sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Clinique
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Wed 28.3.2007 7:06    Post subject: Reply with quote

Já mám Clinique ráda, vyzkoušela jsem toho už docela hodně a víceméně se vším jsem byla spokojená.
Mám moc ráda:
Arrow pleťovou vodu č. 3, kupuju si jí poslední dobou pravidelně, jedna z mála pleťových vod, která na mě funguje (kupodivu mě neštípe, asi mám dost odolnou pleť), ale v létě se chystám vyzkoušet pleťovou vodu z inovované řady Anti-blemish solution (měla by být k dostání v červnu), třeba bude ještě lepší
Arrow lokální gel na pupínky ABS - super věcička, malý zázrak, který opravdu funguje, taková moje stálice
Arrow tuhé mýdlo ABS, taky spokojenost, ale já mám radši gely
Arrow odličovač Wash-away gel cleanser, není špatný, ale ani nijak zázračný, takový průměr, už si ho nekoupím za tu cenu...
Arrow odličovač Rinse Off Foaming Cleanser, ten je moc fajn, krásně odlíčí, stáhne póry, nevysušuje a stačí ho pidi množství
Arrow pleťová maska Turnaround 15 minut Facial - úžasná, mám jí moc ráda, je po ní miminkovská pleť, určitě si jí zas koupím
Arrow sérum Turnaround - nic moc, Idealist od EL mi přijde nesrovnatelně lepší
Arrow hydratační gel na mastnou pleť DDM gel, moc fajn, vyhovuje, nemůžu o něm říct nic špatného, ale momentálně ho nepoužívám
Arrow pleťová maska Emergency mask - byla super, ale přijde mi že se už nevyrábí
Arrow termální peeling Pore-Minimizer - super, opravdu čistí a zmenšuje póry, ráda se k němu vrátím. Přijde mi lepší než termální peeling od EL.
Arrow mlíčko Pore Minimizer, nebylo špatné, póry opravdu stahovalo, bohužel se mi ale při použití make-upu tvořily žmolky
Arrow make-upy: Superfit - moc fajn, Perfectly Real - taktéž spokojenost, Stay True - nic moc
Arrow pudry: Clarifying Powder make-up - vcelku fajn, Blended Face Powder with brush - ujde, není špatný, ale mám radši kompaktní pudry, Stay-Matte Sheer Powder - dobrý, ale jsou i lepší pudry
Arrow rtěnka Colour Surge Butter Shine Lipstick - moc dobrá, heboučká, jsem spokojená
Arrow lesky: Colour Surge Impossibly Glossy - chválím, krásně se leskne, nelepí, moc příjemný, Glosswear for Lips - taky spokojenost, Superbalm tinted lip treatment - spokojenost, ale používala jsem ho v zimě a na sjezdovce mi zmrznul Laughing . Teď se chystám na koupi lesku Full potential lips - má zvětšovat rty, tak jsem moc zvědavá...
Arrow řasenky: Hight Impact Mascara - výborná řasenka, jedna z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela, určitě doporučuju
Arrow tužka na obočí Superfine Liners - ta mě moc nenadchla, odstín nebyl úplně ideální, moc dlouho nevydržela, prostě nic moc, už bych do ní nešla
Arrow bronzový šachovnicový pudr - ten jsem měla moc ráda, byl úžasný
Arrow Clinique Happy - miluju tu vůni, teď si jí chystám opět pořídit. A měla jsem moc ráda i Clinique Simply - i když mi nejdřív nevoněla, tak to nakonec byla láska na druhý pohled a mrzí mě, že už jí stáhly z prodeje

Snad jsem na nic nezapomněla, kdyžtak doplním.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 28.3.2007 7:19    Post subject: Reply with quote

Já jsem zkoušela 3-Step, všechno bylo hodně fajn, hlavně Dramatically different lotion.
Potom mlíčko Pore minimizer, to mi přišlo nic moc, ale korektor na zmenšení pórů Pore minimizer instant perfector je docela fajn.
Pleťový peeling Exfoliating Scrub nebyl špatný, ale žádný zázrak také ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Wed 28.3.2007 8:00    Post subject: Reply with quote

pleťovka 2 - jediná ke který se vracím
tuhý mýdlo - první týden jsem měla pleť krásnou, pak už jen hrubou Confused
DDM - výborný na loupající se nos, jiný účinky jsem nezaznamenala
lesk Glosswear for lips - normální, příjemnej

Oni přestali prodávat Simply, teda to je podpásovka Shocked měla jsem v plánu si jí časem koupit, tak snad bude ještě nějakou dobu na netu Sad.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 28.3.2007 8:07    Post subject: Reply with quote

voda 2 - stipe, nenadchla, ted jsem si koupila EL
cistici mydlo (tekute) - u toho to neumim posoudit, staci ho hrozne malicko, ale tezko rict, jestli funguje
ddml - prijde mi to o nicem s odstupem casu... nos se mi loupe stejne... Sad

plet se mi nijak rapidne nezlepsila, budu zkouset dal... verna zustavam jen tomu gelu na pupinky... ten je super!
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 28.3.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

Ja mam zatim jenom jeden krem, Pore Minimizer, je moc dobry, hezky zmatni plet a celkove je prijemny. Uvazuju o pletovce, ale ted si ji nemuzu dovolit, chtela bych to velke baleni (stoji necelou tisicovku Confused )
Ness -> Shocked Ty toho mas uz vyzkouseneho Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Furbina
usměj se :-)


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 311

PostPosted: Wed 28.3.2007 17:34    Post subject: Reply with quote

Arrow Ness: jak dlouho vydrží Clinique happy? čuchla jsem k ní, ale je to jen toaletka (tuším)a já jsem spíš na parfemy
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Wed 28.3.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Já ten lesk na zvědšování rtů mám, mě nic nedělá. Jen mám vyhlazené ty "ryhy". Ale ani mě neštípe (a to mě štípe skoro vše i to co nemá Laughing ) a ta prodavačka mi říkala, že jí štípe a pomáhá. No ale je moc příjemný, barva není moc silná a nelepí. Takže i když nedělá větší rty (mě), tak spokojenost. Wink
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 29.3.2007 7:08    Post subject: Reply with quote

Furbina Arrow já měla toaletní vodu a na mě právě vydržel vonět docela dlouho Smile
Terrynka Arrow no, to je fakt, já a kosmetika, znáš mě Wink
Back to top
 
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 29.3.2007 7:09    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Furbina Arrow já měla toaletní vodu a na mě právě vydržel vonět docela dlouho Smile
Terrynka Arrow no, to je fakt, já a kosmetika, znáš mě Wink


To jsem psala já, pořád mě to odhlašuje Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Tue 3.4.2007 11:41    Post subject: Reply with quote

Tak jsem si koupila ten zvětšující lesk na rty, jak tady o něm psala Anika, a musím ho pochválit. Je super, opravdu zvětšuje a krásně se leskne. A mě tedy rty po jeho použití trochu štípou - ne vždy, ale tak z 90% ano Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 3.4.2007 12:03    Post subject: Reply with quote

Ness wrote:
Anonymous wrote:
Furbina Arrow já měla toaletní vodu a na mě právě vydržel vonět docela dlouho Smile


Já měla taky toaletku a vydržela dost dlouho. Je to sice jemňoučká vůně, ale vydrží (i na mě, a to na sobě spoustu vůní po chvíli necítím).

Bohužel jsem měla 100 ml a asi v půlce mi v ní něco začalo hrozně vadit, nebyla jsem schopná ji dál nosit Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Tue 3.4.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sat 18.12.2010 19:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Wed 4.4.2007 17:56    Post subject: Reply with quote

Jsou tam výtažky z chili papriček a extrakt ze zázvoru. Takže to prokrví rty a mají se zvětšit. Mě to nedělá vůbec nic a skoro nikdy mě to ani neštípe. Jedné kamarádce taky ne, ale druhou to pálí děsně.
Ness Arrow fakt to mělo na tobě efekt? Nechceš sem dát fotku před a pak? Je pravda, že nádherné vyplní rty a dost se lesknou, ale jak říkám na mě to nepůsobí Laughing
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 4.4.2007 21:39    Post subject: Reply with quote

Ja mam takovy taky, sice neni od Clinique, ale chilli papricky jsou v nem taky a pali to jako cert Twisted Evil Tim se ty rty prokrvi a jakoby "napuchnou" Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Thu 12.4.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

Já si kupovala v Německu s chili papričkami z Artdeca a to pálí teda dost. Ten Clinique vůbec, ale je moc hezký na rtech Very Happy
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 2 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms