sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Míváte někdy "okno"?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Mon 19.3.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

Okna mívám často, naposledy v tématu o bydlení Embarassed Laughing . Ale většinou si na "výpadky" tak do 10 minut vzpomenu. Díkybohu. Co se týče "oken" třeba při písemkách, tak to se mi stalo jen jednou *ťuk ťuk* a to z velké nervozity, ale že to byla "pecka", za boha jsem si nemohla vzpomenout, jak se dělí pod sebou. Laughing Laughing

Jinak-co se týče alkoholu, tak to jen, když se opiju moc moc moc (to se mi moc často nestává) a třeba s někým něco mám a vždycky si pamatuju jen začátek a pak mám vymazáno, což je občas dobře, ale někdy bych si to ráda pamatovala. Embarassed
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Mon 19.3.2007 22:53    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Tak to já jsem taky chlap. Ale já často nezvládám ani tu jednu, tak to už je možná zvláštní kategorie, ještě horší než chlap Laughing


Když o tom tak mluvíš, vzpomněl jsem si, co mě dalo práce naučit se při řízení mluvit do kamery... tedy mluvit do kamery tak, aby to bylo jakž takž plynulé a koukatelné... Laughing
Dvě věci najednou jsou fakt peklo Wink
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 19.3.2007 23:35    Post subject: Reply with quote

heeejjjj to je téma pro mě Cool Laughing Laughing Laughing


já jsem známá svými výroky no to byl ten, co byl s tamtou co nevim jak se jmenuje, jak nepřežil tu bitvu u toho, no jak je tam ta pevnost na B.., jak tam žili ti z toho románu toho, no...Dumase? Huga? sakra, jak se to jmenovalo.... Laughing Laughing Laughing Laughing

Tak to je můj typický projev! Laughing Cool
Budu sklerotická mladá úča, no tyvole! Laughing Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 20.3.2007 7:22    Post subject: Reply with quote

JÁjenJÁ wrote:
jinak okna nemívám - mám skvělou pamět na jména, obličeje, situace - někdy mám pocit, že si pamatuju všechno.
Třeba nedávno se mi stalo, že jsem se seznámila s klukem, byl mi povědomý a pak jsem zjistila, že jsem asi před rokem seděla vedle něho v kavárně Laughing

Tohle jsem schopna si zapamatovat taky, pamet na obliceje mam hodne dobrou, pamatuju si kazdy oblicej. Ale vzpomenout si odkud je horsi, ale proste obliceje si zapamatuju snad do smrti Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 20.3.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

Tak ja mávam okno dosť často Embarassed . O skúškach už ani nehovorím, to mávam pravidelný windows Laughing . Ale dosť často sa mi to stáva aj v bežných životných situáciách... Niekedy dokonca neviem, čo som robila v predošlý deň ...

Pamäť mám akurát tak na dátumy, inak asi na nič Laughing . Na tváre vôbec, na mená LTT, na čísla tiež nič moc... ach jo, chcelo by to nejaký cavinton Laughing
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 20.3.2007 10:08    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by smouki on Mon 13.7.2009 1:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 20.3.2007 10:14    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by smouki on Mon 13.7.2009 1:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Tue 20.3.2007 13:16    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
JÁjenJÁ wrote:
jinak okna nemívám - mám skvělou pamět na jména, obličeje, situace - někdy mám pocit, že si pamatuju všechno.
Třeba nedávno se mi stalo, že jsem se seznámila s klukem, byl mi povědomý a pak jsem zjistila, že jsem asi před rokem seděla vedle něho v kavárně Laughing

Tohle jsem schopna si zapamatovat taky, pamet na obliceje mam hodne dobrou, pamatuju si kazdy oblicej. Ale vzpomenout si odkud je horsi, ale proste obliceje si zapamatuju snad do smrti Laughing


já taky, jenže ti druzí si samozřejmě tak nepamatují a pak si říkám, jetsli má cenu se jim připomínat Laughing
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 20.3.2007 14:14    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 8:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Tue 20.3.2007 18:44    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
JÁjenJÁ wrote:
jinak okna nemívám - mám skvělou pamět na jména, obličeje, situace - někdy mám pocit, že si pamatuju všechno.
Třeba nedávno se mi stalo, že jsem se seznámila s klukem, byl mi povědomý a pak jsem zjistila, že jsem asi před rokem seděla vedle něho v kavárně Laughing

Tohle jsem schopna si zapamatovat taky, pamet na obliceje mam hodne dobrou, pamatuju si kazdy oblicej. Ale vzpomenout si odkud je horsi, ale proste obliceje si zapamatuju snad do smrti Laughing

obliceje si taky celkem pamatuju, co me ale desi je, ze muj oblicej(i kdyz nejsem nijak vyrazna), si pamatuje docela dost lidi a kdyz nekam vyrazim, tak se ke me hlasi lide a ja si je nepamatuju Embarassed az treba po 10min. me trkne, ze s timhle jsem se pred pul rokem bavila pul minuty Laughing
a jeste ti lidi ze sebe chrli detaily, jako treba co jsem mela oblecenyho a kam jsem jela Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11461

PostPosted: Tue 20.3.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

beatrix wrote:
Tangerine wrote:
Mně se někdy stává, že si nepamatuju, jestli jsem něco řekla nebo jsem si to jen myslela a občas se do toho ještě pletou sny a pak jsem zmatená, jestli se to doopravdy stalo - třeba dneska se mi zdálo o balíku minerálek za 3000 ( Laughing ) a teď mám pocit, že musím šetřit, pač jsem měla velký výdaje Rolling Eyes Laughing

Shocked to mam presne ja.. pak si pripadam ale uz fakt jako blazen.. Confused

Nejlepší je, když se vám zdá, že vám přijde smska, vy si ji přečtete, smažete ... a ráno nevíte, jestli to byl sen, nebo skutečnost. Laughing

Okna po alkoholu mívám málo, spíš si nepamatuju nějaké detaily, vím, že jsem to pod vlivem alkoholu vnímala, označila jako "nedůležité" a vypustila z hlavy.

Mám dobrou paměť na lidské reakce, když mi někdo řekne větu, kterou už jsem od někoho slyšela (a tím nemyslím přímo "Mám se dobře." Laughing ), jsem schopna si přesně vybavit odpověď.
Taky se mi stává, že cestou někam zapomenu, co jsem chtěla, takže si tu cestu musím projít znovu a pak si vzpomenu. Občas. Laughing
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Tue 20.3.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

Tangerine wrote:
Jo a mám problémy se zapamatováním si obličejů, vždycky přemýšlím "je to on, není to on" a pak vypadám jako ignorant, když toho člověka prostě nepoznám Confused


tak to já mám opačný problém, já si lidi pamatuju, většinou je dovedu i zařadit a při nejlepším i jméno Smile..jenom nevím, jestli se k nim hlásit nebo ne, protože je mi pak trapné, když není žádná odezva..
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Baracudas
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 26 Feb 2007
Posts: 355

PostPosted: Tue 20.3.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

Po alkoholu mám okno VŽDYCKY a to nemusím být jak ani jak dvě dívky Laughing fakt mi stačí trošku a tři hodiny z noci jsou v pr...Kolikrát si říkám, že si takovým způsobem už minimálně měsíc mého života nepamatuju Laughing Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, protože občas potom potkám lidi, se kterýma jsem tu noc seděla a oni se baví a já nevím očem. Třeba se mě zeptají:"Tak zařídíš to Silvi, jo? Jak jsi mi to včera slíbila." Ale do háááááje zelenýho, já vůbec nevím, co jsem komu slíbila Embarassed
Občas mívám bílé záblesky před den, kdy si vzpomenu na pouhé útržky noci, no a to je vše Laughing

Jinak mám taky občas problém rozlišit co je skutečnost a co ne, taky se mi stane, že se mi něco zdá a já pak žiju v domění, že se to skutečně stalo. Rolling Eyes

Můj mozek je někdy fakt záhada.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11461

PostPosted: Tue 20.3.2007 20:35    Post subject: Reply with quote

Mně teďka připravila horkou chvilku Choco, četla jsem si tohle téma od začátku a narazila na větu
Chocolate wrote:
rano jsem si za boha nemohla vzpomenout, kdo napsal Lorelei... Rolling Eyes
, načež jsem zjistila, že si také nemohu vzpomenout a musela jsem se podívat, protože bych se bez toho prostě nemohla ani osprchovat. Laughing Laughing
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 21.3.2007 9:15    Post subject: Reply with quote

Tak okno mívám hodně často, zrovna sem zjistila že si ani nepamatuju jména kluků se kterýma jsem něco měla Laughing nepamatuju si třeba jména nějakých slavných osobností, chci sem někoho napsat, ale nevim jak se jmenuje, ale vim jak vypadá. Nebo v tématu kde se hádá slavná osobnost podle pusy hnedka vim kdo to je ale nevim jak se jmenuje Laughing

A po propařené noci sem si vždycky pamatovala všechno, ale poslední dobou si vždycky myslim že všechno vim, al pak zjistím třeba podle fotek nebovyprávění že toho nevim hodně Laughing
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms