sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sebeobrana pro zeny
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:

a v tramvaji se tvářim hodně hnusně, abych se náhodou někomu nezalíbila.


Tohel dělám taky Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13156

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:10    Post subject: Reply with quote

terinas wrote:
gigli wrote:

a v tramvaji se tvářim hodně hnusně, abych se náhodou někomu nezalíbila.


Tohel dělám taky Embarassed Laughing

ted semto chtěla qoutnout Laughing ..tvářím se strašně hnusně a nasraně=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:11    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 10:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:21    Post subject: Reply with quote

Když jsem se jednou vracela z kamarádem v noci z města, vrhnul se na mě nějakej chlap...skolil mě k zemi, začala jsem nepředstavitelně ječet, bylo to na dost frekventovaný ulici, sice v noci, ale auta tam jezdila a taky tam bylo pár lidí a nikoho nenapadlo mi pomoct, jediný auto nezastavilo, lidi na nás čuměli,asi to bylo zajímavý,lepší než v televizi,to se naživo jen tak nevidí Confused
nebýt toho kamaráda tam, který toho chlapa zparalyzovall,já se z pod něj vyvlíkla a utekli jsme,nedokážu si představit,jak by to asi dopadlo...
z toho mám strach každej den,co kamkoliv jdu,že se něco podobnýho stane a nikdo mi nepomůže,všichni budou blbě čumět,ale nikdo mi nepřijde na pomoc
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13156

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:25    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Lillian wrote:
třeba na něj s ledovým klidem vypálit "tebe já znám!"..nebo prostě začít mluvit něco o něm, vymýšlet si o jeho rodině,přátelích,práci,třeba se trefíš a on bude v šoku..
a pak te zabije ne Shocked abys ho nemohla udat Shocked

no..vidíš,to mě vůbec nenapadlo Embarassed Laughing ...tam to asi bylo myšleno že toho radši nechá...no.. Confused
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:28    Post subject: Reply with quote

Naposledy mi jedna slecna rozpravala ako mala fakt na male, ze to bol dvojmetrovy chlap s jasnym umyslom. Vravela, ze bola celkom paralyzovana, nedokazala kricat. A sama nevie ako, zrazu mu zacala rozpravat, ze je rozumny clovek a ze vie, ake by to malo nasledky prenho aj pre nu. Shocked (nj, buduca psychologicka Laughing ). A on sa ospravedlnil ( Exclamation ) a odisiel Shocked

Ja osobne mam strsny strach kamkolvek vecer chodit sama a bojim sa aj ked idem o osmej zo skoly Sad Ponahlam sa, obzeram, idem blizko cesty (mam pocit, ze sa mozem vrhnut pod nejake auto v pripade nudze Laughing Embarassed ) a obcas sa tvarim ze telefonujem a tvrdim, ze za minutku som doma. Neverim, ze by niekto pomohol v pripade nudze, ale aj tak - ak je okolo viac ludi, mozno to utocnika odradi. A ked viem, ze sa budem vracat domov vecer, zasadne voli nohavice a tenisky. Mozno je to paranoja, ale v sukni sa citim zranitelna a opatkoch sa neda bezat. Neviem no, siria sa rozne pripady. Jedna slecna (sestra znameho) sa zachranila tak, ze odhryzla utocnikovi jazyk Shocked a ina ponukla protisluzbu v podobe oralneho uspokojenia, co je sice dost zle, ale predsalen...
Podla mna je zaklad sa rizikovym situaciam vyhnut. Na druhej strane som pocula o znasilneni na nadrazi plnom ludi, kde sa niekolko desiatok ludi pozeralo ako ju utocnik vlecie do krikov a ona ho kope a skriabe a krici... po tomto uz nemam k cudzim ziadnu doveru, ze by pomohli. Evil or Very Mad Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
Na druhej strane som pocula o znasilneni na nadrazi plnom ludi, kde sa niekolko desiatok ludi pozeralo ako ju utocnik vlecie do krikov a ona ho kope a skriabe a krici... po tomto uz nemam k cudzim ziadnu doveru, ze by pomohli. Evil or Very Mad Rolling Eyes

No dyť. Co kdyby dostali do držky kdyby ji šli bránit? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 10:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

nj, ale aspon policiu mohol niekto zavolat Shocked Ona sama si po cine zavolala policiu a policajti nevychadzali z uzasu ako sa TOTO moze stat. Akoze ja by som sa nanho tiez nesla vrhnut a branit ju, co je z mojich proporcii asi zrejme, ale myslim, ze postavit sa niekde opodial a zavolat policiu mohol kazdy jeden clovek. Rolling Eyes Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:43    Post subject: Reply with quote

Já se přiznám, že v tomhle jsem strašně neopatrná. Divím se, že mě ještě nikdo v noci nepřepadl (ťuk ťuk). Embarassed Strašné ráda chodím po nocích sama, jsem schopná se v půl jedenácté zvednout a jít se projít po Brně. Nebo když jdu v noci z hospody, tak radši pěšky než abych jela šalinou. U nás ve městě chodím z hospody domů taky nejradši sama a když chce jít někdo se mnou (třeba protože bydlíme kousek od sebe), tak mu radši uteču, abych měla klid. Embarassed Většina kamarádů už to naštěstí ví, tak na mě ani nečekají.Mr. Green

Pepřák si plánuju koupit už dávno, jsem zvědavá, kdy to opravdu udělám. Rolling Eyes Jediné co používám k obraně jsou ty klíče mezi prstama (ještě jsem je teda nikdy nemusela použít, ale mám je většinou nachystané).

Já si to nebezpečí ani nějak neuvědomuju. Když jdu v noci sama po ulici, tak se snad nikdy nebojím. Opravdový strach jsem měla snad jen nedávno, když jsem šla asi o půlnoci sama lesem. To jsem si říkala, že už nikdy více a druhý den jsem tama šla znovu. Rolling Eyes Laughing

Jinak kamarád chtěl chodit na kurzy sebeobrany v Brně, ale nevím, jestli s tím vůbec začal. Až s ním budu mluvit, tak se poptám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:44    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 10:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

Shannon wrote:
no já bych se asi bála jet taxíkem, co kdyby taxikář byl úchyl... tak mám číslo na taxikářku, ale ještě jsem to nezkoušela.


já mam jednoho oblíbenýho, ten vím, že je neškodnej a navíc je to super chlap, v létě, když jsem byla totálně na mol mi ještě volal kluka, ke kterýmu jsem jela, aby mi pomohl z auta Embarassed Laughing

A otočíte někdy směr, když vidíte že proti vám jde třeba někdo divnej? Já to dělám celkem často, prostě zahnu, nebo se vrátím, i když tam vůbec jít nechci .... nedávno jsem šla parkem a za mnou jeden divnej chlap, přešla jsem na druhou stranu, on za mnou ... fakt jsem se už bála, tak jsem zrychlovala a on mi byl pořád v patách, tak jsem odbočila uplně jinam, kde jsem si myslela, že by mohli být lidi ....

No a sranda na závěr.
Jednou jsme šly s kamarádkou hřbitovkou (ano ulice u hřbitova - ale velmi rušná) a z dálky na nás pořád koukal nějakej chlap, už mi byl opravdu podezřelý, tak jsem pronesla "Co to je za úchyla?" a kamarádka "To je můj táta" Laughing Embarassed
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 1.4.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 10:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

taxikáři mě zatím dovezli domů naprosto bezpečně. vcelku jim věřim. možná mě okradou, ale případů, že by ublížili je podle mě minimum. pokud bys chtěla mít naprostou jistotu, tak stačí zavolat nějakou taxi službu, kde oni mají přehled, že tě veze. tam, myslim, fakt nebezpečí nehrozí.

a ohledně podpatků - taky je většinou nenosim, když mám jít večer sama, ale zas na druhou stranu si řikám, že pořádné jehly by mohly být vcelku užitečnou zbraní. pamatujete film spolubydlící?
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:07    Post subject: Reply with quote

Jak říká Gigli, nejlepší je zavolat na centrálu, pokud nemáš nějakýho svýho taxikáře, kterýmu věříš a oni ti někoho pošlou, tím pádem přesně vědí kdo a kam jede ...
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms