky... Arrow Ja jsem si tam byla uz jednou pro prasky, rekla, ze mi udela prohlidku az nebudu panna, jenze on nevysel nejak onen prvni sex... Embarassed no, takze se logicky celkem bojim... Embarassed Embarassed Embarassed
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10050

PostPosted: Tue 15.5.2007 16:34    Post subject: Reply with quote

Já myslím že prohlídka nutná fakt není...mě ji aspoň nedělal teda.
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Tue 15.5.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

holky, po ukončení braní antik. se mi po pár pravidelných cyklech všechno dostalo do puvodního stavu - šíleného. Měla jsem to dostat minulé pondělí a pořád nic - 3 těh. testy vysly negativní Smile K mudr jsem objednana az za 14 dní... Neznáte nějaký babský recept na vyvolání menstruace? Díky Praise Praise Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Tue 15.5.2007 19:53    Post subject: Reply with quote

Mno... Vyvolání: horká koupel a hodně teplého mlíka se říká... Ale menses zkrátka nepřijde, pokud jsi třeba ve stresu nebo nastydlá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 15.5.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

katule dee wrote:
holky, po ukončení braní antik. se mi po pár pravidelných cyklech všechno dostalo do puvodního stavu - šíleného. Měla jsem to dostat minulé pondělí a pořád nic - 3 těh. testy vysly negativní Smile K mudr jsem objednana az za 14 dní... Neznáte nějaký babský recept na vyvolání menstruace? Díky Praise Praise Praise


Presne tenhle problem jsem mela taky, dostala jsem to asi s 3 tydennim zpozdenim Rolling Eyes Uz jsem mela fakt strach, jinak bych musela k Dr na injekci, a to se mi fakt nehodilo.
Podle me to jde privolat cervenym vinem a horkou koupeli, ale spis tak o 1-2 dny, pokud uz je m. blizko. Pokud je to hormonalni nebo ze stresu, tak je vino na dve veci Confused

Problemy s nepravidelnou menstruaci mam porad, parkrat do roka to nedostanu anebo to mam treba 11 dni, pak musim brat Orgametril (neco jako Norethisteron), tyhle prasky nejsou jen na oddaleni, ale taky na lecbu nepravidelneho cyklu. Doktorka me nekolikrat prohlidla, nic na me nenasla, takze by mi mohla pomoct jen antikoncepce, kterou nechci. Smula Rolling Eyes
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:34    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
katule dee wrote:
holky, po ukončení braní antik. se mi po pár pravidelných cyklech všechno dostalo do puvodního stavu - šíleného. Měla jsem to dostat minulé pondělí a pořád nic - 3 těh. testy vysly negativní Smile K mudr jsem objednana az za 14 dní... Neznáte nějaký babský recept na vyvolání menstruace? Díky Praise Praise Praise


Presne tenhle problem jsem mela taky, dostala jsem to asi s 3 tydennim zpozdenim Rolling Eyes Uz jsem mela fakt strach, jinak bych musela k Dr na injekci, a to se mi fakt nehodilo.
Podle me to jde privolat cervenym vinem a horkou koupeli, ale spis tak o 1-2 dny, pokud uz je m. blizko. Pokud je to hormonalni nebo ze stresu, tak je vino na dve veci Confused

Problemy s nepravidelnou menstruaci mam porad, parkrat do roka to nedostanu anebo to mam treba 11 dni, pak musim brat Orgametril (neco jako Norethisteron), tyhle prasky nejsou jen na oddaleni, ale taky na lecbu nepravidelneho cyklu. Doktorka me nekolikrat prohlidla, nic na me nenasla, takze by mi mohla pomoct jen antikoncepce, kterou nechci. Smula Rolling Eyes


no to jsi mě moc nepotěšila....ach jo, co jsem komu udělala... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 16.5.2007 18:47    Post subject: Reply with quote

katula Arrow leda se vratit zpet k HA. Ja o tom vzdycky premyslim, kdyz menstruuju treba 11.den, ale pak si to rychle rozmyslim, protoze normalne to mam bez HA slabe a sotva 3-4 dny a radsi zvladnu tyhle nepravidelnosti, nez abych do sebe cpala hormony, pri antine jsem mela m. silnou a 7 dni Rolling Eyes
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Wed 16.5.2007 21:11    Post subject: Reply with quote

Moje tělo mi předvedlo "super" fígl na přivolání mens Twisted Evil
Objednávala jsem se na spec. odběry na endokrinologii, který musí proběhnout 5. -10. den cyklu , takže jsem nahlásila, kdy to mám dostat, datum se domluvilo...a doktorka mi ještě říká:" Kdyby to náhodou přišlo dřív, tak musíš zavolat a celé se to přeobjedná". A bum ho, ještě ten den jsem to dostala. O týden dřív!!! Evil or Very Mad to se mi ještě nikdy nestalo.
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10050

PostPosted: Wed 16.5.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

Já měla zas jít na operaci, termín přesně tak abych to měla uprostřed cyklu kdy to proště za žádnou cenu nemůžu dostat a hop...Udělala se mi cysta a nepřišlo to:-/ až dva dny před plánovanou operací..no nenaštve to? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Thu 17.5.2007 18:02    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
katula Arrow leda se vratit zpet k HA. Ja o tom vzdycky premyslim, kdyz menstruuju treba 11.den, ale pak si to rychle rozmyslim, protoze normalne to mam bez HA slabe a sotva 3-4 dny a radsi zvladnu tyhle nepravidelnosti, nez abych do sebe cpala hormony, pri antine jsem mela m. silnou a 7 dni Rolling Eyes


já už jí nesmím nikdy brát, je tu možnost že bych měla trombozu a umřela - zjednodušeně a hlavně pravdivě řečeno. Ale prostě...menstruace nikde, hormony v haji, mastnota by se z mého obličeje dala zdímat ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 22.5.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

mne to meska zas 8 dni, uz som z toho nervna, jak mi to vzdy meska, a nepirde na cas, zbytocne stresy, pritom sex sme mali tento mesiac naozaj po riedko a vzdy s kondomom... v case ked som to mala dostat som mala jeden den len uplne slabunke spinenie a to je cele
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 22.5.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

Ja akurát riešim letnú dovolenku a vychádza mi to tak "úžasne", že by som to zas mala dostať práve počas nej Mad . Bože, to je nespravodlivé! Vlani to bolo detto to isté, dostala som od doktorky tuším norethisteron na oddialenie, čo bolo síce fajn (dokonca som nemala ani žiadne výkyvy nálady, ani nič podobné a menzes sa mi potom vrátil opäť do normálu), ale neviem, či to tak mám riešiť aj tento rok Sad. Menštruáciu mám pravidelnú a nechcem do toho cyklu takto umelo zasahovať Sad .. Okrem toho sa bojím, že zas chytím alergiu na slnko - to bolo jediné negatívum, čo mi vlani norethisteron spôsobil.. Confused
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 23.5.2007 6:38    Post subject: Reply with quote

Kamoska rikala, ze ji nekdo poradil na oddaleni lak od okurek, takze vypila celou sklenici a potom se pomalu pozvracela. Ale pry ji to pomohlo, no. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 23.5.2007 8:12    Post subject: Reply with quote

No, aj ja to asi dostanem cez dovolenku. Sad Nemam chut na hormony, mam dost vselijakych zdravotnych problemov aj bez toho Confused Tak si asi vezmem kilo citronov a budem sa snazit posuvat. Ach jo. Minule sa mi podarilo to o 5 dni posunut limetkami Laughing takze som to dostala az posledny den. Very Happy Ach, snad to vyjde. Cool
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 3 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms