sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jsem na hlavu já nebo on???
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9775

PostPosted: Thu 29.3.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Já tohle ani chápat nechci, přijde mi to dost nespravedlivý. A nevim, jak ho mam přimět, aby to pochopil (skoro třicetiletýho chlapa :roll: ). Možná někam vyrazim a taky mu nedám vědět, uvidíme, jak mě bude s otevřenou náručí vítat on :?

Jo, to bych udělal.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 29.3.2007 10:14    Post subject: Reply with quote

che wrote:
Matylda wrote:
Já tohle ani chápat nechci, přijde mi to dost nespravedlivý. A nevim, jak ho mam přimět, aby to pochopil (skoro třicetiletýho chlapa Rolling Eyes ). Možná někam vyrazim a taky mu nedám vědět, uvidíme, jak mě bude s otevřenou náručí vítat on Confused

Jo, to bych udělal.


Jj, presne, ja by som to tiež spravila. Nech sa chalan spamätá.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Thu 29.3.2007 10:36    Post subject: Reply with quote

No on prostě přemýšlí jinak, cítí se dotčený, že byl "jen" na pivu, ale co tě opravdu štve, mu nedocvakne. Fakt mu to zkus udělat taky, vím, že to není moc "správný", ale jinak než názorně předvést to asi nepůjde. řekni mu že přijdeš v tolik a tolik a nedoraž. Tohle dřív dělal přítel taky, že řekl např. že přijde v 17.00 a ani nedal vědět nic, já si říkala kde je a přišel v 20.00 jako když se nechumelí a divil se, že mě to štve. Já to děsně nesnášela.

Ale co by mě trápilo víc je to, že hned psal té holce, to mi přijde hodně hnusný Confused . Neříkám, že hned měl nějaké postranní úmysly, ale chápu že to zamrzí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 29.3.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

Spiše bych to řešil jak psala Nikky... prostě se chce vyhnout konfliktu a tak radši mlži ve věcech o kterych vi, že ti vadi a že mu je vyčteš, pokud je teda přestaneš tolik řešit, tak nebude mit takovou potřebu to tajit... Pokud to zrovna neni alkač, tak bych nad tim mavnul rukou a oplatil mu to nějak neverbalně... třebas tou nazornou ukazkou Wink
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 29.3.2007 11:33    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 9:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 29.3.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Nikky wrote:
Řekla jsi mu o tom ex? A ví, že tě to prostě poznamenalo?

Jo, řekla. On na to, že to je moje kaše.

Mě spíš zaráží tohle Confused
Může do aleluja vypisovat, jak tě miluje a blabla, ale podle mě jsou hlavně jeho postoje a chování tím, co by mělo vypovídat o jeho lásce. A tohle teda moc láskyplně nevyznívá. Samozřejmě nevím, v jakém to bylo řečeno kontextu, ale stejně mě takový přístup zaráží. Milující člověk by se měl zajímat o to, co jeho protějšek cítí a proč to cítí Confused

Navíc si teda myslím, že chybu včera udělal on, ne ty, a že po něm nechceš nic přehnaného. Jasně, každý se občas zapomene. Dá to pochopit. Hádky musí být, kdyby byl vztah ideální, byla by to nuda, ne Cool ?
Nejde ale o to, že ti nenapsal, ale o to, že se "odmítá" omluvit. A to je podle mě dost problém, je těžké žít s takovou povahou. A pokud s tím něco neuděláte, lepší to nebude, postupem času spíš naopak.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 29.3.2007 12:27    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Milující člověk by se měl zajímat o to, co jeho protějšek cítí a proč to cítí Confused


Jo, tohle jsem si dřív myslela taky. Bohužel, když jsem před přítelem začala brečet a řešit problémy týkající se mých rozvádějících se rodičů (což si myslím, že je taky dost vážné a mám nárok být z toho trochu v depce Confused ), začal s tím, že je to můj problém, že naše nemá rád a nechce o tom slyšet.
A přesto s ním jsem, ptž vím, že tu špatnou situaci mezi ním a našima mám z velké části na svědomí já. Když jsme se rozcházeli, brečela jsem a se vším se jim svěřovala a oni si teď myslí, že je to spratek a hajzl a jelikož to o něm říkají, nemá rád ani on je. Klasika Rolling Eyes Sad
Takže, i když s těžkým srdcem, to přijmu, ptž vím, že má rád a to mi stačí (nemůžu po něm chtít, aby miloval všechny ostatní důležité lidi v mém životě, že jo).

K tomu Matyldinu problému: taky by mě to naštvalo. Asi to chce stanovit nějaké hranice, možná bych ale nebyla zas tak tvrdá. Ty ses ho přece v té sms neptala, kde je, ne? A možná, jak napsala katule, prostě spoustě kluků přijde "trapné" hlásit se pokaždé, když někam s někým zajdou, pak se můžou cítit jako v kleci. O tom ten vztah není, ale taky by mě to naštvalo. Ale upřímně obdivuju, jak někdo dokáže s klidem jít spát, když ten druhý "uteče" a neřekne kam. Já jsem k tomuhle ještě nedospěla...stačí mi, když si vypne telefon a mám záchvat... Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 29.3.2007 13:27    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 21:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 13:35    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Matylda wrote:
Nikky wrote:
Řekla jsi mu o tom ex? A ví, že tě to prostě poznamenalo?

Jo, řekla. On na to, že to je moje kaše.

Samozřejmě nevím, v jakém to bylo řečeno kontextu, ale stejně mě takový přístup zaráží.


Právěže bez ohledu na kontext to vyznělo stejně jako pro vás z mýho příspěvku..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

Já to asi zkusim.. Někam jít a neozvat se.. Nevim, jak jinak docílit toho, aby to fakt pochopil.

Vyřešili jsme to po sms (jak skvělé Rolling Eyes ), ale tak nějak to je dobrý, no.. Stejně je mi z toho nanic a srazim mu hřebínek Cool
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 29.3.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
rozhodne bych to neoplacela tim, ze mu udelas to same. vztah neni souboj a vse by to jeste zhorsilo. jeste si rekne, ze kdyz to muzes delat ty, tak on taky.a az budes priste mluvit o fer jedsnani, tak si o tom bude myslet svoje.

No právě, na to jsem taky myslela. Místo, aby pochopil, že jeho chování je špatné, bude pro příště argumentovat, že ty taky, tak proč by on nemohl.
V tom lepším případě by to teda mohlo být tak, že pochopí (ale stejně ti to vyčte, nedělejme si iluze). V horším případě jenom uvidí, žes to ty podělala, ale vůbec si to nespojí s vlastním chováním. Protože když dělají dva to samé, není to to samé, že Cool

Myslím, že v takových situacích neexistuje uspokojivá rada Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 29.3.2007 16:05    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Thu 29.3.2007 16:09    Post subject: Reply with quote

no ja chtela napsat to co Mo...prece jenom abys cloveka poznala, potrebujes na to cas...a ctyri mesice nebo jak dlouho jste spolu prece nemuzou stacit
zda se mi jako pekny egoista, obdivuju te ze tohle vydrzis
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 29.3.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

Maty pročetla jsem celý téma. Vím, že se už vdávat chceš a chceš děti a jsi rozumná holka. To všechno sice jo a je to pro život ve dvou důležitý, ale ještě počkej. Mám z toho pocit, žes mu kývla, že si ho vezmeš a on má od té doby pocit, že tě má v hrsti. Nechová se k tobě jak k rovnocenné partnerce: já nevim, možná mu křivdím, ptž ho neznám a tebe mám ráda, ale píšeš tu o nejakym problému každou chvíli a to neni dobry takhle brzo. Promin
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 29.3.2007 16:12    Post subject: Reply with quote

Tak holky me předběhly zatímco já si dávala práci se slohem Confused Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms