sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Agorafobie
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

Mozek je zvláštní, mně taky fungoval, i když jsem byla nejvíc dole, ale řešil... takový nesmysly, jako by nechtěl řešit to, co má řešit. Nebo nemohl. Nevím.

Tuhle jsme jeli s přítelem metrem, byla tam skupinka velmi velmi hlasitých Italů - neutekla jsem, ale bylo mi pak dost zle. Kde se berou tyhle strachy ksakru? Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

Suny a nechavas si tu nepricetnost tak nejak pro sebe nebo si kolem sebe "vyboxujes" nejaky vlastni prostor? jen se zajimam.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

Ochu, chapu to proste jako dejme tomu... nevim, podvedomi?, souhrn minulych zazitku a tak, co se proste "nevesly" do normalni vrstvy psychiky a mozek to nepobral... ale me spis nez odkud se berou hrozne zajima, co s tim *delat*....

jo, metro je taky poradny rodeo... [ale desne rada jezdim metrem s Kenzie a Villete, to pak docela i s potesenim ziram na dvere a cekam, kdy se otevrou.]

hele a co delal pritel, pomohl Ti?
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:32    Post subject: Reply with quote

Sice nejsem Suny, ale já se v takových případech "zmenšuju". Nebo utíkám.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

Anastacia Smilegirl wrote:
hele a co delal pritel, pomohl Ti?

byl tam. To mi stačí Smile Takže vlastně ano, pomohl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:38    Post subject: Reply with quote

to jo, proste *byt*... :] jsem rada, ze Ti to pomohlo. Kazda pomoc je dobra.

Zmensujes...... tim myslis neco jako proste predstavit, ze jsi mensi a mensi a proste tam nejses takze Te nevidi, neslysi, nevnimaji, nemusis se o ne starat nebo je to takovy utek do dejme tomu vnitrniho prostoru, kdy uz jsi zatlacena do kouta a nevis jak ven?

Jsem asi moc osobni, jenom se snazim pochopit, jestli ta slova pusobi nejak spatne, prosim neodpovidej nebo mi napis, ze jsem vlezka. hlavne nechci, abych v nekom vyvolala blby pocity a on mi to ani nerek a pak to na me vybalil v hadce, to me totalne dostava.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 1.4.2007 13:41    Post subject: Reply with quote

Anastacia Smilegirl wrote:
Zmensujes...... tim myslis neco jako proste predstavit, ze jsi mensi a mensi a proste tam nejses takze Te nevidi, neslysi, nevnimaji, nemusis se o ne starat nebo je to takovy utek do dejme tomu vnitrniho prostoru, kdy uz jsi zatlacena do kouta a nevis jak ven?

Jo.. něco takovýho, obojí.. A ještě se mi to navíc v hlavě propojí s mým dávným mindrákem z mého "objemu" Confused Radost... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 1.4.2007 14:33    Post subject: Reply with quote

Anastacia Smilegirl wrote:
Suny a nechavas si tu nepricetnost tak nejak pro sebe nebo si kolem sebe "vyboxujes" nejaky vlastni prostor? jen se zajimam.


jak kdy, ale spíš pro sebe, v extrémních situacích okolo sebe mlátím (třeba v lanovce, kde se na mě namáčkli 3 obézní chlapi a já nemohla fakt skoro dýchat.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 1.4.2007 15:09    Post subject: Reply with quote

nevim jestli to s tim souvisí, ale já prostě nesnášim lidi, jít do obchodního centra je pro mě za trest, to samý nakupování potravin.. nebo třeba zoo v neděli odpoledne, kde do tebe každej strká, otírá se o tebe a tak..jsem nepříčetná a zkazí mi to den, prostě jsem naštvaná a otrávená, jinak nic.. neni to strach, nebo možná jo, ale nevim z čeho..třeba autobus mi nevadí, tam lisi taky strkaj a cpou se, ale tam to chápu jako nutnost..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 1.4.2007 21:34    Post subject: Reply with quote

Nemám ráda metro, protože u nás metro není a nejsem na to zvyklá. Ten pocit, že jsem pod zemí v nějakém tunelu, to mi nedělá vůbec dobře Confused. Ale úplně nejhorší jsou pro mně eskalátory, to je moje smrt na to vlézt. Kdysi jsem byla schopná, ale teď co jsem měla jeden úraz, tak se tak nějak víc bojím a jenom jak jsem to viděla, tak mi bylo zle. Nakonec jsem sešla po eskalátoru, co byl mimo provoz takže nejel, ale i tak to bylo pro mně něco strašného. Ty pocity bych nepřála nikomu Confused. A po téhle zkušenosti už nikdy nevlezu ani na eskalátor co není v provozu. Nikdy Embarassed. Možná je to i tím, že na to fakt nejsem zvyklá. Nevím ....
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Mon 2.4.2007 9:44    Post subject: Reply with quote

Dellores - ty eskalátory v metru jsou fakt hrozný. Taky jsem se tam klepala strachy ani nevim proč.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Mon 2.4.2007 14:11    Post subject: Reply with quote

Jednu dobu jsem se na nich taky trochu bála Arrow poté, co jsem viděla v jednom hororu, jak někdo shodil holku na zem na eskalátorech, dostaly se jí tam vlasy a začalo jí to hoblovat hlavu Bojik .
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 2.4.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

Když jste u toho metra, já mám fóbii z toho, že tam spadnu. Zdály se mi i sny, že jsem dole a procházím se po těch kolejích brr. Musím stát přesně v půlce nástupiště, nesnáším stanice, kde jsou přestupy, protože je tam málo místa a když jdu k východu, tak jdu metr od kolejiště Confused Mám hrozný strach, že do mě někdo strčí a spadnu tam. Je to sice zvláštní, ale já ten strach nepřekonám, nepřiblížím se ani na metr, dokud tam není metro.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Mon 2.4.2007 14:36    Post subject: Reply with quote

Tak tohle mi nevadí, skoro pořád chodím za tu čáru, když teprve přijíždí metro - nebaví mě čekat opodál Embarassed . To že by do mě někdo mohl strčit mě taky hodněkrát napadlo, ale výsledek byl ten, že jsem šla ještě blíž ke kolejím a koukala jsem se, jak je to hluboký mezi těma kolejema, že bych si tam kdyžtak lehla a vlak by přejel přeze mě, aniž by se mi něco stalo Shocked Laughing .

Někdy mám fakt debilní úvahy Embarassed
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 2.4.2007 14:44    Post subject: Reply with quote

Theuska Arrow brrr Confused To mi přijde děsivý, když ti lidi se ještě naklánějí a vyhlíží metro Cvoknik No ty máš taky skvělý úvahy a jak to dopadlo? Vešla by ses tam ? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms