sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nenamalované
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Sun 18.3.2007 23:04    Post subject: Reply with quote

To ze mě by ta maska šla jedním prudkým pohybem strhnout, takže pokud by chlap nepoznal, že jsem nalíčená, musel by být buď slepej nebo blbej Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 19.3.2007 8:02    Post subject: Reply with quote

Přistihla jsem se, že se mi líbí ženské víc nenamalované než namalované. Přijdou mi ženštější, skutečnější...

Já sama se maluju jak kdy. Když jsem jenom doma nebo jdu cvičit, tak ne, když jdu mezi lidi, tak jo. Asi máte pravdu, je to taková maska Smile

Jak ale říkala Mo, kdybych se měla řídit podle toho, co řekne kde který hošan na diskotéce, musela bych si to jít už dávno hodit Laughing
Jestli mě něco fascinuje, tak to jsou požadavky mužů na dokonalost žen. Většinou, když se pak na ně člověk podívá, dotyční nevypadají a ani se nechovají tak, aby si mohli klást nějaké extra požadavky Laughing Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Mon 19.3.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Jak ale říkala Mo, kdybych se měla řídit podle toho, co řekne kde který hošan na diskotéce, musela bych si to jít už dávno hodit Laughing
Jestli mě něco fascinuje, tak to jsou požadavky mužů na dokonalost žen. Většinou, když se pak na ně člověk podívá, dotyční nevypadají a ani se nechovají tak, aby si mohli klást nějaké extra požadavky Laughing Cool


Praise To sedí.

Jinak já se vlastně taky maluju každý den - do školy určitě, připadala bych si jak nahá, když nemám čas, tak se aspoň přepudruju. Na akce se v tom vyžívám, chci vypadat co nejlíp, ale spíš si zvýrazňuji rty než oči. Mám taky "flekatou", tj. nejednotnou pleť, jak psaly holky, kdybych ji měla pěknou a sametovou, možná bych si maximálně nalíčila řasy a trochu obočí a šla. Samozřejmě, že vyhodit koš jdu bez make-upu Very Happy

Jinak Lenka opravdu řeší blbosti, bez urážky. Zajímalo by mě, Leni, kolik ti je, připomíná mi to totiž mě v patnácti. Takový výrok vypadá totiž na nějakého pubertálního klučíka, který ještě není tak zběhlý v lingvistice a slovo "méněcenný" nechápe v jeho přirozeném kontextu Mr. Green ( Laughing ) To by byl méněcenný každý druhý. Ježiši. Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 19.3.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

Mexxie ma pravdu, tiez poznam dost chalanov, ktori su slusne povedane o nicom a chceli by mat pri sebe najlepsie nejaku "modelku" a ked pocuvam ich komentare v meste, ze ktora ma aky zadok, je mi ich skor luto, ze nevedia sami seba realne zhodnotit...
To je to muzske sebavedomie, rano sa pozrie do zrkadla a citi sa ako superman... Laughing
Pokial mam cas a chut tak sa malujem, samozrejmostou je, ze sa upravim ked idem vecer do mesta, ale pokial idem napr. na 8 do skoly a nechce sa mi privstat, aby som sa namalovala, svet sa nezruti.
Pravdupovediac lepsie sa citim nalicena...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 19.3.2007 11:11    Post subject: Reply with quote

lucuska wrote:
teda Theusko nevěřím, že máš tak hezkou pleť jen díky make-upu, to by musel bejt zázračnej Wink , chjo to se někdo má

Přesně. Buď kecá, nebo má zázračný make-up a nechce nám říct jaký Bicovnik ( a zakrývá to tím, že tvrdí že používá True Match jako já Evil or Very Mad )
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Mon 19.3.2007 11:31    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sat 6.11.2010 13:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 19.3.2007 11:34    Post subject: Reply with quote

No jo, ale fotka je trošku jiná než reál, hlavně když jsem tam z dálky Laughing Mě trápí hlavně rozšířené póry a černé tečky.

Kdybych měla dokonalou pleť, tak bych občas vyrazila nenalíčená taky. Nebo jen s řasenkou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Wild Child
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 179

PostPosted: Mon 19.3.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

Já osobně bych nenamalovaná nevylezla ani s košem-sem na tohle ujetá a je to škoda.Vím že sem pěkná holka a většina co mě vyděli nenalíčenou říkali že bych mohla dělat do modelingu že tak vypadám dokonce líp,ale mě to prostě nedá...musim se cítit dobře já a to se cítim jen když mám make-up(pudr)rasenku a linku...
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6829

PostPosted: Mon 19.3.2007 14:01    Post subject: Reply with quote

méněcenné? Shocked Laughing
mám kamarádku, která se nemaluje vůbec a hrozně moc jí závidím (vůbec to nejde poznat).
ale zas je fakt, že některým holkám by to jen prospělo (můj soukromý názor).
já nenamalovaná moc nechodím (necítím se tak), ale zas bych nechtěla zažít, že kdyby mě někdy někdo viděl nenalíčenou, tak by se lekl Smile
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 19.3.2007 14:05    Post subject: Reply with quote

já se mezi lidi většinou maluju, ale když mám dobrej den, tak klidně vyrazím i bez té řasenky.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Mon 19.3.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
lucuska wrote:
teda Theusko nevěřím, že máš tak hezkou pleť jen díky make-upu, to by musel bejt zázračnej Wink , chjo to se někdo má

Přesně. Buď kecá, nebo má zázračný make-up a nechce nám říct jaký Bicovnik ( a zakrývá to tím, že tvrdí že používá True Match jako já Evil or Very Mad )


Teda to je záhada Cvoknik . Kdopak ji asi vyřeší Twisted Evil .

(jo a teď ani ten True Match nepoužívám Laughing )
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 20.3.2007 22:06    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Tue 20.3.2007 22:15    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
Porad si rikam, proc ji to nestoji ani za rasenku?


Třeba si taky řekne "No a co?"
Taky se mi kolikrát nechce se líčit, když běžim na přednášku (opět) pozdě, tak se na to prostě vykašlu. Jasně, že bych vypadala líp, ale co z toho? Někdy je mi to fakt jedno.
Vyloženě pečlivě se líčím, jenom když jdu nakupovat, protože nenalíčená se bojim, že si budou říkat co to sem leze za socku Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Tue 20.3.2007 22:18    Post subject: Reply with quote

Moje kámoška se vůbec nelíčí - nikdy Cool . Když jsme měli maturiťák, tak se taky nemalovala a pamatuju se, jak ji tam celá její rodina a my holky přemlouvaly, ať použije alespoň řasenku. No, nezvyklaly jsme ji Evil or Very Mad .

Chápu, že se někdo nelíčí v běžném životě, ale na takovouhle událost to beru jako samozřejmost - patří to k těm šatů a tak.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 20.3.2007 22:20    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Next
Page 3 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms