sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Spaní u přítele/přítelkyně
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Deadman
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 312

PostPosted: Mon 3.9.2007 7:13    Post subject: Reply with quote

No ano spime u sebe. Ja bydlim v dome a ona v panelaku. Rodice to snaseji dobre. Chodime spolu uz skoro 2 roky takze uz si zvykli Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Mon 3.9.2007 7:14    Post subject: Reply with quote

deadman- hele, nekecej, nekdy to nasim leze slusne na mozek Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 3.9.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

Lucrezia wrote:
klidne uvedu i vek, 25 a 22 Laughing

hope - co z toho vztahu mame? pockej, zamyslim se.....eh dalsich milion veci? Laughing

jako kdyz uz jsme u toho, spolecne usinani a probouzeni je neco, co me fakt moc nebere. Je to asi i tim, ze jsem zvykla usinat sama. Pritel usne minutu pote, co jdeme spat. On proste lehne a spi a ja se dvacet minut mlatim na posteli.

Mne vyhovuje to, ze me ulozi do pelisku Smile (anebo ja jeho, kdyz je u nas) a ja se vklidu vyspim a rano me zas prijde vzbudit. Vpodstate to tak chci ja, protoze mam problemy se spankem a v noci me nekolikrat vzbudi, kdyz ma treba ucpany nos a chrape Sad

Jasne, ze uz se tesim, az si na neho zvyknu, a budeme usinat spolu v jedne mistnosti Laughing ale tohle pro me teda vubec neni podstatne, kdyz u sebe ted prespavame, fakt ne.


já to zas tak ostře nemyslela, jen mě to dost překvapilo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 3.9.2007 11:19    Post subject: Reply with quote

Myslím, že to není jen fenomén Phy, u nás znám taky spoustu spíš už chlapů než kluků, kteří bydlí u rodičů. Např. můj bývalý a jeho brácha-26 a 29, sice pracují, ale ani jeden se nezdá, že by chtěl do vlastního. Nebo (už trochu extrém) přítel mojí kámošky, kterému je 36 a stále bydlí u svých rodičů i s tou kámoškou. Nedávno dostali byt od města a odmítli ho, ptž se jim nelíbil a byl malý. To už mi přijde trošku moc.
Ale jinak nikoho neodsuzuju, s těma bytama je to na h.... a bude jenom hůř.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 3.9.2007 12:19    Post subject: Reply with quote

tak ono s tim bydlením, je v tom dalších x věcí.. třeba já se odstěhuju, brácha taky a moje maminka tu zůstane s ožralým fotrem a po večerech si bude povídat se psem..a ono i kdybych se odstěhovala, tak tu stejně budu pečená vařená..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Mon 3.9.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

Přítel u nás ještě ani nebyl, neviděl moje rodiče, ale já u něj přespávám pravidelně. Když jsem ho viděla podruhé v životě, tak už jsem u něj spala (rodiče byli pryč) ale spala jsem u něj, ne s ním, to až po nějaké době. No a je fakt že když jsem tam měla poprvé spát když byli doma, tak se na to teda dost netvářili, dokonce musel jít dolů do kuchyně aby jim to vysvětlil. Jenže já to netušila že je na to nepřipravil, já myslela že to ví a tak jsem si tam připadala jako vetřelec. Teď o prázdninách jsem tam spala tak 1x-2x do týdne a o školním roce to bude asi ze soboty na neděli. Mě by to šíleně chybělo to společný usínání. Úplně to miluju když se k sobě přitulíme a on mě hladí. A taky když se jeden z nás v noci vzbudí, tak většinou pomalinku něžně vzbudí toho druhýho abychom se mohli pomilovat Embarassed

Co se týče chození si pro jídlo do ledničky, tak to teda ani náhodou Smile pro jídlo chodí on a já mu ani neřeknu když mám hlad, i kdybych už hlady šilhala, to jedině když si on vzpomene že má hlad, to mi vždycky jídlo přinese. A snídani mi nosí automaticky. Je mi blbý si o něco říkat. Já se u nich doma zatím moc necítím (teda jenom v jeho pokojíčku se cítím dobře. Když se třeba mám jít sprchovat nahoře, kde maj vanu, tak se bojím abych třeba necákla trochu vody na podlahu nebo tak (protože se znám, doma vždycky zleju celou koupelnu). Radši se sprchuju dole ve sprchovém koutě. Tam ostatně chodíme spolu Smile

Jinak co se týče toho prdění Laughing tak on přede mnou ještě nikdy a já před ním taky ne. To asi nehrozí (ani před vlastní rodinou) Laughing minule jsem to tak šíleně zadržovala, až jsem měla křeče v břiše a myslela jsem že prasknu. Tak jsem šla na záchod a tam jsem to ze sebe (docela i potichu) dostala, takže už mi bylo dobře. A kdyby si přede mnou uprdnul přítel, tak z toho nebudu nic dělat, ale teda nemuselo by to být pořád.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Sat 15.9.2007 19:14    Post subject: Reply with quote

Upřímně závidím všem které mohou beztrestně spát u přítele. U mě to tak bohužel není a to už jsem dospělá... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 15.9.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

Chanteau Arrow A v čem je problém? Nemůže spát on u vás nebo nesmíš ty k němu? Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Sun 16.9.2007 6:32    Post subject: Reply with quote

Tak u nás nastaly změny od posledního příspěvku. Už normálně jezdí i k nám a spí u nás Smile To vždycky přeneseme matraci z mýho pokoje do podkroví, kde máme pokoj s koupelnou a máme tam naprostý klid na všechno Smile

Obecně ale častěji jezdím a spím já u něj, už jen kvůli tomu, že chodíme dělat na baráček Smile

Prdění - on přede mnou normálně prdí, už z toho máme legraci, já před ním ne.
Sprchování - se sprchováním u nich nemám žádný problém, nevím, proč bych měla mít
Záchod - abych se u nich styděla jít na velkou? K tomu nemám důvod.
Jídlo - jeho i naše mamka normálně o víkendu vaří, takže nás vždy zavolá na oběd, pomoc obvykle nikdy nechce. Jinak by mě nenapadlo jít si sama pro něco do lednice, to bych si připadala fakt divně, navíc tam hlady netrpím. Když ale dělám třeba snídani pro nás oba, tak nemám problém jít do lednice a vzít nůž a nebo když jsem tam do rána a on jede do práce dřív, tak si tu snídani taky udělám a do tý lednice jdu, i když tam je jeho mamka a už mi bylo několikrát řečeno, ať se chovám jako doma...
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Sun 16.9.2007 7:09    Post subject: Reply with quote

tak my u sebe teda spavame Mr. Green a vzhledem k tomu ze jsem se z domu odstehovala nekdy v 18, nikdy jsem nemela duvod u kterehokoliv pritele prespavat u rodicu Smile

jinak ale stran toho spolecneho usinani a vstavani mi Lucre mluvi z duse. Usinam stejne sama, pac chlap jde spat o nekolik hodin pozdeji nez ja, a vstavam zase sama, protoze chodim do prace driv Laughing dokonce i o vikendu mam ve vstavani znacny naskok Laughing a nedejboze aby mel chlap ucpany nos, to pak nespim celou noc a bojuju s nutkanim sbalit perinu a jit spat do obyvaku Laughing v tomhle fakt zadnou romantiku nevidim Very Happy
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Sun 16.9.2007 8:53    Post subject: Reply with quote

Exilia Arrow nesmím spát u něj ani on u nás. všechno to zakazují moji rodiče. Ale je to totálně postavené na hlavu..třeba na antikoncepci mi přispívají,ale prostě spát u sebe to ne...Přijde jim to prej divný,prej sem na to malá a není to v přádku a není to slušný atd atd atd. Jednou ve slabé chvilce mi to povolili o prázdninách ale teď nedavno když sem se ptala tak z toho byl akorát řev že ve školním roce ať na to pěkně zapomenu. (přitom u kamarádky mě samozřejmě spát nechají). On by u nás asi ani spát nemohl. Máme maličký byteček,v malym pokojíčku sem se ségrou..nebyla by absolutní šance na soukromí...ale u něj by to klidně šlo,jen prej přes jejich mrtvolu Sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 16.9.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

Já mam třeba jiný problém... Bratrova holka tady často spí (je tu vlastně i přes den tak 5 dní v týdnu). Půjčuje si mojí kosmetiku, moje čelenky, hřebeny atd. Jako nevadí mi to moc spíš jsem si na to zvykla. Ale dneska už to přehnala! Přišla jsem domu a první co mi bratr řekl že budu doma luxovat každej den a ať vyhodim psovi hračky že je z toho slečně X blbě! Já čuměla co to mele. Pes hračky potřebuje a čisto doma máme taky. Řikal že slečna X už u nás luxovala 3. den za sebou (proč to dělá? u nás se luxuje 1 týdně)! Opravdu mě to naštvalo zvlášt když se snažím s ní vycházet. dělám ji kafe když jdu nakoupit koupim i něco jí a tak. Asi je to jak se řiká pro dobrotu na žebrotu! Řikal mi to když jsem přinesla pro všechny 3 dorty Evil or Very Mad !!!! Co s tím mám dělat?
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 16.9.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

Chanteau Arrow A kolik ti je? Sad To je fakt blbý, když vaši ví, že bereš HA tak snad musí i vědět, že to znamená, že jsi rozumná holka a nedostaneš se do průšvihu. A co kdybys tam někdy přespala potají? Embarassed Já vím, že lhát nebo zapírat rodičům se nemá a není to pěkný, ale někdy se to i vyplatí, zarebelovat. Já jsem to udělala a nakonec se mamka smířila s tím, že u přítelů budu přespávat. A pokud je to stálý přítel a hodný kluk, tak by neměl být problém. Znají ho vaši? Třeba by změnili názor, kdyby ho poznali a padnul jim do oka. Nebo jim vysvětli, že když u něj o víkendu přespíš, tak to přece nemá se školou nic společného a známky ti to nezhorší.

snoopys Arrow A co kdybys vysvětlila bráchovi (nebo rovnou rodičům), že chceš taky nějaké soukromí, že doma jsi tu ty a ne ona. Jako ne ji vyhodit, ale slušně je požádat, aby to přespávání omezila nebo aby tě aspoň přestala dirigovat.
Něco takovýho udělal bratr mojeho přítele, že si na mě asi stěžoval, když jsem tam byla fakt často (přitom já samozřejmě nepoužívám jeho věci ani si nevymýšlím, když jsem u nich, ale to je jedno Confused ).
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 16.9.2007 16:23    Post subject: Reply with quote

E.X.I. Arrow Jenze ja ted mam taky pritele a nerada bych aby mi rekl to samy Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30710

PostPosted: Sun 16.9.2007 17:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms