sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
(jarní?) únava a letní čas
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 27.3.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

Já taky neznám jarní únavu, mě to sluníčko a hezké počasí spíš nabudí. A mám chuť pořád někde trajdat nebo jezdit na bruslích. Ale teď na mně asi něco leze Confused, zatracená chřipka. Zrovna když se oteplilo. Ale za to na podzim a v zimě to jsem unavená pořád.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 29.3.2007 7:35    Post subject: Reply with quote

Já jsem hrozně unavená každý ráno než přijedu do práce, pak už to jde. Ale než se vyhrabu z postele, to je hrozná doba....pak taky usínám v autě, už kvůli tomu sedím taky vzadu na sedačce, abych se mohla natáhnout Laughing
Jinak mě únava ničí...sluníčko mě sice nabíjí, ale ne když jsem v kanceláři a koukám na něj ven Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 29.3.2007 15:26    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 13:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 30.3.2007 11:54    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
já to mám přesně naopak, probouzím se ze zimního spánku. A o příteli ani nemluvím, zimní spánek mu přejde plynule do jarní únavy, v létě je na něho moc horko tak by ho nejradši prospal a na podzim je pošmourno tak to je podle něj nejlepší zaspat, no a je tu zas zimní spánek Laughing


Laughing Máš doma medvěda Very Happy

Já umírám.. Od pondělka jsem K.O. a stupnuje se to, dneska usínám v práci.. Nejen že se o víkendu měnil čas, ale posunula se nám pracovní doba o hodinu dřív, takže jsem vstávala vlastně o 2 h dřív Confused Celej tejden je mi slabo, do toho nachlazení, 2 dny teplota, rýma, to už je ted skoro pryč, ale únava se zhoršila.. Včera jsem šla posedět s lidma z práce, dala si dva velký fernety (alkohol mě uspává, ale ne tak moc..) a po osmý jsem šla domů a sotva jsem pletla nohama, bolely mě nohy a padla jsem do postele ani nevim jak.. Hrůza Confused Já nikdy jarní únavu nemívala..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 1.4.2007 23:51    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:

Já umírám.. Od pondělka jsem K.O. a stupnuje se to, dneska usínám v práci.. Nejen že se o víkendu měnil čas, ale posunula se nám pracovní doba o hodinu dřív, takže jsem vstávala vlastně o 2 h dřív Confused Celej tejden je mi slabo, do toho nachlazení, 2 dny teplota, rýma, to už je ted skoro pryč, ale únava se zhoršila.. Včera jsem šla posedět s lidma z práce, dala si dva velký fernety (alkohol mě uspává, ale ne tak moc..) a po osmý jsem šla domů a sotva jsem pletla nohama, bolely mě nohy a padla jsem do postele ani nevim jak.. Hrůza Confused Já nikdy jarní únavu nemívala..


Matyldo, možná to není jarní únava, ale přepracování...
Já jsem unavená permanentně, jdu spát třeba o půlnoci a ráno mi je zatěžko vstát v 8...vyhrabat se z postele je pro mě horor...bolí mě celé tělo, jsem jako přejetá...asi dělám něco špatně, měla bych cvičit, ládovat se vitaminama a chodit dřív spát ( Laughing ), jinak to se mnou špatně skončí.
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Wed 4.4.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Jerní únavu letos neznám, akorát se budím o hodinu dřív, nechápu Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms