sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sebeobrana pro zeny
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Sun 1.4.2007 14:36    Post subject: Reply with quote

Tak v tomhle jsem taky dost neopatrná, i když zase ne tak jako Nicky... Smile Ale je fakt, že chodit v noci po městě mi strach nenahánía to ani v zapadlejch uličkách. Akorát jednou jse mměla docela nahnáno, že jsem i změnila směr cesty. Normálně jse mšla po ulici, minula jsem zaparkovaný auto a když jsem byla asi 50 metrů před tim autem, tak se rozjelo, předjelo mě a zastavilo přede mnou asi 200 metrů. Pak jse mho zase předešla a on mě pak zase předjel a zase zastavil...když to udělal i potřetí, tak jse msi říkala, že teď už by možná nebylo od věci zahnout jinam a rychle se ztratit. Jako pocity nic moc Confused

Taky jsem četla, že je lepší mít rozpuštěný vlasy, za ty se chytá hůř než za culík. A chodit třeba i prostředkem silnice (ne moc frekventovaný, samozřejmě Laughing ) a v případě nutnosti začít bušit do aut, většina jich má alarmy.

A stopnout taxi jen tak někde se mi nezdá jako nejlepší nápad, asi moc koukam na televizi, ale já si radši zavolam na centrálu.
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 1.4.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:10    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 13.8.2007 11:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

A z čeho se pozná, jestli je člověk vhodný typ na přepadení? Respektive z čeho jste usoudily, že zrovna vy to nejste?
Back to top
View user's profile Send private message  
Baracudas
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 26 Feb 2007
Posts: 355

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

My jsme teď od zaměstnavatele vyfasovali pepřové spreje na obranu proti klientům, ale není domyšlené, že naše kancly jsou asi tak 3x3 metry, takže v případě použití budu postižená i já Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:26    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Kdyby to byl nekdo znamy, jak tu psala treba Exi, tak ten by asi posleze dopadl spatne...myslim ze priteluv kamarad a jeho parta skinu by s nim udelali celkem kratky proces.

Chichi, u mě by nešlo ani to, ptž ten dotyčný byl skin Laughing Ale doma znají nějakého chlápka, který dělá vymahače dluhů a ten si s ním šel promluvit. Neudělal mu nic, bylo to jen varování a brzo na to stejně skončil bývalý na víc než 2 roky v base (za další věci) a teprve nedávno se vrátil.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:32    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
. Ale zas si říkám, že by si vybral menší holku než jsem já. .


to abych se zacala pomalu se svyma 160 bat..
ja se nikdy driv nebala, i "znacne spolecensky unavena" jsem sla pres cely mesto, pak pres most protoze jinak se do centra nedostanu - kde bydli sami cikani a vzdycky jsem to nejak prezila,no mozna stesti.. ale je fakt ze uz parkrat za mnou nekdo sel a to jsem mela nahnano jako blazen.. byli dva, vsude kde jsem zahnula zahnuli taky,uz jsem mela co delat abych se nerozbehla..
ted od dob co sleduju vetsinu serialu s vrazdama a ctu hrozne detektivek se fakt bojim potme vystrcit nos.. Embarassed v kazdym na koho se podivam vidim hned vraha nebo uchyla.. Embarassed a rikam si boze ten urcite nekoho zabil a rychle mizim.. no mam moc bujnou fantazii Rolling Eyes peprak si planuju koupit (kde se to vubec prodava?ja se o to nikdy nezajimala Embarassed ).. porad se min bojim v praze kde je porad dost lidi nez u nas kde neni po desaty hodine zivacka.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13156

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:33    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
A z čeho se pozná, jestli je člověk vhodný typ na přepadení? Respektive z čeho jste usoudily, že zrovna vy to nejste?

já si představuju "vhodný typ" holku na podpatkách (na podpatkách věština holke chodí jinak než v teniskách, jinak to působí), sukni, prostě oblečenou dívenkovsky..
"nevhodný typ" - já Laughing - džíny,tenisky,bunda, trochu chlapeckej styl,rychlej krok, vražednej pohled Laughing
njn, je to blbost=)

ed Arrow nikdy mě nenapadlo bát s taxikáře Shocked ..asi se dívám málo na televizi=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't


Last edited by Laura on Sun 1.4.2007 15:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:38    Post subject: Reply with quote

a jednou jsem v televizi videla jak B.Štěpánová radila jak odradit potencionálního útočníka - ona to předváděla a slovama se to dá jen těžko popsat Laughing

úplně se nahrbit, ohnout a začít pořádně kulhat.. Laughing možná sexuálního násilníka co by si zakládal na přitažlivejch holkách by to odradit mohlo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13156

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:

Taky jsem četla, že je lepší mít rozpuštěný vlasy, za ty se chytá hůř než za culík. .

to já je mám právě vždy v culíku Confused ..první důvod, to mám preventivně,kdyby se mi udělalo špatně Embarassed Laughing ..a za druhé kdybych musela běžet, nebo se bránit,rvát, tak by mě ty vlasy hrozně překážely, zamotala bych se do nich a nic neviděla...prostě ven jedině s gumičkou =))
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:40    Post subject: Reply with quote

Aha, tak už vím, proč mě ještě nikdo nepřepadl.Mr. Green Jsem vysoká, široká (nejen v ramenou Laughing ), boty na podpatcích nenosím, sukni jsem na sobě měla naposled ani nepamatuju a když jdu (zvlášť z hospody), tak rozhodně nijak necupitám.Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms