sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zubař
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:21    Post subject: Reply with quote

jezisi. mne se pomalu pta, jestli to chci umrtvit, i kdyz mi to treba jenom cisti ultazvukem Embarassed Laughing no nic.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:26    Post subject: Reply with quote

Tak to máte dobrý zubaře, moje normální zubařka (ne z Vinohrad) je pěkná k***a Rolling Eyes Ona ultrazvukem nečistí, to čistí dentální hygienistka za 500 Kč (která má opravdu "náhodou" vždy jeden den v týdnu pronajatou ordinaci té zubařky) Evil or Very Mad Myslela jsem, že je to běžný že zubní kámen čistí zubař ultrazvukem, ale u nás asi ne, jen za příplatek Evil or Very Mad Taky už si hledám novýho zubaře.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:32    Post subject: Reply with quote

Já jsem léta od dětství chodila k jedný, co to dost odflakuje. Před rokem a něco jsem začala chodit k jiný, mladší, a ta je fakt dobrá. Je občas taková přísná, ale jinka všechno vysvětlí a dělá svojí práci fakt dobře.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:36    Post subject: Reply with quote

Mám takú otázku, môžu sa aj osmičky vŕtať? Niekto mi raz hovoril, že osmičky sa automaticky trhajú a že väčšinou ich zubári nevŕtajú, ak je na nich kaz... Mne ten môj vlani hovoril, že spodné osmičky mi aj tak pôjdu von, lebo majú málo priestoru a nevedia sa dosť dobre dostať cez ďasno, už mi rastú asi 4-5 rokov a stále nie sú úplne vonku... Ale ja sa toho trhania hrooozne bojím Bojik ... Bolí to?
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:41    Post subject: Reply with quote

Trhání nebolí, to máš umrtvený, ale potom.. Známý, co jim to dělali, trpěli třeba tejden bolestí a jedli jen tekutou stravu.. To s tim jseš na neschopnosti snad 14 dní, někdo byl i 3 neděle..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

Mně to třeba nebolelo vůbec a doma jsem byla jen ten jeden den, neboj se toho, fakt to není nic hroznýho Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:45    Post subject: Reply with quote

No, len keď som už o tom trhaní počula všelijaké historky Confused ... Dávnejšie mi trhali 2 zuby, to bolo ešte na ZŠ a dalo sa to prežiť, ale známemu tiež trhali osmičky (všetky 4 naraz Shocked ) a týždeň bol potom na antibiotikách, čo sa mu to tak zapálilo... Sad Osmičky vraj bolia oveľa viac ako iné zuby...

Shar- Arrow inak ďakujem za povzbudenie
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:47    Post subject: Reply with quote

Tak se s nima domluv, že třeba nechceš trhat najednou...mě to dělali postupně, kamarádce 2 najednou a 4 najednou...tak to je fakt síla Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

Kecko -> vecer Ti doporucim Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19596

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

little_B - vím, že Shar tady propaguje trhání po jednom, ale do toho bych nešla. Takhle to má kámoška a chodit s každým zubem zvlášť - neměla bych tu odvahu. Na čtvtý už nebyla. Ale všechny najednou si nedávaje - nanajedla by ses vůbec ani tekuté stravy.

Dva zuby najednou se dají v pohodě zvládnout. Bolest máš odbytou - stejně na té straně jíst nemůžeš. Celé ti to opíchají injekcema - takže nic nebudeš cítit. Mi zubař hned říkal, že kdyby mě cokoliv bolelo, tak mám říct a připíchne mi další. Jen ucítíš, že ti v puse něco dělají. Já jsem dostala ATB hned, spolu s práškama od bolesti a jsem za to ráda. ATB sice nemám moc ráda, ale tady jsem se nebránila. Napuchlé je to nejmenší co se může stát.

Určitě to zvládneš!
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11963

PostPosted: Wed 21.3.2007 10:02    Post subject: Reply with quote

little_B- asi muzou, kdyz me je vrtala ted uz po druhe, ale ta nase zubarka je skvela, snazi se zub zachranit do posledni chvilky, proste te ho nezbavi, dokud nemusi..
jinak me vrta vzdy bez umrtveni, ona neni moc pro injekce pri vrtani, protoze pry nejsou zdrave na srdce.. ale jednou mi vrtala osmicku az k nervu a to fakt bolelo a taky mi ji nedala Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 21.3.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

Mně říkala ta doktorka, a to je známá a vyhlášená ve svém oboru, že je lepší trhat to zvlášť, že jsou s tím menší komplikace. Navíc když mi vytrhli jeden, mohla jsem jíst jen na druhé straně, takhle se jí asi dost těžko. No nic, já bych do dvou nikdy nešla potom, co jsem viděla ty kámošky. Ale nejvíc samozřejmě záleží na tom, kde ti to dělají. I když jsem myslela, že na Karláku jsou taky šikovný... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Wed 21.3.2007 10:07    Post subject: Reply with quote

shar, to ale neni karlakem, ale tim urcitym doktorem a kazdej clovek je specifickej, to nemuzes takhle rikat.

taky bych si to nechala vytrhnout po dvou. a little neboj se, to fakticky zalezi na cloveku - nekoho to skoro ani neomezi, nekdo s tim trpi. ale vsichni to pretrpi Razz
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 21.3.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

Byzzy Arrow no tak teda uvidíme, čo bude... Asi si to nechám až na leto po skúškovom a štátniciach, aby som sa teraz kvôli tomu nestresovala... Ide mi o 2 spodné osmičky, lenže na jednej strane aj tak neviem jesť, lebo tam mám jeden citlivý zub (ale zubár mi už x-krát povedal, že mu nič nie je a nechápe, z čoho ho mám citlivý Confused ), takže to bude o život, keď týždeň nebudem vedieť poriadne jesť... Sad

Alishka Arrow mne ten môj automaticky dáva injekciu, pri každom vŕtaní a ja by som bez nej asi nevydržala, som hrozná citlivka Embarassed ...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 21.3.2007 10:13    Post subject: Reply with quote

No nevím, ty kamarádky nebyly u stejnýho doktora. A i když to je třeba člověkem, prostě bych tam nešla už kvůli jejich zkušenosti Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms