sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jsem na hlavu já nebo on???
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 7:55    Post subject: Jsem na hlavu já nebo on??? Reply with quote

Včera..
Měla jsem půl dne dovolený, páč jsem byla nemocná, tak jsem byla odpol. doma. Vařila jsem, lenošila, psala si seznam lidí, co bych chtěla na svatbě ( Rolling Eyes ) a těšila se na něj. On dělá do půl pátý. Je mi blbý ho nějak nahánět, tak jsem mu až v půl 6. psala, že mi je smutno, prostě ze srandy, kdy už přijde. On, že se zakecal s kámošem, že za chvilku je doma. Tak v pohodě. Za hodku už mi to bylo divný, ale nechtěla jsem ho nahánět (opět), ale pak mi došlo, co když je v hospodě (to dělal můj ex, nic neřek a skončil v putyce), ale řikala jsem si, to by mi přece napsal.. Tak mi to nedalo a napsala jsem mu, jestli je v hospě. On, že je hned doma. Za chvíli přišel a smrděl hospodou. Nemohla jsem uvěřit, že on, kterej chce pořád vědět, kde jsem a jak se zdržim o 15 min s příchodem domů, mi volá, by mi nenapsal ani blbou sms (má to zadara), že skočej na pivo. Nic by se nedělo!!! On mi kdoví kdy napíš, že za chvilku je doma, a pak jde do hospy a neni schopnej mi to napsat, at nečekám jak trotl! Já tohle nesnášim, možná jsem náročná, ale spolehlivost a fér hra ve vztahu je pro mě důležitá. Nevadila by mi hospoda, ale to, že mi nic nenapsal, já čekala, a ješte byl nasranej, že jsem ho nepřivítala s plnou náručí a začal, že si myslí, že nic hroznýho neudělal (to řiká vždycky) a že dělám, jak kdyby se o mě nestaral a byl hajzl a bla bla Rolling Eyes Nedokáže uznat chybu a vždycky všechno obrátí proti mně!!! Nebo jí neudělal?? Já se s nim neměla náladu bavit, brala jsem to jako podraz (při vzpomínce na ex) a on se sebral, řek čau a odešel, neřek kam a nechal si mobil doma. Ale kdybych tohle všechno udělala já! To by bylo!! No a byl pryč někde 2h. Já už pak šla spát, doted mi neřek, kde byl. No a já jsem se snížila včera večer k tomu, abych mu koukla do mobilu (ano, stydim se!!!) a on psal svý kamarádce (která po něm jela), jestli s nim nepůjde na pivo těsně předtim, než večer znova odešel (ona mu psala, že nemá čas, ale to je fuk). No, dorazilo mě to.
Dneska dělá, jakoby nic, je veselej, psal mi, jak mě miluje, já mu napsala, co všechno si o tom myslim, jestli ho bavilo včera mě takhle trápit (tim odchodem) a on mi napsal, že smíření neklaplo, ale nevadí, já jsem mu pak napsala, že jestli takhle hodlá řešit problémy, tak je to o ničem a on, že se už na mě těší a že mě miluje, jako je normální??? Já to absolutně nechápu, to jeho jednání, a je mi fakt hrozně!!! Crying or Very sad
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:00    Post subject: Re: Jsem na hlavu já nebo on??? Reply with quote

no...jasne i me by to nastvalo. Tak cimpak by se to dalo omluvit...treba potkal hodne dlouho nevidene kamarady a s temi ten cas hrozne rychle utika, povidat si venku je na palici, tak nekam zalezli a nechtelo se mu ti psat, protoze myslel, ze to bude jen na chvilku...a nebo se pred nimi nechtel "schazovat" tim, ze ti pise o kazdem svem kroku (znam z vlastni zkusenosti, nekteri chlapi jsou drobet jesitni ) Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:02    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:02    Post subject: Reply with quote

katule Arrow on mi normálně před kámošema píše.. I před timhle.. A navíc se to už stalo asi dvakrát, a řikala jsem mu, aby mi aspon napsal, on, že jo, v klidu, a pak tohle a ještě to takhle vyšperkuje Confused
_________________


Last edited by Matylda on Thu 29.3.2007 8:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:03    Post subject: Reply with quote

Nikky Arrow mě asi dost poznamenal ten exvztah s alkoholikem.. Prostě tohle beru dost vážně a nesnášim to.. A hlavně jsem nepochopila ten jeho "výsměch" v dnešních sms Sad
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:05    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:07    Post subject: Reply with quote

Nikky wrote:
Řekla jsi mu o tom ex? A ví, že tě to prostě poznamenalo?

Jo, řekla. On na to, že to je moje kaše.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:10    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:12    Post subject: Reply with quote

Já tohle ani chápat nechci, přijde mi to dost nespravedlivý. A nevim, jak ho mam přimět, aby to pochopil (skoro třicetiletýho chlapa Rolling Eyes ). Možná někam vyrazim a taky mu nedám vědět, uvidíme, jak mě bude s otevřenou náručí vítat on Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:14    Post subject: Reply with quote

Některý lidi asi prostě nemají pojem o čase. Ten můj taky vždycky tvrdí, jak je za chvíli doma a pak se to protáhne na několik hodin Laughing
I když teda nesedí v hospodě, ale v práci... nevim, jestli je to lepší Mr. Green

Ale to že se nedokáže omluvit, by mě taky hodně štvalo. Nesnáším, když někdo neumí uznat chybu a mermomocí se to snaží hodit na druhý Evil or Very Mad
Asi bych mu vysvětlila, že tohle mi prostě vadí. Že když už mě něčím naštve, tak by se aspoň omluvit měl.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:17    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Asi bych mu vysvětlila, že tohle mi prostě vadí. Že když už mě něčím naštve, tak by se aspoň omluvit měl.


On se mi omluvil za celej vztah asi 2x, jednou, když bylo jasný, že udělal chybu, a jednou, když jsem se o tý věci stihli dvakrát pohádat a pak jsme o tom vedli dvouhodinovej rozhovor a asi ho to už nebavilo Confused Jinak to bud obrátí na mě, anebo když cejtí, že udělal chybu on, dělá, jakoby nic a píše mi sladký kecy Rolling Eyes
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:20    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:21    Post subject: Reply with quote

Nikky wrote:
tak tohle přesně dělá ten můj Sad a příjemný to dvakrát není


A jak dlouho jseš s nim? Jak sis na to zvykla? Já to asi nedokážu..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 29.3.2007 8:37    Post subject: Reply with quote

Ted mi furt volá, já mu to nezvedám, nemam náladu, a napsal mi, jak se těší, až budem odpoledne spolu, a bla bla cukrů Evil or Very Mad Jsem mu napsala, at ze mě nedělá debila, nazdar.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 29.3.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms