sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nenamalované
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Juliette
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 03 Mar 2008
Posts: 2725

PostPosted: Thu 24.2.2011 11:39    Post subject: Reply with quote

pecička wrote:
tak hned po hnedych mi prijdou v tomhle super prave zelene oci, opravdu zelene a tmavsi...takove ma znama a super. jako prusvih na nenamalovane oci bych vnimala takove ty modro/sede "nijake" oci....ne ty co ma anika napr.ty jsou perfektni a rozhodne nevyrazne a vyblite nevypadaji. Laughing

No kdyby k tomu měla ještě blond vlasy a světlý řasy a obočí, tak to taky asi žádná hitparáda nebude.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 24.2.2011 12:46    Post subject: Reply with quote

max, tak mě se to líbí přesně naopak, ta rtěnka mi přijde otřesná a vypadá bez těch nenamalovaných řas nemocně.
druhá fotka - řasy ok, ale už bych nedávala rtěnku a stíny
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Thu 24.2.2011 16:01    Post subject: Reply with quote

prvni fotka od max je presne to, co se mi tak strasne libi! klidne i bez rtu, ale s nima je to lepsi
ale tohle se prave podle me hodi spis ke "svetloockam"
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Thu 24.2.2011 16:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Thu 24.2.2011 18:03    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Thu 21.4.2011 11:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Thu 24.2.2011 18:34    Post subject: Reply with quote

Ja mam ted od ledna takovy obdobi, ze si sotva ucesu vlasy takze o liceni nemuze byt rec.
a jak vypadam? hrozne unavene, nemocne stare. Minuly patek jsem se po dlouhy dobe namalovala a hned, ze vypadam mnohem lip a zdrave. Licim se komplet makeup, stiny, rasenka.
jen me stvou porad cerveny tvare protoze to k tomu jinak bilemu obliceji vypada fakt smesne.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Erin
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 19 Sep 2009
Posts: 2452

PostPosted: Thu 24.2.2011 19:13    Post subject: Reply with quote

hehe, to já když se nenamaluju, tak vypadám jako by mi bylo tak 15 Confused Zato když se namaluju tak vypadám na 18 Laughing Dřív sem z toho měla opravdu docela depky, ale teď už to neřeším.

Pokaždé si dělám černé linky, bez toho bych ani nevyšla z domu. A když mám čas, tak na sebe napatlám vše co mám doma - a jelikož toho zas tak tolik nemám, tak to spočívá v tom že si namaluju řasy, občas make-up, pudr, tvářenku, a teď poslední dobou i obočí Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Thu 24.2.2011 23:49    Post subject: Reply with quote

tak u tech fotek na predchozi strance souhlasim s pecickou, toto podle me muze vypadat dobre jen na takovych dokonalych oblicejich jako jsou ty modelky (a treba jeste max a spanish a annysek, proste krasne tvare). kdyby si to tak vzala nejaka prumerna holka, nevim nevim teda.

ja jsem asi vzrazna dost (tmave vlasy, oci, oboci, rasy) a presto mi rasenka prijde jako zaklad, nejak mi ty oci "otevre" nebo co.

me se treba posledni dobou hrozne zamlouva tvarenka. dlouha leta jsem ji vubec nepouzivala, a ted kdyz si udelam plet, a rasy a tvarenku, je to moje nejoblibenejsi liceni. jen se s ni musi opatrne no.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37728
Location: Praha

PostPosted: Fri 25.2.2011 0:14    Post subject: Reply with quote

ja taky tvarenku zboznuju! i kdyz ja si uz nejakou dobu maluju tvare rtenkou, kterou si pak namaluju i pusu, je to hrozne rychly a pekne sladeny. z fotek, co davala max, se mi nejvic libi ta druha, presne takove liceni se mi libi. skoda, ze k te rtence je nejhezci doplnek krasna plet, kterou si ovsem nedokazu vyrobit. mit krasne nalicenou pusu a k tomu par pupinku je bohuzel trochu smesny, no (aspon na mne mi to prijde)

evianku, jsi snedy typ a proto jsi zavisla na solarku, jasne Mr. Green
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Fri 25.2.2011 0:18    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
tak u tech fotek na predchozi strance souhlasim s pecickou, toto podle me muze vypadat dobre jen na takovych dokonalych oblicejich jako jsou ty modelky (a treba jeste max a spanish a annysek, proste krasne tvare). kdyby si to tak vzala nejaka prumerna holka, nevim nevim teda.

ja sem snad dam taky nenalicenou fotku, abych vymytila tenhle blud Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 25.2.2011 0:44    Post subject: Reply with quote

anny ale ja ted nemyslim plet, to uznavam ze clovek neovlivni obcas, ja myslim celkove tvar a proporce a soumernost a proste krasu obliceje =) ale klidne dej nenamalovanou fotku, ja myslim ze to akorat potvrdi co jsem rekla Very Happy

spanish tou rtenkou to fakt jde? me to vzdycky prislo jako sci-fi kdyz to psali v casopisech, rikala jsem si ze ta rtenka je prece takova mastna a musi nejak ulepit ty tvare...takze asi ne =)
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30698

PostPosted: Fri 25.2.2011 0:47    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37728
Location: Praha

PostPosted: Fri 25.2.2011 0:52    Post subject: Reply with quote

geike, vubec se neboj! i kdyz to asi zni divne. ja zase nevim, ze to nekdo radi, ja na to prisla diky rannimu poklusu Mr. Green prijde mi, ze to vypada svezeji nez klasicka tvarenka a i je pro me jednodussi si to nanest, davam si na kazdou tvar tri vetsi tecky, nejdriv to trochu vklepu a pak rozetru, je to ve vterine hotovy. ale urcite to davej na makeup, ne az na pudr, ja to pudruju az pak vsechno najednou, ale jenom trochu. a hrozne me prekvapilo, ze takhle pouzitych vypada hezky docela dost odstinu, ja bych si treba v zivote nekoupila tak tmavou a vyraznou tvarenku jako mam rtenky
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 25.2.2011 1:07    Post subject: Reply with quote

aha no ja nemam ani jednu rtenku, takze asi az v budoucnu Laughing me treba prijde ze mi fakt neslusi, pokazde kdyz jsem si dala byt jenom barevny (ale prirozeny) lesk treba na ples, prisla jsem si na fotkach zmalovana. ale to je tema ocima, no, clovek asi nemuze mit namalovane vsechno, i kdyz jen trochu a neprehani to a nestrida barvicky. ale moje tmave oci plus barevna pusa to asi fakt nejde k sobe.

ja jsem fakt barbar asi, ja treba nejake odstiny tvarenky vubec neresim. protoze jsem nevedela jestli to vubec budu nosit, koupila jsem si na zkousku nejakou uplne levnou od miss sporty a mam ji uz pres pul roku. a vsechny se mi zdaly nejake vyblite tak mam takovou ruzovou celkem vyraznou a davam ji jenom fakt malicko. ale planuju nakup nove, akorat vubec nevim jake, me se treba ta ruzova na me docela libi, ale nevim, jestli by mi vic nesedela nejaka dooranzova treba...a v obchode to nemam sanci poznat...jdu asi pootravovat Ruth Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37728
Location: Praha

PostPosted: Fri 25.2.2011 1:12    Post subject: Reply with quote

tmave oci prece nicemu nebrani!
mne to mozna taky takhle neslusi, to jsem nikdy neumela posoudit, co mi jde. prijde mi to hezky samo o sobe, to mi staci Mr. Green
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Next
Page 18 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms