sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Aprílové zertíky
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:02    Post subject: Reply with quote

jee, ted jsem si vzpomnela na paradni april kdysi ve tride.

vzaly jsem lahev od vodky, naplnily jsme ji cistou vodou a pri odpoledni hodine s nasim tridnim jsme ji "nenapadne" klopily a posilaly mezi sebou (cink, cink). asi par slecen. samozrejme ji videl- u me. absolutne zrudl, vyrval mi ji, polizil si ji na stul a do konce hodiny byl roztrzity. po hodine: ******(moje prijemni) a vsichni, co s tim maji jeste neco spolecneho okamzite do kabinetu.

nastoupily jsme tam do rady, bylo nas asi sedm. uplne rudy zacal rvat: ted mi vysvetlete, co ma tohle znamenat

vyznamne jsem se na sebe vsechny podivaly a jednohlasne pronesly: APRIIL!
on rychle rozsrouboval lahev, pricuchl, poznal ze jsme ho dopalily, oddychl si, ale podrazdilo to jeho jesitnost:) a slibil, ze nam to vrati
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Baracudas wrote:
Tak to já jsem na Apríla zanevřela od té doby, co jsem někdy v 6. třídě přišla domů (tenkrát letěly ty klipsy do nosu z Brava), když to viděla mamka, tak jsem nestačila říct ani apríl a už jsem měla jednu zprava a druhou zleva Rolling Eyes Laughing



to jsem taky jednou udelala.. a dopadlo to stejne Laughing od ty doby se moc do aprila nepoustim Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sun 1.4.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem chtěla napálit kamarádku - spolužačku ze střední, kterou jsem asi čtvrt roku neviděla.. Máme se příští týden sejít, tak jsem jí dopoledne napsala smsku, že jsem ostříhaná a mám ofinu, tak aby se mě nelekla. Laughing Bohužel se mi ale už neozvala, takže nevim, jestli jí mám teda napsat, že to je Apríl nebo jí při tom nechat (jestli tomu uvěřila).. Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 1.4.2007 21:21    Post subject: Reply with quote

Marfu, nech ji při tom Twisted Evil

já tedy zážitky nemám, ale můj kamarád sice profláklý ale dobrý! Má maminku přísnou učitelku, která si hodně potrpí na to, aby její syn byl spořádaný slušný člověk. (-tedy né že by se ji to dařilo - on má svou hlavu, je to takový vývrhel ) a minulý rok ji nachytal úplně pekelně Twisted Evil . Nasadil vážný obličej, a tiše ji řekl, že ji musí něco říct. (maminka oči navrch co se proboha děje). Pomalu a opatrně ji řekl, že prostě .... že neví co dělat, ale ...že prostě měl jednu kamarádku ... trochu víc pili ... a ona je těhotná ..." Maminka zrudla, okamžitě vyskočila z židle, otevřela lednici, napila se vodky (kterou dostal tatínek k narozeninám) a vyjekla : " A co budeš proboha, dělat" .......

no, nevím jestli byla víc ráda nebo naštvaná, že to není pravda.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 1.4.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
já miluju aprílový články na idnesu a jiných internetových denících Cool


dnes bolo uzasne na x-fire Laughing
nazvy hier premenene, vsade namiesto obrazkov hier srdiecka a tie nazvy!
deviata najhranejsia hra: Tupac: Dead Rising.
Namiesto WoW: VirtualKnitter
Guild Wars: Hello Kitty: Cutie World

Arrow
Web Site Tweaks

April 1st, 2007--Today's web site update takes care of a couple misspellings in game names. Enjoy the weekend. I'm off to play some Knitting with 50 Cent...

--- Chris
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Sun 1.4.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

dneska je aprila?
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Sun 1.4.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

jirka wrote:
dneska je aprila?


Jj, dnes je 1.4.2007, Neděle. To si mám ksakru dávat do podpisu aji datum?? Confused Laughing
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Sun 1.4.2007 21:48    Post subject: Reply with quote

1.4 je aprila? Nezajem. Na tohle ja nehraji.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 2.4.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Ja som včera priateľovi povedala, že mu pípalo poplašné zariadenie na aute, ale potom sa pozrel na diaľkové ovládanie a to mu nič nesignalizovalo, takže som schytala poriadne pošteklenie na celom tele Razz ...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 2.4.2007 9:08    Post subject: Reply with quote

Táta se poprvé po několika letech nenechal napálit, protože už od rána vytrubovali v blbym rádiu, že je apríl Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 2.4.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

Brutalni april udelal server photopost.cz, kdyz od 1. 4. zmenil vizualni podobu a ohlasil spojeni se serverem fotoaparat.cz na spolecne nove domene photoaparat.cz na kterou samozrejme vsechny uzivatele photopostu presmerovaval. Takovej poprask jsem jeste nevidel, sam sem se nechal na nejakou dobu nachytat, nez jsem peclivym porovnavanim zjistil, ze jde o april, ale nekteri uzivatele se naprosto nepricetne rozzurili, vyborna akce Laughing
Ale je fakt, ze jsem si dnes rano oddychl Embarassed Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Mon 2.4.2007 10:12    Post subject: Reply with quote

včera jsem seděla se sousedema na takový hrázi za městem a jeden z nich na mě hele to slunce dneska září, co? A já "no to teda" a on Apríl to je měsíc.

Přiznávám je to suchý.

no pak jsem málem vypichla větví tomu druhýmu oko klackem, tak šel do nemocnice na šití (má dva stehy Embarassed ) a on za mnou přišel a řekl mi, že mu neví, co má dělat, že mu to něják zasáhlo i oko a ted vůbec nic nevidí a prej, že mu v nemocnici řekli, že budou operovat. No v tu chvíli jsem fakt myslela, že budu mít infarkt, když jsem dokázala až tak někomu ublížit na zdraví. A pak mi řekl -> April mám dva stehy a budu mít jizvu a doživotní památku na tebe Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 3.4.2007 11:37    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms