sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Italská sekce
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 5.4.2007 14:15    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 13:10; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Thu 5.4.2007 14:17    Post subject: Reply with quote

jj, pompeje jsou krásný Smile Akorát jeden den na to fakt nestačí, myslela jsem že mi upadnou nohy a stejně jsem neviděla všechno..
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 5.4.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Zenoa Arrow to je pravda...ja zase skomirala zizni
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Tue 1.5.2007 20:48    Post subject: Reply with quote

Nebyl jste nekdo na Palmovy riviere nebo v Lido degli Estensi? Planujeme s par kamoskama dovcu a tyhle mista se nam libi. Jedeme si odpocinout a uzivat si a tak je pro nas hodne podstatny jak to tam vypada s nocnim zivotem, diskoteky, bary a tak... Nevite nekdo? Cool
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 2.5.2007 0:12    Post subject: Reply with quote

Ted jsem z it prijela :] Myslim, ze se mi hrozne libil styl zivota. Takovy... uvolnenejsi, ale meli jste videt ty Italy, kdyz jim nahodou nekdo branil jet tak rychle, jak by chteli.. to sel vsechen klid naprosto stranou a zurili naprosto stejne jako jakykoliv Cech. ;]]

Jenom me nejak neohromil Vesuv. Rim mi pro zmenu silene pripominal Prahu ani nevim cim, takze se mi libil.. a maj tam skvely mozaiky v metru, o grafkach nemluvim [... graffitti mame lepsi, rekla bych, ale asi bych nemela porovnavat styly], jenom jsem nemela dost casu fotit, takze ukazky nebudou ://
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Wed 2.5.2007 7:14    Post subject: Reply with quote

AS - no tak Italove jakozto ridici jsou celkem prosluli tim, ze takova cervena ne semaforu je jenom doporuceni. Nejlepsi to bylo v Neapoli, tam byl v provozu tak neuveritelnej chaos. Ale pritom v podstate organizovanej. Bez pravidel a le vsichni nejak vedeli, jak jet, aby se nikomu nic nestalo Cool
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 3.5.2007 19:13    Post subject: Reply with quote

To jo, tohle mi taky prislo docela zajimave, meli k sobe jakousi formu ohledu, se kterou se vsechno tak nejak zvladlo, domluvili se.. zajimalo by me, kde k tomu prisli a jestli by se to dalo adaptovat i na ceske silnice .]
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 5.5.2007 14:28    Post subject: Reply with quote

To by asi na ceskych silnicich neobstalo Laughing v Neapoli je to o zivot akorat pro chodce na prechodu...jinak je pravda, ze oni se tak nejak vzdycky dohodnou a nikde zadna autonehoda

Zanoa Arrow to misto neznam, ale strediskem nocniho zivota v Italii je Rimini...rikaj to i sami Italove a hodne jich tam jezdi na prazdniny. Fakt to tam zije a je to tam moc hezky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 23.5.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

Znate nekdo Orbetello?



mam moznost tam jet do jazykovky...ale prijde mi to jako takova dira...
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 4.6.2007 14:05    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Nebyl jste nekdo na Palmovy riviere nebo v Lido degli Estensi? Planujeme s par kamoskama dovcu a tyhle mista se nam libi. Jedeme si odpocinout a uzivat si a tak je pro nas hodne podstatny jak to tam vypada s nocnim zivotem, diskoteky, bary a tak... Nevite nekdo? Cool
Na palmovce jsem byl 2x, ale uz nevim konkretni misto. Nebylo to tam spatny. Nocni zivot byl, korzo klasicky tepalo, vsechno otevreny, pohodicka. More klasicky, pisecny plaze. Poprve zadny vlny, podruhe to uz bylo opravdu more. Priplatili sme si nekolik vyletu a dovolena tam byla vzdycky slusna (hlavne za tu cenu Smile ).

AS: proc te Vesuv zklamal? Ja z neho byl uplne unesenej. Hlavne jsem tam zazil jeden z nejkrasnejsich zapadu slunce, kdyz se pomalu rozsvecovala Neapol hluboko pode mnou a slunicko zapadalo za blizky ostrovy. To byla uzasna scenerie.

V sobotu jsem se vratil ze Sicilie a velka spokojenost. Fakt je to tam uplne jiny nez v "italii". Skoda, ze nebylo vic casu. Do FFF pak hodim nejaky fotky.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms